Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • X Rebirth SKLAMNIE ROKU mohol by to tu niekto rozpisať -recenzia nikde, ako ja si to važim že si recenzent dava zaležať na tom, aby hru poriadne ochutnal, kym pride s recenziou, ale niektory už maju jasno :D...
    Tymto by som vam chcel oznamiť, že je tu po 8mich rokov čakania konečne hotovy preklad na Darksar One...ktory je spolu s Freelancerom predchodca tejto serie, http://slovenciny.com/?func=news_info&id=2414
    a zaroveň by som sa vas chcel opytať: dlho som čakal na tento preklad, pretože venovať sa hre a zaroveň luskaniu angličtiny je nad moje sily...oplati sa ešte po rokoch začať staručky Darkstar...alebo už treba začať novšiu a krajšiu X3...ktory diel ?
  • MrSanta
    Pro mě, i když pravda mnoho jsem toho z letošních her nehrál, je to velmi jednoduché.

    Překvapení roku: Far Cry 3: Blood Dragon. Krásná ujetá čistá střílečka

    Zklamání roku: BioShock: Infinite. Tam si za to můžu asi trochu sám. Očekával jsem spíše styl prvního BioShocku (a tajně doufal v přitvrdění až na úroveň System Shocku 2) a hra se mi naopak jeví ještě více akčnější než BioShock 2.
    Za co si nemůžu sám jsou, podle mě, velmi špatné designerské rozhodnutí jako chybějící klasický save systém. Místo toho automat, který savuje jen to, co se mu chce. Navíc se ve hře najdou místa, který si přímo říkají o autosave pozici a ona tam není.
    Dále se mi moc nezamlouvá možnost nést pouze dvě zbraně + hák. Mnohem raději bych byl za 4, spokojil bych se i se 3.
    Příběh - jestli je dobrý nebo špatný ať si každý posoudí sám. Co mi ale vadí je způsob jeho podání. Ken Levine se snaží o promakaný příběh. Ve velké míře ho však podává v podobě rozhovorů mezi postavama v průběhu boje. Těžko se mi soustředí na to, co si mezi sebou Elizabeth s Bookerem povídají, když musím kličkovat, střílet, vyhýbat se pletoucí se Líze a snažit se přežít.
    Taky mě trochu nepříjemně překvapila slabší grafika. Normálně na ní moc nehledím, ale když jsem po hraní Far Cry 3 začal hrát BioShock: Infinite, tak to byl docela šok.
    BI je dobrá hra a bavil mě. Čekal jsem ale něco víc.
    • V podstate suhlas, aj ked Far Cry 3 je zaležitosť predminuleho roku, ono to vyšlo tak na konci, aj ja som ju hral vlastne vlani, takže ano aj pre mňa je to prekvapenie preotože po zmrvenej dvojke som zazraky nečakal...a stalo sa.
      A Bi Infinity...niekedy si myslim, že internet je zlo, lebo keby na to ludia nenadavali tak by som to aj kupil... *1*
      • MrSanta
        Já mám na mysli Far Cry 3: Blood Dragon. Taková boží krawinka, co vyšla v květnu. Samostatně spustitelné a za pár šlupek. Neplést s Far Cry 3. http://games.tiscali.cz/far-cry-3-blood-dragon-15497
        BioShock: Infinite klidně kup. Pořád je to dobrá hra. Za litr nebrat, za 500 možná a za 200 kaček určitě. Mě stál cca 500, takže pohoda. Kdybych koupil za litr, tak si asi trochu nadávám.
        • ju aha Blood Dragon som prehliadol moja chyba...no ved to je to že mam pokazenu chuť s tych komentov a pritom si myslim že to nebude až take strašne...
          • MrSanta
            To je jedině plus. Ke hře budeš přistupovat s despektem. O to víc si jí užiješ *1*. Je to prostě dobrá střílečka v zajímavých kulisách, ozvláštněná 'kouzly' a dranděním jak na horské dráze.
            • MrSanta
              Hehe, to je dobrý přístup *1*.
              I když ten BioShock bys dát mohl. Je to docela krátké. Já se s hrama vždycky děsně crcám, snažím se prolézt každej kout a i tak jsem to dohrál a Steam nenapočítal ani dvacet hodin.
            • No nie, neni čas, to nie ako dakedy...neviem či bolo menej hier alebo mam deti...dnes si musim vyberať a tak teda čo, toto ? nie, toto nie, na to na tiscali nadavali... *1*
  • No mě dostalo, že tento server zklamaly hry - Beyond: Two Souls, Remember Me a v minulosti Alan Wake. Nedávno jsem dohrál první zmiňovanou a naprostá spokojenost. Zase o kus dál, než Heavy Rain. Někomu možná nesedne to přeskakování příběhu no.
    Remember Me je podle mého takový lepší budgetový projekt, ale rozhodně to není špatná hra. Jediné co bych tomu možná vytkl bylo, že se tam spíš bojovalo, než měnily vzpomínky.
    A Alan Wake byl vynikající psycho-thriller. Až do poslední chvíle napínavý, i když se pak nepřátelé již opakovali. Trošku to možná vyhypované bylo, ale já se skvěle bavil.
    • Podle toho co už tu někdo psal měl být Alan Wake něco jiného, mnohem lepšího, víceméně to dopadlo jako Alien od Gearboxu (pokud se pletu opravte mě).
      • vlastik.plaminek
        Zas tak strašné to nebylo. Spíš na to pár bolavých prdelek nadávalo, protože to navzdory původním slibům nevyšlo na PC. Taky zrušili otevřený svět a trochu osekali grafiku, ale to není nic tak strašného. Celkově je to solidní hra s dobrou atmosférou, která trpí stereotypností soubojů a pár WTF momentama (např. posedlý bagr). Rozhodně bych to ale nepřirovnával k Failiens: Colossal Migraines.
  • objektivne najlepsie hry tento rok GTA5,last of us,bioshock odrazu vacsina ludi povazuje len za hype a vycitaju im kazdu blbost... zato vyzdvihuju do neba podivne experimenty typu gone home,stanley parable ktore su mozno originalne a chvilu zabavne ale to je vsetko...tiez remember me a beyond two souls su z nejakeho zahadneho dovodu dlhodobo v nemilosti
    • Tilwaen
      Objektivně jsou to nejlepší hry proto, protože si to myslíš Ty?
  • No očividně sis dal práci reagovat na takovou malichernost. Takže docela protimluv.
    • janchor
      To bylo na mě, předpokládám. Reagoval jsem na podivení se, proč s tím redakce "něco nedělá".
    • Jack1947
      Kristepana, nechcete se anonymsky pratele naucit spravne reagovat kdo pak tomu vsemu ma rozumet. Ve verejne diskusi. *4*
  • smallX vyplodil jeden z mala prispevku ktere maji hlavu a patu, na druhou stranu ty jsi reagoval nekolika prispevky ktere nevypovidaji absolutne o nicem. Myslím ze to je samo o sobe priklad toho na jake urovni se tady vedou diskuse.
  • XXDarthVaderXX
    Karel Drda musel hodně mručet, že to vyhrál(v negativním slova smylu) zrovna Tycoon *5*
  • Pro mne jednoznacne nejvetsi zklamani X:rebirth. Remember me se mi naopak moc libilo a spise beru za prekvapeni roku..
  • Remember Me a zklamání?Jste trochu vedle?!?!
    • smejki
      zklamání = nenaplněná očekávání, nikoliv špatná hra.
    • Já byl se hrou spokojen, ale chápu, proč se mnoha lidem nelíbí.
    • Pethulla
      Na Remember me si za chvilku nikdo ani nevzpomene.
      • Veskoslav
        Vidím, že nějaký fanoušek to těžce rozdýchává:-D
        • Kua ty si provokater *1*
          Ja osobne inač proti tebe nič nemam, aj ked si podla mna musel zožrať mudru knihu...
          osobne by som si to na PC celkom rad zahral, už len kôli tej atmosfere ktora z tej hry silne sala -takychhto "inych" hier je malo...hmm ale asi nezahram...
          • Veskoslav
            To není provokace:) Jenom fakt, že tady někdo neusnesl kritiku Remember me a všechny negativní názory podle toho také ohodnotil:-D A kladně pro změnu ty, co hru chválí.
            • Ty tym minuskam prikladaš nejaky hlbši vyznam ?? *1*
              Akože ked budem mať 25 minusiek tak ti mi kočka neda ?? *2*
          • eStar
            Remember me beru jako nadprůměrnou hru, ale Veskoslav má pravdu v tom že se v téhle diskuzi naklikávají plusy a mínusy ve velkém, divím se že s tím redakce nic nedělá.
            • vlastik.plaminek
              janchor: pokud něco zavedu tak hlídám, aby v tom nebyl bordel.
            • janchor
              Inu, máme lepší věci na práci, než trápit se tím, že někomu stojí taková malichernost za šolíchání s proxy.
            • Jack1947
              Jasne, tak budem brecet a ono se to nak spravy. Achjo.
  • Zklamani jednoznacne nove Xko nebo Rome. Obe velke, zname, uspesne znacky s tunou potencialu i drivejsi kvality... a nejnovejsi prirustky do rodiny to vsechno neuveritelne poslapaly nefunkcnimi, nudnymi tituly, ze kterych spatna rozhodnuti jen strikaji.
    • Nuž, to Xko vam konzolisti bude musieť na par rokov vystačiť, aby bolo zase 8 rokov najlepšie na svete, a už ked vyšlo tak bolo pozadu...ale žiadny hate ! To neni vaša chyba že sa tomu vyvojari budu zase 8 rokov prispôsobovať a samozrejme večšinou to bude take aj na PC...
      • X Rebirth. Ne box.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit