Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • eStar
    Tento rok byl celkem bídný. Pár dobrých her bylo, i když vlastně mě napadají jen 3. Europa Universalis IV, Wargame: Airland Battle a Path of Exile. Pak tu je například ještě Starbound jenže ten ještě nevyšel. Další nadějí je Arma 3, ale spíš až do budoucna, zatím žádný velký zázrak (po obsahové stránce + pár nedodělků). Naopak tu bylo několik zklamání. Že BF 4 bude bugfest jsem čekal, ale že se stejnou cestou vydá i Rome II to mě teda dostalo. Krach THQ také nepotěšil. Jinak když si to tak vezmu tak obecně AAA hry minulý rok zklamaly ve velkém, vyjímkou je snad jen GTA V(nemám ověřeno) a možná AC IV. Snad to letos bude lepší.
  • Čekal jsem i nějakou zmínku o zpackaném GTA Online. Trvalo víc jak měsíc aby to bylo hratelné na úrovni beta verze a čtvrt roku po launchi hra pořád nemá hlavní funkce prezentované před vydáním. Battlefield 4 na tom není o moc lépe.
  • Nemůžu si pomoct, ale John Riccitello mi na fotografii v článku připomíná senátora Palpatina:
    http://postimg.org/image/lnwweo9ub/
  • Pre tento rok je charakteristicky, ze snad vsetky AAA hry tento rok boli totalne nedorobky a faily... CoD Ghost, BF4, Arma 3, NFS posledny, FM 2014 klasika bugfest ako FM 2013, Total War 2.. to menujem len tie, ktore som kupil.

    Ked uz nic ine, aspon som sa pouzcil, ze uz nepreobjednavat za ziadnu cenu, neverit recenziam a cakat minimalne polroka, kym to opatchuju a daju nejak dokopy + aspon 50% akcia.

    Najviac ma sklamala ta takzv. objektivna zurnalistika, ked sa ukazalo, ako je vacsina magazinov podplatitelna. Opat pouzijem BF4 ci Total War 2.

    BF4 vysiel v este horsom stave ako BF3 /neuveritelne nieco/, servery a klient padal kazdu chvilu i na konzolach, ale recenzisti tomu davali 9 a 8 nazyvali to drobnymi technickymi nedostatkami. Vypadavajuci zvuk na mapach na desiatky sekund taktiez, miznutie textur z takmer komplet celej mapy tiez. Neuveritelne nieco. Total War 2 mal obdobne problemy, technicky nedorobok, technicky ako hra z roku pana 5, neskutocna 1 vlaknova aplikacia, viac jadier ani OC moc nepomaha a ta AI, priatelia, ta AI, ta je neskutocna dodnes. Nehratelne seriozne ale opat, hra 8,9 pomaly az 10 a "mensie technicke chyby" opat.

    Je to smutne, kam herny biznis a recenzovanie doslo.
    • frag.ment
      Njn, nesmíš brát jen AAA hry na PC. Na konzole vyšlo dost kvalitních tříáčkových titulů a peněz za ně rozhodně nelituju.
    • firebug
      Ty předobjednávky her, to je fakt solidní blbost a nějak nepobírám, proč to někteří hráči dělají. Cartman to vystihl slušně: https://www.youtube.com/watch?v=Z9hfZJ9VKPE
    • Jak je na tom BF4 v tuto chvíli?
      • mesiac som to nezapol, takze neviem :D ale vraj lepsie ale nemam chut to hrat
  • Diky za clanek (je skvely), na spoustu veci uz jsem zapomnel a tohle mi hodne pomohlo si to vsechno zase pripomenout. :)
  • Tilwaen
    Pěkně rozebráno *4*
  • wow..s tim simcity jste mi udělali radost..aspoň nejsem sám, koho to se*e. A to jsem tadz dostával věčně minusy, lebo always online je prostě to neeeeeej co nás mohlo potkat, patche no cd prostě nejvíc...
  • 2013 rok sucha pro "západní" RPG
  • Mart9
    Už vydejte ty nejlepší hry :)
    • frag.ment
      Tak je jasný, že nejlepší hrou bude... nějaká indie čtverečkovaná srágora. Pro mě jsou jen dvě možnosti a to buď GTA V nebo The Last of Us. Uvidíme, s čím se redakce vytasí :-)
      • Kozy
        Proteus nebo Gone Home :D
    • Dovolil bych si ocitovat jeden nadpis článku z konkurenčního webu:

      Herní rok 2013 - aneb herní bída dosáhla historického vrcholu. Vybíráme nejlepší a nejhorší hry.

      A to je bohužel smutný fakt, takže se nemáš nač něšit.
      • Ja jsem s letosnim rokem spokojen, hral jsem spoustu dobrych a zabavnych her.
        • já si konečně za rozumnou cenou koupil ty nejlepší loňské (nebo předloňské)
          • Mart9
            Dobrá taktika. Proto si v prosinci kupuju PS3. To už snad bude cena slušně dole.
      • Mart9
        Já se těším, až ve výběru uvidím nejlepší hru roku Tomb Raider. I když zde to bude jedna z nejlepších. A jestli ne, tak zdejší redakce nerozumí hrám :))
        • tak nastesti ty jim "rozumis" tak nam to pak dovysvětlíš jak to ma opravdu bejt.
          • Mart9
            Klídek, byl to vtípek, jak to asi bude pod článkem vypadat *2*
    • Raději ať ten článek ani nevydávají, to zas bude diskuze o několika stránkách plná nadávek a komentářů začínajících: Nechápu jak .... *1*
      • Nadavky jsou spatne, ale komentare zacinajici na "Nechapu jak" jsou jenom jinym nazorem. Doporucuju navstivit nejaky online slovnik vyznamu slov, kde si najdi slovo "Diskuze". Potom se vrat a zedituj svuj komentar v naprostem a totalnim ponizeni.
        • x_ander
          Nechápu jak, ale těmi svými mimózními komenty mě dost bavíš. Jen názor, samozřejmě.
      • vzdyt oni to maj vlastne radi. je to urcita forma sebemrskacstvi
      • Mart9
        Na to se musí těšit i sama redakce *1*
        • TheGGG
          jo bude to mela.
    • N7N7
      Ty už byly vydané. A hodně dávno... *2*
  • Jack1947
    Nic nevidaneho, par FAILU, preslapu a koncu nekterych studii... nic co nekoho vytrhne ze zidle, nebo schodi ... Problemy byly jdou a budou a dulezita je jejich eliminace.

    Velice rychla a efektivni bez nejaych prilis velkych ztrat a a by se to nedotklo tolik her, hlavne at je ten hle rok lepsi a kiksu je mene jinak ok. Ted by jsme mohli otocit list a mrknout na vyhlaseni Best of her. ( no pressure). *3*
    • Jack1947
      Paani, myslim ze jsem prave "dokazal" svuj osobni rekord, aneb fanousci me fakt hezky zminuskovali. *15* Jsem hodne prekvapen. (Nerikam ze prijemne). *3*
    • Ty jsi jeden z nejnudnejsich ceskych trollu, co jsem kdy za dobu me aktivni ery videl. Zatimco pred znicujici pravdou se trese cele Tiscali a dela si z ni legraci (klasicke to vitezstvi trolla obecneho a neskodneho), tebe kazdy akorat suse odpalkuje a naprosto znici v prvni reakci a nikdo z toho nic nema.

      Do roku 2014 ti preju pouze hodne divek. Je videt, ze je opravdu potrebujes.

      Toto je znicujici pravda, ktera te naprosto a kompletne zdevastovala.
      • Jack1947
        A ty se di shladit do mrazaku na maso... tvoje pravda uz je tak nudna ze to fakt neni hezky...
        Na ty "mozna" jednou dojde... a na tebe uz doslo... pod bodem mrazu a toto je znicujici pravda o tve pravde hehe.

        * PRAVDA TAKEDOWN"
    • N7N7
      Worst of 2013: registrace Jacka 1947 do diskuze *2*
      • PravyMonty
        Němci si při akci Barbarosa zapomněli zimní výbavu, Jack1947@tiscali.cz si při akci games.tiscali.cz zapomněl Pravidla českého pravopisu.
      • Jack tady není žádným zelenáčem, takže takhle podaný návrh by padl, ale jako cenu za Objev a Překvapení Games by si odnýst mohl. Protože i přes jeho nějaký to letitý místní a pro někoho nenápadný působení, dokázal v mimořádně krátkém čase posledního půl roku vlastně ničím a přirozeně tak šokovat, nasírat a zapsat se do povědomí velkýho množství lidí, že Trol diskusní proti němu byl neškodným amatérem s jednoduchou myšlenkou s ještě bleskurychle proběhlým renomé. Zvedání hladiny, zoufalý kejkle jako poslední obranné linie v podobě kravin na mazání ostatních z diskusí a známost napříč Games seniory i elévy. A to přes nepřejícnost některých mudrců nejen neskončil, ale pokračuje stále dál...

        Tímhle se může pochlubit málokdo a z takového hlediska o Jackových nominacích na ceny jen v superlativech.
        • Je to rebel!
        • Jack1947
          Tve genialne jednoduche komentare mi chybeli, chlape kde ses celou doobu flakal? Uz tu zacinala bejt nuda bez tebe.
      • Jack1947
        Hehe., peknej pokus o trolling... MMM ale bohuzel vysel na prazdno pac bys musel zmenit rok a to 2012... Try better & harder next time, bro *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit