Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jason_dinAlt
    Trošku mne překvapuje, že v kategorii "zklamání roku" nebyl X:Rebirth. Na něj jsem se pekelně těšíl a preventivně si nedělal moc velké iluze, ale i přesto tahle hra mě obrovsky zklamala. Ono hodnocení 3/10 se také jen tak často nerozdává. Ale zřejmě ostatní nominované hry (ani jednu neznám) mají víc zklamaných hráčů ;o)
  • Proč vlastně všechny tak zajímá které hry baví ty ostatní?
    • Jason_dinAlt
      Docela dobrá otázka. Jeden z důvodů může být to, že se chtějí dozvědět o hrách které neznají. Třeba já jsem se tu dozvěděl, že kdyby se u mě nějakým zázrakem ocitla konzole, tak asi bych si měl koupit TheLastOfUs, protože zde někteří by očividně za tohle strčili hlavu do ohně.

      Nicméně tvoje otázká by se dala ještě rozšířit třeba o náaledující:
      Proč někteří chtějí, aby vyhrála zrovna ta hra, které dali hlas?
      A proč jsou tito ochoti se kvůli tomu hádat?
      Proč nejsou ochotni v klidu akceptovat odlišný názor?

      Holt asi děti musí(me) dospět než se začneme chovat trošku moudře a tolerantně.
  • Takže to znamená, že kromě kategorie sportovní hry a plošinovky, jste se s hráčema neshodli vůbec v ničem (rozuměj na vítězi, protože jediný na čem záleží je vítěz, druhý a další místa nikoho nezajímají).
    A narážím teď na poslední podcast, kde jste na tohle téma měli řeči. Příště radši mlčte, místo hloupého chvástání, jak máte pravdu a ti hloupí diskutéři jen žvaní.
    • Jason_dinAlt
      Nemáš pravdu v tom, že jiné než první místa nikoho nezajímají. Sám se rád podívám minimálně na TOP5, když si vybírám novou hru.
    • mozna kdyby sis vyndal hlavu z p*dele a naucil se chapat mluvene slovo nenapsal bys takovou k....u
    • Jo a shodnout se v kategorii sportovní hry a plošinovky je samožejmost, tam se nedá střelit vedle.
  • Tilwaen
    Respekt všem trollům, kteří hlasovali pro LoL a DoTu. Po diskuzích, které byly pod redakční anketou, je tohle jednoznačně nejlepší trolling roku *1*
  • Minulý rok byl, co se RPG her týče, docela slabý.Letos to snad bude lepší.
  • MARTASLJ19
    Ľudia preboha čo ste videli na tom AC 4 - taká stereotypná blbosť.
    • Jason_dinAlt
      Mě naprosto na pár dní až hypnotivky očarovala ta pirátská atomsféra a její zpracování. Ano je to dost akrkádovitá a stereotipní hra, ale tyto zápory nestačily na to abych hlasoval pro něco jiného.
      • Jason_dinAlt
        Tady to přesně vyjadřuje během první minuty recenze:
        http://www.youtube.com/watch?v=uAGXvbkWwdE
        A to je přesně ten důvod proč tohle získalo takové umístění jaké získalo.
    • A pro co jsi hlasoval ty ? :]
  • Stejně nechápu výběr, jak redakce tak hlasování, co se týče AC IV, osobně mám AC hodně rád a pirátské bylo hodně povedené, ale přeci jen je to stále to samé a je tam hodně moc cest jak by mohlo být lepší a přitom ta kvalita stoupá hodně pomalu. A jako hodně nedoceněné mi přijde Last of Us, Tomb Raider, Beyond a nový Bioshock všechny tyhle hry byli lepší než AC IV a zařadil bych je asi na stejnou úroveň jako GTA V. Osobně jsem volil nej hru jako Last of Us a akční hru Tomb Raider.
    • Tilwaen
      Dle mého by AC IV nejvíce prospělo, kdyby úplně vypustila to "AC" z názvu a veškerou assassínsko-templářskou tématiku ze hry.
    • ucho
      to že ty bys něco někam zařadil ještě neznamená, že by to tak zařadili všichni. proto se dělá anketa, aby v ní každý hlasoval podle sebe. to že se výsledek liší od tvého hlasování znamená jen to, že mělo víc lidí jiný názor než ty...
      • Jde spíš o to, že stále dáváte přednost stereotypním hloupostem před originálními hrami a nápady. Jednoduše řečeno každoroční hra se nemůže měřit s hrami na kterých se pracuje několik let a vývojáři do toho dávají všechno a ne jen rutinní práci a cíl jak si namastit kapsy na nepřemýšlejících davech fanoušků jedné hry. Zapřemýšlej nad tím jestli opravdu AC je kvalitnější než dříve zmíněné tituly a vezmi to i zpětně všechny AC vyhrávají tyhle hlasování. A vždy tam jsou lepší hry. Podobně vydělává i Call of Duty a WoW.

        AC mám docela rád, ale určitě není lepší než ostatní hry. A třeba jsem nepochopil kritiky AC III, které mi přišlo jako druhé nejlepší.
        • ucho
          lidi dávají přednost tomu, co je baví. to je celkem logické. to že ty máš jiný názor a baví tě víc jiné hry neznamená, že to těm hrám ubírá na kvalitě. prostě hlavní proud je jinde... zcela zbytečně o těch hrách říkáš, že to jsou hlouposti, jen proto, že máš jiný názor. neumíš tolerovat názory jiných a chceš jim vnutit ten svůj "správný". to je poměrně hloupý a dětinský přístup.
        • "každoroční hra se nemůže měřit s hrami na kterých se pracuje několik let"
          Další, co si myslí, že na AC se pracuje rok... Jenže, víš, ono se na AC4 pracovalo tři roky, on totiž není jeden velkej tým, kterej by dělal úplně každý AC. To si vážně myslíš, že jako dodělali trojku a sedli na čtyřku s tím, že to za rok teda vydaj?? Proboha když už chceš o něčem mudrovat, tak si o tom něco zjisti.
          • Já si rozhodně nemyslím, že na ní dělají jenom rok, ale v hlavním hledáčku je jeden rok, spousta studií pracuje na více projektech zároveň, ale vždy se jednomu musí věnovat především, tedy větší část studia, ale hry které vychází každoročně jsou minimálně několik dílu na jednom enginu a ta inovace v enginu a celkové kvalitě se od druhého AC moc nezměnila.

            Rozhodně se nesnažím nikomu vnucovat svůj názor, jen bych byl rád, kdyby se lidi nad tím více zamysleli a neprosazovali stále to svoje a nezkusili něco jiného. Jako nikdy nemůžu říkat že CoD je lepší než Battlefiel, když jsem nehrál obojí (nejlépe několik dílů) Pak je taky rozdíl dívat se na to co mě baví a to co je evidentně lepší. Dlouhé roky jsem dělal i recenzenta filmů, her a knih, takže do toho můžu mluvit a upustil jsem od toho právě kvůli tomu, že spousta lidí nezkouší něco nového a stále jednou to svoje.
      • Jediné co anketa dokázala je fakt že 90% návštěvníků je bez názoru a klikají na předhozené volby ...
        • Jasně, tím se uklidňuje. Může za to výběr, může za to redakce, můžou za to hloupí lidi. Všichni jsou ovce, jen ty máš názor (ten správný) *2*
          • Prostě typická veskoslavovina...
  • Nastala doba temna. Jako pc hráč to pociťuji asi více než konzolový hráč, jelikož na konzoli občas vyjde nějaká ta exkluzivita. Tahle anketa je spíše : co je nejmenší průůser roku 2013. Hry jsou naprosto nudné, repetativní. Nic nového nepřinášejí. Oslavované Metro? Nuda. Bioshock? Nuda. TR? Casual pro masy. Nejvíc mě rozsekalo ale nejlepší DLC. Prý Mass Effect.
    • Jason_dinAlt
      Spíš jsou lidi už zmlsaný. Starý koncepty jsou už ohraný a lidi chtějí něco nového.
      • ucho
        to jo, a dávají to najevo tím, že ty současné hry ve velkém kupují...
        • Jason_dinAlt
          Přesně. Čekaj, že bude něco nového, koupěj to a pak jsou naštvaný, že je to defacto stále to samé. Pak už jen nadávaj, jak dřív to bylo lepší a teď to stojí za zlámanou grešli.
          • ucho
            co jsem si mohl všimnout, tak nejvíc nadávají lidé, kteří si dané hry nekoupili...
    • Veskoslav
      Bože. Další, co bude tvrdit, že loni nic dobrého nevyšlo. Už je to nudná a ohraná písnička. A hrál jsi to DLC k Mass Effectu nebo blbě žvatláš jenom proto, že je to ME? *7*
      • ne nic, ale malo dobrych her, a v nekterych zanrech opravdu temer nic...

        timhle stylem to dopadne nakonec jak filmova produkce

        budou vychazet jen supermani, batmani, ironmani atp. jen pokazdy trilogie (muze mi nekdo vysvetlit, proc aspon nedelaj ruzny pribehy, ale mrsej remaky?) od jinyho rezisera, a to je na bliti
        • Erien
          Nejen že nemáš přehled v herní scéně, ale ani v té filmové. Už nic nepiš, nebo budeš pro smích ještě víc. *3*
    • Tak PCčkáři se pořád chlubej kvalitníma indie hrama, který vždycky natřou p*del mainstreamovým titulům, takže zkus zamířit do této kategorie...
      • To taky není na mě. Nějaké jsem zkusil a po pěti minutách to letělo do koše...
        • Tak pak to je těžký...pak už nemáš co hrát...nemohu si to odpustit, co takhle zkusit RapeLay? Sice je to starší hra, ale třeba Tě to chytne *1*
          • To vůbec.... *1*
    • souhlas
  • Len k tomu koncu v metre 2033, to by som povedal ze je dost neznamy a dosiahlo ho iba minimum ludi *3* a k tomu to nie je mass efect aby to malo mat nejaky dopad na druhy diel
    • vojtaruzek
      To bude tím, že málokdo dokázal nezabít Lesnického.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit