Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechapu jak to mohla vyhrat hra, ktera zacina az po hodinach nudy. T
  • S Alienem plně souhlasím...GTAV je přeci jen hra roku 2013.
    I tak to ale byla minulý rok docela slabota. Snad bude 2015 krapet lepší http://zabitcas.cz/2015-nejzajimavejsi-pripravovane-hry/
  • Tady mi to fakt nedá, ale nedat sem Far Cry a CoD AW (CoD nehraju a považuji celou značku za největší crap co může za degradaci FPSek obecně), ale zařazením Aliena (což je pro změnu moje top hra, co jsem dohrál i se všema přídavkama), tak tenhle žebříček prostě nejde brát vážně. Apríl je až za 3 měsíce.
  • vtipne ze ve Score Alien dostalo zlatou malinu :) no musim nekdy zkusit
  • XXDarthVaderXX
    Alien akce je, ale chce to primhourit ocko. A hlavni hrdinka je zena, tak ze pro Lukase Grygara jasna volba.
  • Alien je jasná jednička. Má všechno co hra potřebuje. Super hratelnost, příběh, napětí, zápletku kterou jen tak neprokouknete, 15+ hodin herní doby, grafiku a nevodí hráče za ručičku jako v AC, FC nebo CoD. V FPS žánru jsem lepší hru letos nehrál.

    Taky je to jediná hra letos která vyšla bez bugů nebo nedodělaná. Žádný first day patche nebo opravné patche. Hra vyšla kompletní s seasson passem který má co nabídnout (žádny zaplať 25E a dostaneš 3 pušky a jeden skin navíc). Takhle se mají dělat hry.
    • Suhlas, bola to skvela hra a som rad ze ju vie games.cz ocenit, inde dostavala dost nizke score - ti blbouni(ehm gamespot ehm...) nechapu co definuje dobru hru.
  • jindra.veliky
    nejlepsi je CoD AW

    https://www.youtube.com/watch?v=_KbBDC6i_a8
    • Jack1947
      Jo radší tohle než Alien jako akční hra.

      Ne tady tyhlety vyhlášení jsou na jeden pytel a ještě děravej. *7*
  • frag.ment
    Já jen takovou malou poznámku k FC4. Spousta lidí tu nadává a vadí jim, že je to jen trochu poupravená 3ka, ale taky by si mohli uvědomit, že je určitě početná skupina lidí, kteří FC3 nehráli (ano, patřím mezi ně). Takže já jsem se 4kou max spokojenej. Hodnit Akci roku v anketě zatím nebudu, protože Wolfenstein mě teprve čeká.
    • Chim
      Mě osobně to pouhé přeskinování strašně vadí a považuju to za hnus dnešní doby ale ok, tvůj argument je poměrně validní a jsem ochoten ho se skřípěním zubů akceptovat. Na druhou stranu od hry která má mít označení "hra roku" očekávám i něco víc než jen pouhé přeskinování.

      Kdyby FC4 vydali s označením FC3.1 jako datadisk (DLC whatever...) k FC3 tak bych neřekl ani slovo, ale takhle...
      • A na GTA ktery je nekolik dilu stejny, a je uplne stejne preskinovany mas jake nazor?
        • kennyB
          Asi si poslední díl GTA ještě nehrál, ale je v něm spousta nového. Mimoto ve střílečkách jde taky stále o to samé dokola, jen s jinejma zbraněma/hrdinou/prostředím. Takhle by se dalo psát o všech žánrech... *7*
          • Stejne tak jako sou novinky ve FC4 ale ten se z vesela hejtuje.
            GTA San Andreas ani ctyrku sem nedohral, kopie, nic vic. Ja osobne nevidim na kultu GTA nic ta vyjmecnyho
            • kennyB
              Kult??? Proč jí nebrat jako jednu z těch lepších her, které si můžeš zahrát, což série GTA určitě je.
        • Chim
          Poslední GTA-áčka které jsem hrál bylo GTA 2 a pak San Andreas a tam ten rozdíl byl docela velký *1* .

          Pokud jde o poslední díly tak na to názor nemám protože jsem to ani pořádně neviděl. Ale obecně mi tenhle způsob "tvorby-přeskinování" her vadí bez ohledu na název hry nebo jméno vývojáře.

          EDIT: proto je pro mě třeba akční hrou roku AI právem, protože je aspoň trochu jiný, není to tuctová střílečka ale přináší do tohodle žánru něco nového. (jestli je AI akční hra je na jinou debatu ale ano, pro mě to akční hra je)
    • walltar
      Ona i početná skupina lidí, kteří trojku hráli jsou s ní spokojení... Mě osobně nevadí, že je to upravená trojka. Sem od toho nic moc víc neočekával. Prakticky jen novou velkou mapu, na které si budu moct zablbnout a projít si příběh se šíleným záporákem.
  • Akční hra roku je jasnej Wolf. Takhle masterpiecová FPS tu nebyla hooodně dlouho, takže její vznik byl jak ztráta panictví s krásnou holkou, kdy všude jinde byly samý obludy.
    • Souhlas... Wolf mi taky sednul. Pekna grafika, skvelej gameplay a hlavne gunplay a supr muzika.

      Alien me docela rychle zacal nudit a bohuzel az do te miry ze jsem se pres to proste neprenesl. Stealth hry nejsou zrovna muj nejoblibenejsi zanr...
      • frag.ment
        Jak to tu tak pročítám, asi FC4 prozatím odložím a vrhnu se na Wolfa, toho aspoň za pár večerů dohraju, což u FC asi nehrozí :-) Zatím jsem WoNeOr jen nainstaloval a pěkně mě vytočilo, že to stahovalo 4,5GB patch a to prosím 4 hodiny (verze pro PS4, a na mojí optice 30Mb chyba určitě nebyla, to se zase PSN předvedlo).
  • So všetkým by som aj suhlasil, pre mňa je teda celkovo najlepšia hra roku Alien Isolation, ale Shadow of Mordor bola časom strašne nudná hra.. Asi nebolo z čoho vyberať, inak si to neviem vysvetliť.
    • flash789
      Mordor me nabavil uz asi po 30 minutach, Ale verim ze prumerny mainstreamovy hrac si ji uzit mohl. takze si asi mominaci zaslouzi.
      • Jack1947
        No vidíš a já "vydržel" kolem 12hodin. Je to stereotypní až to bolí a frustrující taky no. Třeba zabíjet ty velké uruky ale oni mají ještě armádu, takže vás nechají unavit a pak vás zabijí *16* , dopařím to.
        • Ty jsi zajímavá postava. Se všema hrama máš větší či menší problém, nic nekupuješ, ale pořád brbleš. *1*
          • Jack1947
            Tak abych si zvykl až, někdy si něco koupím že mně to omrzí...dříve než by mělo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit