Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Najebe vam uz s tych NAJ?
  • Prey 2
  • ringmancz
    a co The Talos Principle?
  • Vsechny tyto hry mi jsou zname, vetsinu jsem i hral. V tehle kategorii by mely byt jine hry, namatkou:

    Demon Gaze: vynikajici dungeon ve stylu Wizardry VII a pro me staromilce (ktery povazuje spoustu starych her za neprekonane, treba ufo, jagged aliance 2, system shock, ...) prekvapive nejlepsi dungeon, ktery jsem kdy hral.

    Toukiden a Freedom Wars: hry podobneho zanru (Monster Hunter like), první ve fantasy provedení, druhá ve sci-fi, kazda dostatecne svebytna, originalni a predevsim zabavna.

    Carnivores HD: lovecka FPS, v podstate sandbox, mala budgetovka, ale velmi zabavna a atmosfericka - setkani s Tyranosaurem Rexem v pralese v mlze, kdy je slyset jeho rev, citit chveni zeme pod jeho tezkym krokem a zoufale rozhlizeni se, odkud zautoci - neskutecne.

    Za zminku pak stoji i Danganronpa 2, Soul Sacrifice Delta, Disgaea IV, Ys: Memories of Celceta, Frozen Synapse Prime,
    • Ale ved na Vitu ziadne hry nie su, odkial si ich tolko nabral?!
  • Podľa mňa bolo o Tranzistor a Child of Light počuť dosť. Zato o Endless Legend sa toho veľa nevravelo. Rovnako ani o Age of Wonders 3. A síce sa budem opakovať, ale spomeniem aj The Incredible Adventures of Van Helsing II *1* . Na to ste nenapísali ani recenziu, takže to v tom zozname malo byť
  • jabbo126
    Máte tam nonsens "A titul nejlepší hry, kterou málokdo nehrál ..." snad "kterou málokdo hrál ...", ne? Navíc je zavádějící i nadpis, "Nejlepší hra kterou nikdo nehrál" je taky nesmysl, očekával jsem něco jako článek o zrušených projektech.
    • Nesmíš to brát tak vážně a doslovně. "Nejlepší hra kterou nikdo nehrál" je náhodou pěkné spojení.
    • solomon.short
      nejsem novinar, ale coz takto: "Nejlepsi hra, kterou temer nikdo nehral..."?
  • Z tychto hier som hral Transistor (meh), Child of Light (yay) a FF10 HD. FF10 HD jednoznacne najlepsia zabava. Ale vseobecne co sa kandidatov tyka, tento rok je Danganronpa zdaleka najlepsia hra, ktoru nikto nehral. Ale fakt nikto, ked ju spominam tak sa citim ze som skutocne jediny clovek v cz/sk ktory o nej vobec pocul...
  • Kromě Child of Light je to, dle mého vkusu, hlavně hnusná grafika, co odrazuje.
  • na transistor i child of light se chystám, sunset overdrive bych si taky zahrál, ale to by to nesmela byt xšrotone exkluzivita, ty ostatní dve vypadaji jak exkrementy
  • Odulin
    Můj vítěz - Endless Legends.
    • kostejnesmrtelny
      Já bych tu hru tak chtěl mít rád, ale nejde to *13*. Takovej ohromnej potenciál pohřbenej blbým UI a zásadníma botama v herní mechanice (ovládání střeleckejch jednotek v bitvě, například), to se jen tak nevidí. Rozehrál jsem to asi pětkrát a pokaždý do hodiny skončil s tím, že na tohle nemám nervy. *7*
      • Vis o tom ze strelci v souboji das pohyb, zobrazi se bila sipka a pak s Mouse+Control das utok? Tim ustupujes a strilis. Endless legend mela v den vydani par much, jako je jiz dnes tradicni. Nicmene po par patchich je, u mne vyhrava EL nad nudnou Civkou.
        UI je vec nazoru. Je strohe a funkcni. Osobne nemam rad UI plne bitmapovych ploch a kudrlinek jen aby to bylo ve "stylu"
        • kostejnesmrtelny
          Vím. Oni si ale stejně dělají co chcou - i když je mám na "stay put" a potřebuju aby zůstali kde jsou, oni se v klidu přesunou jinam podle nějaký logiky, která mi uchází. U melee mi to ani tolik nevadí, ale když se archeři rozhodnou, že líp se jim bude útočit z pozice vedle melee a pak mi zařvou na splash dmg... *7* *16*

          Hodil jsem to i na steamový fóra, jestli nedělám něco blbě a prej ne, prej to takhle prostě je, deal with it *1*
      • Odulin
        Přiznám se, že moc nehráno nemám, ale hra se mi líbila. Na UI jsem si zvykl, ale souhlasím, že vzor intuitivnosti to zrovna není. Bitvy jsem nechal odehrávat automaticky. Kupoval jsem to myslím za nějaké 2 stovky, takže i ta dobrá cena mi nasadila trochu růžové brýle. Díky za názor, schválně zkusím dneska hru s bitvami na manual.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit