Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdá se mi to, nebo je tenhle článek o pár pátků opožděn? Nebo, že by to byla revoluční novinka zvaná retrohlasování? Ale mohli jste začít s dřívějším datem. Mimochodem, za mě je nej hra roku 1993 DOOM. *3*
  • Za mě jedině Broforce!!! *5*
  • Tak se konečně ukáže, že místní redakce je podplacená vydavately a distributory, kteří jim dávají zadáče plachetnice v Karibiku a pod., protože výsledky čtenářskýho a redakčního hlasování se budou opět dramaticky lišit...


    oh wait... *1*
    • Jestli si dá Witcher zlatej hattrick, tak to tu asi pár lidí nerozdejchá *1*
  • Souhlas s RockStar. Volba "nehlasovat" by byla skvělá, takhle to nevyjde moc objektivně, některé kategorie prostě člověka tolik nechytají.
    • Mart9
      No je tohle možné? Vždyť i přímo v článku se píše, že jediná povinná volba je hra roku. Kolik pitomých lidí jen tak něco vybralo, protože si myslelo, že musí?
    • ale vždyť tě nikdo nenutí hlasovat ve všech kategoriích, vyplň jenom ty co chceš, to už jste z toho facebooku tak zblblí že na všechno potřebujete tlačítko?
  • Tipuji. Zaklínač, Fallout 4, GTA V, Assassin' s Creed.

    Moje GOTY: FINAL FANTASY XIV: Heavensward, Bloodborne, Metal Gear Solid V, Xenoblade Chronicles X.
  • Sr_Lobo
    Tak uz to chlapi utnete a vyhodnotte at se mistni muzou vyvstekat a budem to mit konecne za sebou.
  • Proč tam není Hledání min?
    To vychází pravidelně a je to pořád super hra.

    Tady to je samá AAA hra, hipster hra, nedodělaná hra a další....Ale takové Hledání min! To funguje pořád stejně dobře a vydávají to opakovaně!
  • Uff... Možná by jste tam měli dát i volbu "nehlasovat", dost věcí jsem ani nehrál a nechci zbytečně hlasovat pro něco, co jsem viděl název kvůli fajn marketingu...


    Off topic.: Je tu někdo s WiiU? Na nějaký společný MK8, Splatoon atd.?:) KDyž jsem tu četl, že lidi hrajou Xenoblady tak snad se tu najdou nějaký lidi.
    • Nemusíš hlasovat v každé kategorii, já jsem třeba nehlasoval v docela dost věcech, například jsem nehrál ani jednu letošní strategii. O WiiU dlouho uvažuju, ale Xenoblade mám pouze na 3DS, tak snad se ti někdo ozve, osobně neznám nikoho, kdo jí má
      • Hele já měl vždycky PS a byl jsem fanda. Ale prostě na WiiU jsou hry, ktarý si nikde nezahraješ. Takže jsem si to nakonec koupil místo PS4. A jsem mega spokojenej, opět mi to připomenulo doby kdy jsem měl PS2. Je to prostě takové jiné no:) Když máš PC není důvod si kupovat PS4 kvůli těm pár drobnostem. Škoda, že to posr*** s tím marketingem no, proto WiiU nikdo nemá:D

        Nintendo chce příští rok vydat NX a zatím to vypadá, že to bude velký. Snad nebude pozdě:D
        • Já si kupoval new 3DS hlavně kvůli Fire Emblem Awakening, ale je na to i spoustu jiných her u kterých jsem vůbec nevěřil, že bych něco takového hrál, ale na Nintendu mě taky pár věcí štve, hlavně jejich politika region locků a taky spoustu dobrých her vůbec nepřeložili do angličtiny, natož uvolnili do regionu a spousta her výjde se spožděním víc jak půl roku, ale ty hry co se sem (do Evropy) dostanou tak stojí za to, i kdyby byl dobrý jenom Fire Emblem, tak je to pořád jedna z nejlepších strategií a her obecně co jsem kdy hrál, a to je to defacto gameboy kterej prošel slušnou evolucí
    • nintendo maj u nas v republice asi tri lidi, ty, ten omilajici porad dokola xenoblade a polacek, tak to uz muzete dat i turnaj v mk8 *5*
  • Ja som ani nehlasoval. Sila games.cz mainstreamu sa nedá poraziť *13*
    • Mart9
      a proto sportovní kategorii vyhraje rocket league *13* *13* *13*
    • Další hipster?
      • bejt v obraze znamená hipster???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit