Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za mě na 100% The Witcher 3: Wild Hunt
  • Nu nic proti MGS V, ale Witcher si výhru zasloužil víc. Ne tady na malém games.cz, ale ve velkém Las Vegas :D (MGS V se umístil až na čtvrtém místě za prvním Witcherem 3, druhým Bloodborne a třetím Falloutem 4)
    To co polští vývojáři dokázali s tímhle dílkem od Sapkowskeho je úspěch jaxviňa, který i nám čechům dává naději, že bysme taky jednou mohli vytvořit něco podobného (viz zopakovat Mafia úspěch svého času) a nadávky všech těch haterů jsou prostě jen ubrečený žvásty zakomplexovanejch tupců, kteří nesnáší všechno a všechny.
    Jo a docela mě překvapilo, že jsem na games.cz nenašel nic o Game of the Year at 2015 Game Awards, který proběhlo 3. prosince 2015
  • Je to tezka volba, protoze takhle nadupany rok jsme tu uz dlouho nemeli. Za me je to mezi Bloodborne, MGSV a Zaklinacem, pricemz po dlouhem vahani rikam, ze nejlepsi je Zaklinac...

    Predevsim vynika dokonalym "writingem", je to naprosto skvele napsana a neskutecne poctiva hra.

    Bloodborne je fajn, ale precijen je to v podstate "more of the same". Dark Souls hadr.

    A MGSV... Mam ho zrovna rozehrany, prave jsem zastavil epidemii a hernimi mechanismy je to dokonalost, ale par veci mi na tom vadi. Az moc se to inspirovalo Far Cryem, prilis mnoho pribehovych informaci se dozvidam formou nudnych kazet, mother base je obrovska a prazdna - je tam naproste minimum prilezitosti pri rozhovory, cutsceny apod.


    Nakonec to ma u me Zaklinac v kapse celkem jasne...
    • more of the same je spíše Zaklínač. Stejný příběh, stejné postavy, stejné lore, stejný svět, stejné "morální" dilemata, stejné zbraně, stejný combat. Ve spoustě věcech je to i downgrade oproti dvoje a to volby, příběh, záporák, postavy vymyšlené CDP, vyváženost, obtížnost, armoring, looting, level-desing.

      Bloodborne - nový svět, nový příběh, nové lore, nová mytologie, dungeony, obtížnost může hráč regulovat, zbraně několik režimů, nový systém parry, střelné zbraně, magické předměty, které si hráč může vyvolat, vhled reguluje dění světa, takže můžeš vidět a nevidět, co se děje ve světě. Božinku tam je novinek.
      • Novinek spousta, ale jedine, co jsem skurecne pocitil jako zmenu, je absence stitu. Jinak se mi to zkratka hralo stejne (tzn. stejne skvele!) jako Dark Souls. Nacic mi ten viktoriansky steampunk riznutu Cthulhu moc nesedi, radsi mam temnou fantasy.

        Uz se tesim na Dark Souls 3. :)
    • taková "nenápadná" onaanie Zaklínače fanboye. lol

      Bloodborne je naprosto odlišený od Dark Souls, jak herně, tak vizuálně, tak předměty a milion dalšími prvky. Napsat "more of the same" může jen Zaklínač troll.

      Takže si se krásně ztrapnil. Bye...
      • Asharak
        Já třeba nechápu onanii nad tupou MGS no *7*
      • A Zaklinac hater to psychicky neunesl :-D
        Ja jsem fanboy do MGS serie i Souls serie a Zaklinac 2 me nebavil, ale kdyz je neco nejlepsi, tak nemam problem napsat, ze je to nejlepsi.

        Bye, trotle.
  • Uplne súhlasím z redakciou Games.cz !!! Jednoznacne MGS5 si to pravom zaslúzi ,ta hra bomba !!!Je to hra pre Veteránov !!! Zaklinac 3 je pre deti ,ktore radi lovia dracikov !!!Typická polska kvalita :DD
    • Vojta_Ilavsky
      Dying Light a Zaklínač 1 se řadí do kategorie výtečných a neskutečně zábavných her, navíc dost atmosférických. ;)
    • Neberu redakci jejich názor, ani všem těm, které baví nejvíc MGS5. Asi ta hra je dobrá, když se líbí tolika lidem. Rozhodně ale argument, že je Zaklínač 3 pro děti, kteří rádi loví dráčky je sám o sobě hodně hloupý. Nezáleží na tom na kterou věkovou kategorii hra cílí, důležité je aby hra zabavila a přinesla hráči dobrý pocit z hraní. Klasické pohádky jsou pro děti a přesto v sobě nesou archetipální vzorce chování a charaktery. I to co je pro děti může být velmi kvalitní, ohánět se věkem u her je tak trochu blbost. Ve fantasy světě se občas vyskytují dráčci, no a co jako? Jenom proto, že už jsem dospělá se mi nemůžou líbit draci a princezny? Není to trochu omezený názor? Já jsem si až dosud myslela, že hry se dělají pro normální lidi a ne pouze pro výjimečně inteligentní jedince s členstvím v Mense.
      • Mne nevadí ze sú v Zaklínacovy 3 Draci ,ale ide o to ze ten príbeh ma vùbec neoslovuje a cele snad okrem grafiky je priemer !!! Inac Draci v hrach su super ved milujem Final Fantasy !!! MGS 5 PP ma legendarne postavy :co legendarne kultove ,ikonicke ktorych hystoria je starsia nez ty !!!
        • Sorry kamo, ale ve Witcherovi 3 není jedinej drak :D
        • Ok tento argument beru, i když nesouhlasím, že je Zaklínač průměr *3*
          • Aristarch
            ale je... zaklínač je presadení a nafúknutí médiami. Ako všetky komerčne veci. Hlavne ako knižná predloha je fakt priemer. Keď by som mal porovnať..tak Červenákov Černokňažník je lepšie čítanie. Nebudem písať o konkurenčnej fantasy typu R. E. Howarda a postave Conana... To by nás tu plakalo viacej. :D
            • Pokud jde o knizni predlohu, tak Zaklinac je podle me kvalitnejsi pocteni.
  • MGS V - really?:DD

    Games chce být originální - Witcher 3 je o krok napřed ve všech aspektech. Na metacriticu ještě desetina a je ve žlutém.. i.e. průměr. To je volejníkova a dobrovského práce - dva největší "profíci" si to prosadili:D
    • kennyB
      Jdi už do pr.... *16*
  • btw dark souls příběh je tak dospělý jak si ho sami vymyslíte
  • Redakce jako jediná na světě MGS ohodnotila jako hru roku. Gratuluji :D Oproti Zaklínači je to džouk.
    • co tak modla všech PC hráčů PC Gamer? *7*

      http://www.pcgamer.com/game-of-the-year-2015-metal-gear-solid-v-the-phantom-pain/
    • Však místní redakce už je pověstná, že nadržuje té asijské straně.
  • TheGGG
    Souhlas, kvalitních her byla horda, tak asi bylo těžké vybrat jednu jako výtěze, ale toto je rozhodně dobrý výběr...
    • To je pravda, nicméně vítěze v katerogii největší lopata, co ani česky neumí, máme jistého.
  • neogaf goty

    http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1174583

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit