zavřít
...

Best of 2015: Nejlepší DLC - datadisk

Když dojde na slovíčkaření, může být debata o rozdílech mezi DLC a datadiskem hodně výživná. Pořád to ale bude jen slovíčkaření. Faktem totiž díky digitální distribuci je, že veškerý dodatečný obsah zkrátka spadá pod zkratku DLC (downloadable content) a je jedno, zda jde o extra čepici či skin do hry,...
  • Kokos bez kokosa (anonym)
    15 souhlasí, 12 nesouhlasí
    A kde je Starcraft II LoTV? Nedali jste ho do sekce Strategie ze to je prej datadisk. Pritom predchozi dil tam zvesela mohl byt v te sekci. A sem jste ho nedali proč? Protoze letadlo s parkem? Nebo bagr? Letos je to neskutecne o nicem cela ta Vase redaktorska slatanina. Zmenili jste koncept kdy predem clovek vi pri rolovani kdo nevyhral a pak ty Vase vysledky. Porad se tu bude mlit je to rozhodnuti redakce tak to pal cert. Ale jak Games ocenilo SC II LoTV výbornou známkou (9/10) tak v Levelu maximalnim hodnocením. Takze to znamena vlastne ze minimalne dva v redakci se sekli? Nebo jak? Jdete se bodnout. Letos bida a nuda s redaktorskym hlasovanim.
    16.1.2016

    reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.81.71.187.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.