Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A kde je Long War pro X-com?
    • ...narozdil od OPTRE na nej zapomeli uplne.
  • Chybi mi tam Star trek armada 3, a PR 1.3.9 protoze svou velikosti prekrocil svuj stin z verze 1.0
    • neni star trek armada mod z roku 2014?
  • TheGGG
    Arma 3 The Eridanus Insurrection, totálně boží...
    • Eridanus Insurrection uz neexistuje, co slo to preslo pod OPTRE/Operation Trebuchet. Mel sem to poteseni hrat s komunitou z US, a opravdu to byl senzacni zazitek.
      • TheGGG
        pořát je ke stažení...
        • Narozdil od OPTRE ale buguje, a me osobne se EI nepodarilo zprovoznit.
  • Nevím co na Revision vidíte, mě to absolutně vůbec neoslovilo. "Příběhový (alt. questy) stimpack" bych uvítal, ale toto ne.
    • Nejaky typ s kterym modem si Deuse uzit znovu?
      • stáhni, ale v roce 2016 asi už ne - předpokládám totiž, že si měl spoustu času vyzkoušet x různejch modifikací, který se u Deus Exe proslavili. Revision je nafouklá bublina
  • up_er
    AGOT! *8*
  • MickeyMutant
    Nejlepší modifikace? To už můžete volit třeba nejlepší early access nebo nejlepší DLC. Aha, vlastně... V tom případě se přimlouvám za článek s cenou za nejlepší scénář, nejlepší studio / vývojáře, nejlepší umělecký dojem, nejplynulejší animace, nejvíc sexy hrdin/k/u, hru s nejmenším počtem bugů, nejzajímavější loading info a nejpovedenější release v původně ohlášeném termínu. Už máte nejlepší akční hru, co třeba zvolit nejlepší neakční hru? Vybrali jste nejlepší závodní hru, co takhle nejlepší vodní hru? Fantazii se meze nekladou a do března, dubna bude co číst. Lidi se rádi pohádaj i nad největší kravinou - návštěvnost zaručena.
    • Tilwaen
      Kategorie "Nejlepší vodní hra" se musí stát. Nominuji Fallout 4, Just Cause 3 a Zaklínače 3. Máte někdo lepší nominace? Sem s nimi!
      • Mart9
        Rocket League
    • Mart9
      Trošku zbytečnej hejt tohle.
      • MickeyMutant
        Podívej se, já si sem přišel plivnout svou dnešní jedovou slinu. Že se ti to nelíbí, mě sice mrzí, ale bohatě to vyvažuje, jak se mi hned ulevilo.
        • Si priste dojdi ulevit na zachod, ten je na exkrementy urceny.
    • BangMeInBangladesh
      A co nejlepší přispěvatel do diskusí?
  • OPTRE nikde? Zakladam novy mail jinde...
  • Zrzzek
    Hrál jsem A Game of Thrones pro CK:II... Docela často mi to padalo *9*
  • BangMeInBangladesh
    Nic z toho jsem nehrál, tak asi ten Deus ex Revision a jdu si ho stáhnout.
    • Vyzkoušej Portal Stories: Mel. Je to špičkové rozšíření Portal univerza a stejně jako původní hry neskutečně promakaná a vtipná.
  • Lost Alpha ze S.T.A.L.K.E.R. univerza nikde??? Tý vole....
    • máš příhodnou přezdívku, protože ten vyhrál loni...
    • jeanczarny
      Už to vyšlo? Jsem to kdysi zkoušel ale pořád mi to padalo. Tak jsem si říkal, že počkám na hotovou verzi a tak nějak zapomněl sledovat, v jakém je to stavu.
      • Já to mám zrovna rozehrané a je to super. Teda až na fyziku aut, ta je katastrofální. Hlavně u Lady Nivy, která se bohužel musí v jedné misi použít. Ale zatím mi to ani jednou nespadlo.

        Jinak, pokud se nepletu, tak Lost Alpha vyšla v roce 2014, takže nevidím důvod, proč by tu teď měla být.
        • možná tu původně měla být proto, že všichni čekali na Lost Alpha Directors Cut ;) no, ale LA DC zatím pořád nevyšla, tak mezi nominovanými nemá co dělat.

          A je to škoda, protože jsem patřil k té části hráčů, kterým se vyskytovaly fatální bugy, kvůli kterým nešlo hru po dějové linii dohrát - a to jsem zkoušel 1.3001, 1. 3002 i 1. 3003 i spoustu modddb fórum
          ochcávek a rad....nepomohlo nic.

          Deus Ex Revision je ve finále docela ostuda. Patlali se s tím 9-10 let, během posledních 3 let to mělo asi 5x "release soon!" a hype jako prase a ve finále je to skoro stejný, jako slepení třech nejoblíbenějších grafickejch modifikací Deuse Exe s přidánim pár kravinek, který nestojí za řeč (upravenej level design v některejch misích je sice fajn, ale to bylo hotové už snad před 5 lety, kromě Area 51)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit