Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám jenom otázku. V článku je u Uncharted "Tvůrcům z Bluepoint Games". Nemají náhodou na svědomí sérii Uncharted studio Naughty Dog (tvůrci Crash bandicoot a The Last of Us)?... Jen se ptám, nevyvolávám žádný flame apod., aby si někdo nemyslel :D
    • ales.smutny
      Naughty Dog opravdu stojí za původními hrami, ale Bluepoint Games dělali samotný remaster.
      • Ok, díky za vysvětlení ;)
  • Damarus
    Na Gears of War UE bylo vidět daleko víc práce
    • Otázne je či k lepšiemu http://www.craveonline.com/culture/870043-gears-war-ultimate-editions-xbox-one-visuals-look-pretty-underwhelming
      • To je z bety ty trololo.
  • Jack1947
    Tak to má být!
  • oplatí se koupit darkest dungeon?
    • asi jo, pokud je to tvůj typ her. Osobně bych dal přednost spíš Underrail (nehrál jsem, ale láká mě to víc)
      • až na to že to je ale zcela jiný žánr *1*
    • Corvus
      Já bych řekl, že určitě ano.
      • chtel bych se zeptat, jestli v te hre dam hrdinovi nový armor nebo zbran, zmeni se i jeho vzhled nebo vypadaji porad stejne?
  • já se těším na ten shitstorm, až bude triumfovat ta přehypovaná, barevná hopsačka(W3). To bude něco aspoň!
    • Corvus
      Bububuubububuububu!!! *12*
    • Si stáhni saturaci v nastavení barev ve Windows a budeš to mít černobīlý
      • Tak zrovna W3 universum si zasloužilo normální ztvárnění a ne Dragon Age barvičky :D. Tak třeba na téhle mainstremovce vydělali a do budoucna udělá CDP pořádného Zaklínače pro chlapy s hutnou atmosférou.
        • Toto je normální ztvárnění fantasy světa inspirovaného evropským folklorem a pohádkami, já jsem naopak rád, že nepodlehli trapné módní vlně dělat vše super gritty temné a rádoby realistické jen proto že je to teď trend a jdou si svou cestou
          • grafika a barvy jsou nejmenší problém té hry. Mnohem horší je nudnost toho světa - 3/4 hry člověk hledá Ciri, celé to hledání působí hrozně natahovaně: prvně najdi barona, pak najdi jeho dceru, pak najdi marigolda, ale předtím najdi dijsktru, pak zkurvysyna, pak zoltana, pak jdi na skellige a tam najdi ztraceného syna atd. Ten příběh nemá invenci ani napětí. Většina vedlejších questů jsou nudné, za otazníkem se skrývá buď nějaká potvora nebo hlídaný poklad. Monstra ve hře jsou nudné. Soubojový systém je nudný, hra je lehká. Prostě herně je to trochu o ničem. Oproti jedničce to ztratilo atmosféru a začalo to připomínat vykastrovaný Skyrim.
            • No jo, dneska uz ma internet kazda krysa a opice, ja zapomnel.
            • To nejsou spoliery. CDP od prvního dílu svůj příběh nikam neposonul, pořád někoho hledáš. *3* Spoiler je, že umře Vesemir a bylo to tak očekávávané, že jsem sotva mrkl
            • Drz prosimte hubu, nekdo se to teprve i chysta hrat.
          • Co to plácáš. Trend je v současnosti barvičky, barvičky, kýč, barvičky, kýč, barvičky, kýč a to přesně splňuje Witcher 3.

            https://sfx.thelazy.net/games/preset/4104/ Tady máš "normální ztvárnění fantasy světa inspirovaného evropským folklorem"
  • Asharak
    Je to jen Best of Games.cz, zase tu neblázněte. *7*
  • Mart9
    Jen bych chtěl poděkovat tomu klikačovi, co mi naklikal desítky palců nahoru u příspěvků. Moc si toho vážím *15*
    • Sa s tým zmier, šklebíci bestie a jeho alter ego je na games "oblúbená komodita" a preto dostáva každá odpoveď na jeho komentáre také pozitívne odozvy.
  • Serii Uncharted povazuju spolu s hrami od Bethesdy za nejprecenovanejsi videoherni pociny. Hral jsem všechny tri dily na ps3 a vzdy me bavily jen chvíli, nejpozdeji od poloviny hry uz byly cirym utrpenima dojel jsem je jen kvuli trofejim. Všechno v nich je takove libive pozlatko, ale ve skutečnosti hry nepřináší zadnou zasadni hodnotu. Pribeh = hloupé pseudofilmové béčko o ničem (nechci se nikoho dotknout, ale nemůžu se ubranit pocitu, ze takovy primitivní pribeh muze zaujmout jen kulturne dost zaostaleho člověka, který v životě nepřečetl zadnou pořádnou knihu a nezhledl hodnotný film). Ale v pohodě, příběh hre celkem sedí. Horsi je to s hratelnosti - naprosto primitivni rebusy bez jakekoli invence hluboko pod urovni Tomb Raidera, a retardovany system akcnich souboju, kdy se do nove oblasti zacnou hrnout desitky (ano v pribehu, kde proti vam stoji jeden padouch a ma k dispozici celkem stovky nohsledu - hra totiž počítá zabití, misto aby se jimi obklopil a jednoduse tak uskutecnil sve zlovolne plany, radeji bojuje ferove, posila sve pomocniky po několika do ruznych casti sveta, aby na konci hry zbyl sam, nehlidan a nechal se gentlemansky odstřelit) nepřátel, poté se odehraje animace, chvíli se hopsa a jakmile nekde zbystrite bednu s náboji a zbranemi, víte, ze se opet spusti nudná přestřelka s tupymi protivniky. Oproti Tomb Raiderovi nebo Batmanovi je to zkrátka ubohé. Jediné pozitivum je fenomenální technická stránka hry, grafika, zvuk i hudba zdimou ps3, sec to jde a vypada to a zvuci skvěle.
    Nicméně hra jako takova je opravdu primitivni a naprosto nezajimava a dodnes jsem nepochopil ta extrémně vysoká hodnocení.
    A remaster edice bez multiplayeru je plivnutim do tváře vsech hráčům a tvurci za odměnu dostanou prvenství v teto kategorii.. Nechápu. Redakce games.cz očividně mladne a neni to hezky pohled...
    • Ja si klidne prectu klasickou literaturu a dalsi den se podivam na Ramba 3 a krasne se u toho odreaguju, takze to asi jako argument, ze ses mimo, staci ( Uncharted jsem nehral a ani hrat nebudu ).
      • eStar
        Mít zapnutý mozek po celou dobu bdělosti je asi příliš složité.
        • To poznas, az budes starsi.
    • Psychotic
      A zas tu máme moje oblíbené slovo "přeceňovaný". Svobodu slova považuji za nejdůležitější právo jedinců, ale za tohle slovo bych možná zvážil i bičování.
    • Porovnávať uncharted s batman hrami, to chce odvahu, alebo notnú dávku obmedzenosti a následne sa sťažovať na béčkový scenár, čo je v podstate jadro hry, že je až príliš béčkový je ako kritizovať vodu zato, že je mokrá.

      To znamená, že podla tvojho "úsudku", som "kultúrne zaostalý človek", lebo sa mi lúbi uncharted 1 a 2. Je to viac než primitívnne označovať niekoho takýmto spôsobom, najmä vtedy, keď AAA hru, ktorá sa na nič nehraje a vie, že má béčkový scenár a vôbec sa za to nehanbí porovnávaš s prečítaním "PORIADNEJ KNIHY" alebo pozretím "Hodnotného filmu", alebo nedaj bože s hrou o batmanovi, L O L. V podstate si nám len predstrel vágne frázy, ktoré nie sú ničím podložené a sú viacmenej výplodom tvojej chorej mysli

      Musíš sa s tým jednoducho zmieriť, že Uncharted hry sú značkou kvality a ty na tom bohužial nič nezmeníš a už vôbec ti nepomôžu takéto "hlbokomyselné" a "erudované" úvahy, práve naopak.
      • del0
        Souhlasím. Uncharted je značkou kvality v žánru tunelová akční adventura s béčkovým story.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit