zavřít
...

Best of 2016: Nejlepší akční hra

Rok 2016 byl bohatý na hry všech žánrů, ale nejvíce to asi platilo v případě akčních her. Je jedno, jestli se proháníte po střechách futuristického města nebo steampunkové středomořské metropole. Je jedno, jestli potichu likvidujete své nepřátele, nebo naopak hlasitě ničíte vše, co se objeví před vámi...

Novější 1 2 3 4 5 6 Starší

• hz (anonym)
    18 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Je to určitě anketa o nejlepší akční hru a ne anketa o nejlepší redakční trolling?
    16.2.2017

reagovat

• Dworkin (inkognito)
    2 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Za mě Dishonored 2, plošinovky já nerad. *4*
    16.2.2017

reagovat

• zdrcujici_pravda (inkognito)
    6 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Musím se zastat kubi-wana, že jediné co mě zajímá, je čtenářská volba. Ve starých levelech a score je radost listovat a tyhle best-of články číst. Redakce mi dávno nepřijde objektivní (přesto neodvádí špatnou práci).
    16.2.2017

reagovat

• Femto (anonym)
    7 souhlasí, 5 nesouhlasí
    Vzhledem k tomu, že Uncharted 4 je blbost, tak je mi docela jedno, že vyhrála nějaká hipsteřina.
    16.2.2017

reagovat

• Femto tiscali.cz
      0 souhlasí, 11 nesouhlasí
      Naprostý souhlas jmenovče, už jsem to tady psal několikrát, že Uncharted je vyhypovaná hra, kvalitami rozhodně neodpovídá přehnanému hodnocení. Já bych tedy volil Salt and Sanctuary a Hyper Light Drifter, když máme tedy takovou volnou kategorii.
      16.2.2017

reagovat

• Mugi tiscali.cz
        6 souhlasí, 0 nesouhlasí
        Já jsem měl Uncharted collection k PS4 a od té doby jsem ještě nedorazil ani druhej díl takže toliko k názorům že na to mají negativní názor jen zloději jak tu někteří lidi rádi tvrdí :D
        16.2.2017

reagovat

• Femto tiscali.cz
          0 souhlasí, 5 nesouhlasí
          no, dvojka se ještě dá, ale jedničku hrát v současnosti zavání trošku sebemrskačstvím, ale proti gustu...
          16.2.2017

reagovat

• Hnisavec tiscali.cz
    8 souhlasí, 7 nesouhlasí
    wau toto nie...kontroverzné mi príde už sem zaradit Hitmana, nakolko hrat to akčne je zúfalosť a len frustrácia (plus je to zlá hra). Ale Owlboy nad Uncharted 4? Tou už to mohol rovno vyhrat aj simulátor štrikovania.

Toto už je hipsterstvo za čiarou, ale tak čo sa divím viď Grygar, Dobrovský a ďalší...
    16.2.2017 upraveno v 15:49

reagovat

• CainPullo tiscali.cz
    3 souhlasí, 2 nesouhlasí
    Nesmyslná kategorie, WTF kandidáti (např.: Dishonored 2 na nízký chaos - opravdu akční...?, nebo viz výše jak píše Hnisavec - Hitman...) a naprosto mimózní vítěz...
    16.2.2017 upraveno v 15:37

reagovat

• Fotr (anonym)
      4 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Dishonored na nízký chaos je za mě spousta skákání, omračování a tak. To není akce nebo co? Akce ≠ jenom střelba nebo zabíjení proboha...
      16.2.2017

reagovat

• Petr Polacek (sefredaktor) (anonym)
    4 souhlasí, 4 nesouhlasí
    Prosim vyplnte nasi hardwarovou anketu, podporite tim tento web, protoze budeme vedet jake reklamy jsou pro vas nejlepsi.
    16.2.2017

reagovat

• Bob (anonym)
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      http://youtu.be/DcSWIEEJ7Bc
      16.2.2017

reagovat

• CainPullo tiscali.cz
      2 souhlasí, 1 nesouhlasí
      Ne - a co jsem nahlédl do článku ani omylem. Mimochodem jednotlivé komponenty nevybírám dle výrobce - ale dle samotné kategorii komponentu, čipu atd.: např, při výběru VGA je u mne a troufám si tvrdit že u většiny, důležitější konkrétní tip, třída, etc. Např Nvidie "1070", popřípadě ekvivalent u Radeonu a teprve poté se rozhoduji jaký výrobce, zda-li Gainward, ASUS, MSI, etc.
      16.2.2017 upraveno v 15:45

reagovat

• Drasťa (inkognito)
    1 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Nejlepsi akcni hra roku 2016 je jednoznacne Stardew Valley.
    16.2.2017

reagovat

• triptich (anonym)
    2 souhlasí, 0 nesouhlasí
    tak toto ma pobavilo chlapi. toto malo byť uverejnené zajtra, aby bol štart víkendu príjemnejší :)

k téme: osobne nepovažujem owlboy za akčnú hru, ale proti gustu...
    16.2.2017

reagovat

• zaty mojeid.cz
    2 souhlasí, 3 nesouhlasí
    Popcorn please :)
    16.2.2017

reagovat

Novější 1 2 3 4 5 6 Starší

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.162.19.123.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.