Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to určitě anketa o nejlepší akční hru a ne anketa o nejlepší redakční trolling?
  • Za mě Dishonored 2, plošinovky já nerad. *4*
  • Vzhledem k tomu, že Uncharted 4 je blbost, tak je mi docela jedno, že vyhrála nějaká hipsteřina.
    • Femto
      Naprostý souhlas jmenovče, už jsem to tady psal několikrát, že Uncharted je vyhypovaná hra, kvalitami rozhodně neodpovídá přehnanému hodnocení. Já bych tedy volil Salt and Sanctuary a Hyper Light Drifter, když máme tedy takovou volnou kategorii.
      • Já jsem měl Uncharted collection k PS4 a od té doby jsem ještě nedorazil ani druhej díl takže toliko k názorům že na to mají negativní názor jen zloději jak tu někteří lidi rádi tvrdí :D
        • Femto
          no, dvojka se ještě dá, ale jedničku hrát v současnosti zavání trošku sebemrskačstvím, ale proti gustu...
  • Hnisavec
    wau toto nie...kontroverzné mi príde už sem zaradit Hitmana, nakolko hrat to akčne je zúfalosť a len frustrácia (plus je to zlá hra). Ale Owlboy nad Uncharted 4? Tou už to mohol rovno vyhrat aj simulátor štrikovania.

    Toto už je hipsterstvo za čiarou, ale tak čo sa divím viď Grygar, Dobrovský a ďalší...
    • D3sert
      Lukáš hlasoval pro Dishonored 2.
  • Prosim vyplnte nasi hardwarovou anketu, podporite tim tento web, protoze budeme vedet jake reklamy jsou pro vas nejlepsi.
    • http://youtu.be/DcSWIEEJ7Bc
  • Nejlepsi akcni hra roku 2016 je jednoznacne Stardew Valley.
  • tak toto ma pobavilo chlapi. toto malo byť uverejnené zajtra, aby bol štart víkendu príjemnejší :)

    k téme: osobne nepovažujem owlboy za akčnú hru, ale proti gustu...
  • zaty
    Popcorn please :)
  • Owlboy? Vy už zase v redakci pijete ten marihuanový gin? *1*
  • kubi-wan
    Kdo se rozčiluje nad výsledkem kategorie a věnuje tomu tolik minut, aby se tu o tom dohadoval, má smutnej život. To vám to vážně přijde tak důležitý?
    • Smutej život má ten, kdo chodí na fórum, i když vlastně nechce a ještě se snaží ostatním vnutit svůj úžasný názor.
    • Pokud to nemá nikoho zajímat, tak vlastně žádná best of 2016 nemusela být. Vlastně nemusí být žádné ankety a nikdo nemusí mít žádný názor. Všichni se jen přepneme do stavu mozkové hibernace.
      • kubi-wan
        Přijde mi, že většina lidí v týhle diskuzi už v mozkový hibernaci jsou.
        Jen nechápu, jak se z nějaký ankety někomu může bořit svět...
        No bóže, tak to vyhrála pixelartová plošinovka, zažalujte redakci *7*
        • Krescz
          seš robot, že nemáš emoce? říká ti něco údiv? :D
          • kubi-wan
            Emocema neplejtvám na nepodstatnosti.
            • Nevím, co je zbytečnější:

              - hromada naštvaných hráčů stěžující na stupidní prohlášení redakce

              - snaha někoho "koho to vůbec nezajímá" a "nehodlá věnovat svůj čas a emoce tomu hloupému článku" vysvětlit a přesvědčit první skupinu lidí, jak jsou jejich stížnosti zbytečné
            • kubi-wan
              Dobře, Pepo.... řekni mi, jakym zásadnim způsobem ovlivněj tvůj život výsledky týhle ankety?
              Prosim, rád bych to věděl.
            • Když se o něco zajímáš tak tomu říkáš nepodstatnost?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit