Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pro mě shuperhot
  • jenda84
    jsem si projížděl ty hry,tak u mě jasně Uncharted4 to je akční hra jak poleno..pak najedu na konec a Owlboy? to jako fakt? *1* *1* to jste se u toho hlasování museli asi dobře zhulit, pánové *1*
    • Njn, úplná adrenalinová řezba.
  • Johnny
    akční? hmmm... jasně xD
  • No tak jako každý rok si games.cz opět odbyli své .. Alespoň v jedné kategorii vždy takto "zaperlí" .. Viz. loni například to, že sportovní hru roku vyhrálo Rocket League.

    Jestli to děláte pro kliky na reklamy, nebo aby se tu něco psalo a diskutovalo, tak je docela smutné, že k tomu využíváte takový trolling. A začíná mě čím dál více mrzet to, jaká je úroveň české herní novinářské scény. Protože u nás prostě dobrou stránku o hrách nenajdete ..
    • ravux
      Proc by Rocket League nemohlo vyhrat sportovni hru roku? Je nekde v podminkach, ze to musi byt pouze realne existujici licencovane sporty? V tom pripade bys i z akcnich her vyloucil ty, ktere se neodehravaji v realnych podminkach (takze napriklad Vietcong ano, Half-life ne)?
  • Další zbytečná kategorie, plná násilí. Kdyby aspoň měla správný název, Nejlepší násilná hra, ale podle výsledku, by se měla přejmenovat na Nejlepší troll-pixel hra do diskuze 2016. *1*
  • Hru neznam, ale beru to jako doporuceni.
    • ravux
      Owlboy rozhodne doporucuji. Ale ne, pokud chces akcni hru :D
  • Já Owlboi hrála a líbilo se mi protože to melo roztomilou grafiku se zviratky. Hitman nehraju protoze pak v noci neusnu. Navic hry ktere hrat muzu mi vybira tata. Kdo nezná Owlboi, muze se podivat na Youtube na video, ale musí umet anglicky (to ja umim).:-)
    • Jako promiň, ale pokud mega netrolluješ a myslíš to vážně, tak dobrá hra nebo dokonce nejlepší akční hra r. 2016 musí mít víc než "roztomilou grafiku se zvířátky".
    • *aulboj, nice bait try
  • Tak dnes sa redakcii podarilo na*rať ale uplne všetkych. Tieto ich ankety su dobre iba na vyvolavanie hadok, v každom pripade, čitať tieto komentare je kolačik ku kave, decka hadajte sa, redakcia sa dobre bavi ... BTW nerobili sa taketo plošinovky v 90tych rokoch, jaj dnes je to PIXEL ART *2*
    • Úplně všechny ne, mě to je buřt :)
  • Paul_cz
    Dishonored 2 i Hitman jsou masterpieces co vychází jednou za několik let a upřímně bych to teda dal oběma.
    • Aulboj vychazel 10 let xD
  • Smutný a Homola: Hlasujeme pro Overwatch.
    Poláček: To je málo kontroverzní. Kdo nebude hlasovat pro Owlboye, nedostane měsíc článek. Hafinky haf!
    Grygar: Owlboy není dost feministická hra a nemá žádnej filozofickej přesah. Hra o nočních ptácích si vysloveně říká o společenskou kritiku patriarchátu a jeho decimujícím vlivu na západní svět.
    Ostatní: Owlboy, šéfe.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit