Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To byl teda slabý rok vám řeknu pánové
    • Každej rok nemůže bejt posvícení. Zato letos Torment, Original Sin 2, South Park, Kingdom Come (podle všeho), Nioh, Mass Effect, Mount and Blade 2 a osobně jsem ještě docela zvědavej na Elex. A podle mý křišťálový koule by minimálně půlka neměla dopadnout vůbec špatně. Plus se vždycky může vyloupnout nějaká překvapivá hitovka, jako Stardew Valley loni, nebo Undertale předloni.
      • Nioh? Já myslel, že je řeč o RPG...
    • homosexual_registered
      kvalitní RPG ti vydrží roky. Není třeba mít každý rok velkou sklizeň. *3*
      • jj hromada lidí nedohrála Inquisition dodnes *3*
        • +1 za dobrý vtip *3*
        • Já jsem pořád v první lokaci, vysbírám všehny kytky, minerály, odnesu je do tábora a když se vrátim, jsou tam vyspawnované znova.. se svou kompulzivní poruchou sbírat vše se dál nedostanu *1*
  • me se libi grim dawn asi proto ze ostatni sem nehral :D
    treba to napravit!
  • achjo..tomu se dnes říká rpg?
    • jj, dokonce to má i nějaký gameplay *3*
      • Každá hra má gameplay, kromě interaktivních filmů. Ledaže by sis sám ve své hlavě definoval, co je gameplay, v tom případě v pořádku, ale nikomu to necpi prosím.
        • já mám třeba vlastni definici rpg - je to hra, kterou moje máma nepochopí za 10 minut. *4*
  • Tak to ty zbylé hry musely být pěkný odpad, když vyhrálo FF XV, nejhorší a nejnudnější Final Fantasy všech dob. Copak grafika je skvělá, ale vyprávění "příběhu" těžce pokulhává. Je to ještě horší, než FF12 a to už je co říct.
  • h0p3
    OT: Nevíte někdo jak je to s těma rumorama ohledně New Vegas 2? První co jsem zachytil, že by na tom zase mohl dělat Obsidian.
    • S ruma čo?
      • 0011
        Rumor nebo taky po slovensky "špekulácia"
        • Špekulácia bych neřek, příliš to nevystihuje pravej význam tohohle slova, řekl bych spíš klep, fáma atd.
    • Kozy
      Ja si myslim, ze to je blbost. Podle me uz do toho Obsidian po předchozí zkušenosti nepůjde.
      • 0011
        naopak chtěli by, sami to přiznali na redditu pod ověřeným účtem, Bethesda jim to ale nedopřeje
      • ...hoci urobili jediny hratelny fallout (a ktory daval zmysel) po dvojke *9*
        • Fordzy
          Jo, Bethesdí Fallouty jsou srajdy, tak se snad poštěstí a Obsidian zase předvede svá kouzla. Podle nynějších informací se asi nedočkáme, ale možná jen mlží a chtějí nás překvapit.
    • 0011
      https://twitter.com/Obsidian/status/826120280045080581

      odpověď od samotného obsidianu
      • h0p3
        Mmm.. takže se nemám zbytečně těšit. Dík
        • 0011
          Ale není vůbec za co, potěšení na mé straně, vždycky rád někomu zkazím radost *1* ne jako vážně NW2 bych si taky nechal líbit, ale nechápu na nadávání na 4ku, kdyby se to jmenovalo Nuclear Wasteland simulator XY tak by to nebylo tak hejtovaný a bez 3jky by zas nemohli notoričtí pokračovači (alespoň v období předkickstarterovém) obsidian vydat NV, já jsem rád, že vyšlo aspoň to, i když nejlepší fallouty pro mě vždycky budou jednička a tactics
          • h0p3
            V tom máš recht a sám jsem to několikrát říkal. Kdyby se F4 jmenoval místo toho Skyrim 2287, ani neceknu. Ale jmenuje se to Fallout, takže očekávám nějakou úroveň inteligence a logiky v té hře. Skyrim je debilita, kde jsem se rád ztratil v tom světě a běhal po dungách, dokud jsem se jich nepřejed a neměl gear kterej jsem už nechtěl vyměnit. Zbytek mi přišel vážně špatnej.

            A ano, co se týče F3 a FNV, tak máš naprostou pravdu a proto, to co jsem uvedl, jsem schopnej F3 odpustit. Protože jsem potom dostal masterpiece v podobě FNV.

            Dvojka ti nesedla? Já jsem teda Tactics hrál co vyšel Wasteland 2, protože ten mě vůbec nebavil a akorát mě naladil na Tactics. A říkal jsem si, co bych dal za remaster, hlavně kdyby vyladili ovládání, který mi přijde už hodně outdated.
            • 0011
              V jedničce se mi líbilo, že když se člověk propracoval k maximálnímu levelu, tak jsem zničil BoS a ty mutanty na konci (kromě bosse) ostnatým boxerem *1* jediná hra ze série fallout, kde mě bavil skill unarmed (ve F4 mě zas bavily meče).Já měl vždycky radši baldury než fallout, ale jednička fallout je naprosto výjimečná hra. Jinak asi skoro každý openworld omrzí, já mám ve skyrimu skoro 200 hodin a to jsem ho hrál jednou, když nepočítám testováni modů, asi se k němu nebudu vracet, ale nepovažuju to za vyhozené peníze, mmnt kecám, na switch si to určitě koupím
  • Slusny vyber. U mna osobne by to bolo asi 1. Dragons Dogma (Master race verzia vysla v 2016), 2. Stardew Vallye a povedzme 3. Deus Ex MD
  • První místo DS3, druhé Stardev Valley, třetí Far Cry Primal.
  • Takový vyhlášení jsou mi putna, protože každý má jiný vkus.
    Ale web o hrách by se měl tvářit že je objektivní a hodnocení co přidělují hrám má nějaký smysl.
    Proto teda nechápu že vyhraje hra co dostane 8/10 nad hrou 9/10.
    • Hero má pravdu, u recenzí je napsáno "hodnocení redakce", takže hodnocení hry roku by nemělo jít proti číslům v recenzích, jinak je to error.

      Jsou dva modely - buďto u recenze hlasuje celá redakce, ale pak samozřejmě hlasují i redaktoři, kteří hru nehráli (viz staré Lukášovy vzpomínky, jak dával 10/10 Oblivionu). Druhá možnost je, že web/časopis se přestane tvářit jako redakce a začne se prezentovat jako "platforma", kde své individuální názory prezentují vypjaté osobnosti - a tím pádem recenze vyjadřuje jen názor jednoho autora. Tento přístup je férový, ale méně atraktivní, takže proto asi máme na games tohoto kočkopsa.
    • Kozy
      Možná proto, ze recenze je od jednoho cloveka, kdezto tohle je za celou redakci?
      • U hodnocení u hry je napsáno "Hodnocení redakce" a u těchto Best of je napsáno "Nejlepším ... za rok 2016 se podle redakce Games.cz stává:"
        Je mi jasné, že to dělá jeden člověk, ale pak by teda neměl mluvit za celou redakci.
        Jde jen o princip.
    • Si to napisal, pretoze kazdy ma iny vkus. Top hra roka nie je o hodnoteni, ale o konsenzuse v ramci redakcie... Akokolvek sa sudnemu cloveku obcas moze zdat blby :)
  • 0011
    Final fantasy jsem nehrál, za mě bych se rozhodoval mezi Deus Exem, který až na slabší konec měl perfektní hratelnost a Pokémon Moon, nebo když už to v redakčním výběru nevyhrálo ve strategiích tak Fire Emblem Fates. Dost lidí tu zmiňuje zaklínače, ten tu imho nemá co dělat - nezapomeňte, že je tu i kategorie(aspoň loni byla) nejlepší DLC/datadisk, tam patří a pravděpodobně to i vyhraje
    • Přesně. Už to jsou lidi naprosto otravní s tím Zaklínačem. Nejotravnější hra historie. Cpou to pořád všem pod nos...
  • Samozřejmě, že nejlepší je Stardew Valley

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit