Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co hrajete prave ted? Napiste, mozna se inspiruju. Ja nehraju nic a zadna z her v teto ankete mne nelaka. Ale rad bych si neco zahral.
    • JezboX
      Rocksmith 2014
    • Dohrávám Dooma (hrozně mě překvapilo, jak mě to baví, já vůbec nejsem střílečkovej typ), pak mě čeká Torment. Předtím jsem hrál Dishonored 2 - to má stejný výhody a nevýhody jako jednička, takže jestli tě jednička bavila, dvojka bude taky - a naopak. Jinak mám spíš resty, takže předtím jsem hrál GTA V...
    • Shadowrun: Dragonfall - je to super cool izometrické RPG.
    • Factorio, Fortresscraft Evolved, pak jsem si stáhnul nějakej RPG/TD mappack do Warcraftu 3 a ještě jsem vyštrachal Etherlords2.
    • taky hraju Torment, předtím jsem hrál Fallout NV a předtím Tales of Maj'Eyal
    • Fallout 4 na survival. Můžu doporučit.
    • Elite Dangerous (to tak průběžně), naposledy jsem dohrál Torment: Tides of Numenera a napjatě očekávám datadisk Utopia do Stellaris. *4*
  • A mohla by se prosím do ankety zařadit soutěž o čtenáře roku? Rád bych volil Veskoslava tak, aby byl jednou pro svou slávu zařazen do učebnic vlastivědy pro školáky a bylo tak možné sdílet s dalšími generacemi myšlenky tohoto osvíceného ducha...
    • Del0 by byl žhavý kandidát na "čtenář - zklamání roku" *5*
    • Veskoslav by svedl mortal kombat s Jackem :)
      • Počkat, tam by bylo víc dobrejch kandidátů. Co Hnisavec, GGG, nebo Femto?
  • Pro redakci - bylo by, prosím, možné u žebříčků uvádět také počet hlasů pro lepší představu o hlasování obecně? Díky!
  • kostejnesmrtelny
    Přece jen je na světě spravedlnost *14*
  • Pro mě hodně slabej rok.
  • u me osobne Doom propadl na druhy misto a to jenom z jednoho duvodu... puvodni dva dily Doomu nebyly "Arena Shooter", tohle me bavilo u her typu Serious Sam, nebo Shadow Warrior... ale u Dooma, je tohle spis uz na skodu ... SW a D jsem mezi sebou prokladal, pro tu trosku zmeny sem a tam... a najednou sem zjistil, ze travim vic casu u SW, protoze tame alespon padaji hlasky a vetsinou se po dokonceni vybijeni areny objevi neco co me bavilo(= pritahlo) vic... a Doom place nedohran... (ackoliv jsem si kvuli nemu poridil novou GK a monitor).. C'est la vie ...
    • nightborne
      Taky mě o fous víc bavil SW. Ale i Doom jsem si znamenitě užil. A vidíš, dokonce se kvůli tomu nechceme zabít. Pokrok.
  • Ta ignorance soundtracku Dark souls 3 mě sere..už v roce 2015 jste tu absolutně ignorovali geniální soundtrack bloodbornu a teď to vyhraje doom, kterej sice není špatnej ale že by to bylo "ground-breaking" -- ani náhodou.

    Jinak s vítězi kategorií tak nějak souhlasím.
  • Jesli je podle čtenářů zklamání roku Mafia 3, tak je průměrný čtenář pěkně naivní nebo nechápe význam slova "zklamat". Kdokoliv s průměrnou inteligencí snad po zhlédnutí videí před výdáním mohl odhadnou že to nice nadprůměrnýho nebude. Proč by teda pak člověk byl zklamaný?
    • Inquisitor
      Zklamaný z pokračování Mafie můžu být i když jsem to čekal. Když se oznámil nový díl, tak jsem měl radost. A po zhlédnutí videí jsem byl zklamaný a zklamaný jsem byl pořád i když to vyšlo. Takže ta hra může být zklamání a nic na tom nemění doba kdy ke zklamání došlo :)
    • jamar28
      Já od Mafie čekal něco hned po ohlášení, aniž bych vůbec něco viděl. Ta značka prostě očekávání vzbuzuje.
    • Protože absolutní většina čtenářů nemá nic lepšího na práci než koukat na všechny možné trailery... asi tak.
      • A stačilo se podívat na jedno video ze hry na relativně dobrý úsudek toho jak to dopadne.
        • To říkáte špatné osobě. Já jsem vám jenom napsal nejpravděpodobnější důvod, z jakého důvodu lidi nepoznali z těch špatných trailerů, že to nebude něco extra.

          BTW:
          Druhý nejpravděpodobnější důvod je ten, že trailer není všechno. Spousta firem dokáže udělat vynikající trailer, i když hra je totální odpad, a i opak je pravdou (dobrá hra, ale nic moc trailer).
      • No u hráčů to chápu, ale čtenář je trošku jiná kategorie. Čtenář je člověk (alespoň částečně) informovaný, hráč je člověk automaticky kupující na základě značky/screenshotu. Pak teda nemejí hry typu Assassin, COD, BF lámat rekordy v prodeji. Ale tady bych očekával názory čtenářů ne hráčů.
        • slovo "čtenář" je odvozené od slova "číst" a ne od "dívat se na videoklipy".

          Váš názor na věc, zda by se lidi/hráči/čtenáři měli dívat na trailery, je irelevantní. *3*
          • Slovíčkaření ti jde. Teď jen pochopit podstatu mého textu.
            • Protože úryvek "slovo "čtenář" je odvozené od slova "číst" a ne od "dívat se na videoklipy" není vůbec žádný slovíčkaření.
            • To vy by jste se měl naučit číst. Pod vaším druhým komentem jsem vám vysvětlil, že se to snažíte vysvětlit špatné osobě. Já to moc dobře chápu...

              Ale to vy máte problém pochopit, proč většina lidí to viděla jako zklamání navzdory těm podprůměrným trailerům *3*
  • Docela překvapivý. Ale vysvětlete mi, jak může bejt Shadow Tactics šestá nejlepší hra, a jediná strategie v top 10, když jde, podle toho samýho hlasování, až o třetí nejlepší strategii? Ne, že bych si stěžoval, hra je to skvělá, jenom mi to připadá dost divný.
    • Je to dáno formou ankety.
      V každé kategorii čtenář měl jenom jeden hlas, takže lidé, co hlasovali třeba pro XCOM2 v kategorii "Strategie roku", hlasovali pro jinou hru v kategorii "Hra roku".
      Zatímco hráči Shadow Tactics byli věrní a v obou kategoriích hlasovali pro jednu hru...
  • Mne nic v minulem roku neoslovilo. Bavi mne hlavne rpg a strategie a v techto kategoriich to bylo slabe uz nekolik let. Mam na mysli klasicke RTS. Tak treba vitezny xcom je jen casual tahovka v pastelovych barvickach. Uz se nemuzu dockat az vyjde novy Dawn of war.
    Rpg zanr taky slabej kdyz nepocitame vlnu retro 2d her, rubacku dark souls a nesympatickeho belovlaseho lovce sukni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit