Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Další ze zbytečných kategorií. Každý kdo má mozek a hraje hry, musí už podle toho množství materiálů před vydáním jakékoliv hry, poznat co bude propadák. Mě se to povedlo na 100% nic z toho jsem nehrál a ani nepředobjendal. A kdo to nepozná tomu není pomoci, to je kategorie hráčů jako důchodci a šmejdi, stejně jim to prodají..Hype hype hype *6*
    • prosím, rezradíš mi, aké kategórie by si dal do ankety ty? vieme, že tie "naše" sú zbytočné, tak tie tvoje, užitočné/zmysluplné sú aké :)
  • Pro mě je zklamání roku jednoznačně multiplayer CoD: Infinite Warfare a to přísahám, že moje očekávání byly naprosto minimální. No Mans Scam jsem naštěstí nekoupil.
    • Ja jsem NMS koupilna jsem s nim spokojen.
      • NMS se vám klidně může líbit, záleží jenom na vašich standartech.

        Stejně tak jsou lidi, kteří na snídani klidně sní plesnivý chleba, i když většina lidí by to neudělala...
        • Nesmysl, plesnivy chleba nikomu nechutna, pokuud ho nekdo ji, tak z nouze. NMS je oproti tomu dobra hra se spatnym PR, jenz vyvolala davovou hysterii, jenz davove sugestibilnim lidem (rika se jim ovce) neumoznuje tu hru nezaujate posoudit. Vetsina lidi, co ji hani, ji nehrala a nevi o co ve skutecnosti jde.
          • Mírně tě opravím. PR nebylo špatné, ale lživé - to je rozdíl, který nechceš vidět, což vysvětluje tvojí slepou obhajobu a nakonec vlastně i tvůj příznačný nick... *15*
    • CoD pro mne bude zklamanim vzdy az do te doby, nez se prerodi ve strizlivou adventuru.
  • tady musím redakci pochválit. Dobrý výběr a dobrá volba.
  • NMS je opravdovy symbol propadaku a mel "vyhrat", Mafia III je v podstate puvodni nezajimava hase z dob Vavrovych (dvojka byla priserna po vsech strankach a ani opevovana jednicka nebyla z hratelnostniho hlediska zadna slava, ale pomohl ji solidne podany pribeh) obohacena tunou zabavnych bugu.
    • Na modly jim nesahej :-D
    • NMS je symbol davove psychozy a snahy potopit vybornou originalni a zajimavou hru se spatnym PR. Obavam se, ze 99 % hejtru tuto hru nikdy osobne nehralo ani nevidelo.
      • Asi tak, narozdil od StarCitizen, ktery velkohubej buřt nikdy nedodela do neceho co NMS alespon vzdalene pripomina, to dotahli do konce a vydali, a i po nekolika mesicich se k ni rad vracim...
  • Za mě je zklamáním roku bohužel 千の刃濤、桃花染の皇姫 (Sen no Hatou, Tsukisome no Kouki). Mrzí mě to, protože jsem se na tu hru hodně těšil. Vývojáři ji oznámili hodně brzo před vydáním a z dokončené verze je jasný, že vývoj nešel úplně hladne. Čekal jsem, že se budou držet původní premisy o boji proti okupačním silám ve vlastní zemi, ale druhá půlka se nakonec zvrhla v něco úplně jinýho. Taky nemám moc rád způsob, jakej zvolili pro příběhový linky vedlejších hrdinek, tedy konkrétně jen krátké alternativní konce jednotlivých kapitol. Zvláště jsem se těšil na příběh Hotori-chan (<3), ale ukázal se plnej klišé.

    Zde můžete vidět Hotori-chan (<3):
    http://august-soft.com/hatou/page_ch/ch_04.html
  • Mne treba pobavila anketa jaká je vaše nejoblíbenejší základní doska nebo pamet... *7* *1*
    • Protože se v te anketě ukáže, ze většina PC Master Race vůbec netuší, co ma v těch svých nadstrojich za hardware?
  • Sr_Lobo
    Za mě je jednoznačně největším zklamáním za rok 2016 to, že Karel Drda nedorazil ani do jednoho Fight Clubu.
    • Mart9
      Jsem ten, kdo dal jako jediný palec dolů.
    • CPY to vyřeší... Kupovat tuhle věc a podporovat tyhle ochrany.... Má to starší verzi ochrany. Tedy teoreticky menší problém. I když proti firmě jde stále pár schopných lidí z warez scény. Nicméně při dnešním stylu -> vydat hru ve špatném stavu -> day 0 patch -> patche -> dlc které byly vybrány ze hry.... je stejně ideál většinou čekat na kompletní edici a pak to koupit.
      • Sr_Lobo
        No jestli se jim podaří takový husarský kousek jako cracknout Karlovu ochranu "Denuvole" tak budu první kdo si ho stáhne.*15*
      • Aha.
    • Zrovna jsem to chtěl napsat, Drda by zasloužil vlastní pořad něco jako "Hovory s Karlem"
  • NMS ftw.
  • Veskoslav
    Mafie 3 nemohla být zklamáním. To, co tvůrci předváděli před vydáním a ukazovali hru, tak bylo jasné, že to bude neskutečná kravina. NMS nemělo tento rok konkurenci, co se týče keců vývojářů a následného výsledného produktu. To nečekal nikdo. Nebo pár lidí možná. Já v tom viděl další Elite, který jsem si chtěl pořídit. Ale vypadla z toho mizerná kopie Spore, kde polovina věcí chyběla, tvůrci lhali a Sony se třáslo, aby nikdo nepodal žalobu.

    Možná si Mafii III někdy zahraji, mám ji v knihovně Steamu. Ale pokaždé, když si vybírám další hru na dohrání, protože jsem si řekl, že aspoň 50% knihovny dojedu do roku 2148, tak ji vždy přeskočím.
    • Zajimave, ze ja jsem v NMS dostal presne to, co jsem ocekaval a je to dobre. PR teto hry byla velmi amaterska, ale inteligentni lide se s tim dovedli vyporadat. Podstatne je, ze hra je sama oobe dobra, byt nenaplnila ocekavani lidi zmatenych spatnou PR.
    • Z těch materiálu, které před vydáním NMS vycházely, bylo úplně jasny, ze to bude typická survival hra - grindovacka materiálu a žádný příběh. Nechápu lidi, kteří od toho čekali něco jiného (bláboly lidi na Steamu - čekal jsem, ze to bude Skyrim v kosmu atd). Navíc v každé diskuzi pod nějakým článkem o NMS byla většina komentářů negativních - už to mělo připadne zájemce o tuhle hru varovat, aby si radej počkali na recenze. Když místo toho udělají predobjednavku (kupujeme zajíce v pytli), tak potom múzou byt naštvaní akorát na sebe.
    • možná by ses mel chovat víc ekonomicky efektivne (nebo víc dospeleji), když kupuješ hry, ktere z 50% nehraješ *7*
      btw 6 plusek za 20 minut, hezké
      • Veskoslav
        To jsou hry z Bundle a Mafie byla ke grafice maxíčku, jdi raději zase hajat.
        • to je to samý
  • Preed
    Som rad,ze ste nedali NMS,prislo mi az vtipne ako penili hraci na celom svete a mohli sa pos*at,ze ta hra nie je to co si vysnivali. Cele tie redditove rozbory a videa ako Murray klame a podobne,jedine co prestrelili je cena,samozrejme ze nedodrzali sluby ale ten flame bol uplne nemiestny a pravdupovediac,ked som si prestavil tych internetovych bojovnikov ako doma kompiluju hejt posty na Hello games tak som sa bavil. Btw nehral som ale soundtrack pocuvam tak raz tyzdenne,az tomu klesne cena,zahram si,suhlasim s Grygarovou videorecenziou.
    • Hudba fakt hezka, generovany planety a zvirata vicemene taky ale hra jako takova je porad jeste nedomyslena grindovacka s rozbitejma hernima mechanikama.
      Ted fakt nemluvim o tom ze tam neni ani "skoro" multiplayer apod. ale o tom jak vypada hra jako takova s tim co tam je.
      Mozna pokud prestanou vymejslet blbosti jako staveni zakladen a pohnou s gameplayem a k uzoufani nudnejma soubojema tak to mozna bude zabava hrat.
      Ne vsechno co fungovalo pro hru na Android "Out There" kterou se NMS lehce inspirovala (rozumej vzali si odtamtud vse od maleho inventare pres mechaniku poznavani uceni mimozemstanskeho jazyka az po system craftingu z natezenych prvku) bude fungovat i pro hru jako NMS.
      • Je to explorativni hra a funguje dobre. Na pocatku me trochu zlobil omezeny inventar, ktery mi neumoznil tezit vsude vsechno a nutil me planovat, ale i to byla jen otazka vylepsovani vybavy. Se stavenim zakladny nemam problem, myslim ze to radu lidi bude bavit, a neni duvod proc by to tam nemelo byt, samo se to v tom prostredi nabizi, stejne jako treba budovani osady v F4. Komu to nic nerika, ten to delat nemusi. Jinou radu lidi zas bude bavit narocny mod survival, ktery se take nabizi. Prostredi NMS je inspirujici a umoznuje do hry vnaset ruzne typy hratelnosti.
        • To ze je to "explorativni hra" znamena ze tam muze byt zabavny jen objevovani a vsechno ostatni musi byt grind a nuda?

          Jinak se stavenim zakladny nemam zadnej problem. Jen si myslim ze ve chvili kdyz jsou prakticky vsechny mechaniky oholeny az na kost a spoustu veci je proste nedomyslenejch tak ze bych se zameril na ne a nepridaval staveni zakladen ale zameril se na ostatni veci.

          Napr. by se mohli podivat treba na letani po planetach, boj, udelat alespon nejaky trosku smysluplny system frakci, obchodovani a alespon se pokusit vyvazit to jakym zpusobem funguje ten pitomej a neveritelnej grind,

          Narocny survival mod jen podtrhuje vsechny chyby popsane vyse a dava velkej vykricnik za grind...
          • Neznamena, ale take neélati, ze vse ostatni je grind a nuda, me ta hra bavi a stravil jsem u ni desitky hodin, coz je vic, nez treba u opevovaneho Uncharted 4 a rad se k ni cas od casu vratim na rozdil od toho Uncharted.
    • Když veřejně lžeš, tak občas chytneš nějakej ten hate. To se stává i v lepších rodinách...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit