Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, letos ta hodnocení redakce přišla pozdě a asi by bylo dobré, kdyby pod vítěznou volbou bylo pár slov k tomu, proč to teda zrovna tahle hra vyhrála. Nebylo to tak v minulých letech?

    EDIT: Aha, tak 2014 ano, 2015 byly ve výběru hry, které nevyhrály, a popisek byl až u vítěze kategorie. Obě řešení podle mě lepší, než to letošní.
    • Lukyz
      Tohle už jsem poptával v prvních dvou kategoriích hned po vydání a bohužel bez reakce a beze změny...
      • Tak snad příští rok.

        Jinak by mě zajímalo, kdo byl letos ta brzda, kvůli které to vydali tak pozdě. Toho jednotlivce by bylo záhodno vyhmátnout... a sáhnout mu na peníze. Ale to by šéfredaktor kromě cukru a psích sucharů musel občas použít i bič! *4*
        • Pry to byl samotny Cas.
        • MickeyMutant
          Říká ti něco termín "flagelace"?
          • To je uspokojování vlajky ústy.
            • uaxpk
              hezky *1*
  • Mart9
    Mafia 3 bylo takové očekávané zklamání už od oznámení. Takový pocit jsem měl z diskusí.
  • mne sklamal desert of kharak, žadna inovace, malo jednotek, malo map, mala hloubka pro multiplayer
    • ale nejlepší singl za poslední léta a parádní atmosféra *4*
  • MickeyMutant
    Třetí Mafie časem zapadne a za pár let na ni nikdo ani nevzpomene. O No Man's Sky, možná největším zklamání celé videoherní historie, se ale budou psát rozbory, články a krizové manuály ještě mnoho let. Není to samozřejmě tím, že by byla nejhorší hrou roku, ani zdaleka, ale tím, jaký gigantický rozdíl hráče čekal mezi jejich nadějemi sahajícími ke hvězdám a smutnou realitou rozbitého hornického simulátoru.

    Rozumím volbě redakce, která od No Man's Sky mnoho nečekala, jak jsem pochopil z dřívějších vyjádření v podcastech, ale faktem je, že co se týče běsnění mas hráčů celosvětově, tak oproti NMS může třetí Mafie, Quantum Break nebo Adrift leda v koutě tiše šoupat nohama.
    • NMS se muze zapsat do historie a do ucebnic ekonomie nikoliv jako spatna hra, ale jako ukazka, jak amaterske PR muze poskodit i nedprumerny produkt.
    • Osobne mi NMS prislo nevabne uz od prvnich promo videi. Autor, co si zkrati praci na vizualu tim, ze vytvori svet, jenz v podstate hovori jen barvami (aneb jak se zde odlisuji planety?), mi prijde neduveryhodny. Pozdejsi zjisteni ze propad atmosferou trva radove nekolik vterin vse dorazil. Ne, NMS bylo pro mne zklamani jiz od zacatku.

      Hraci se na nej tesili protoze promo. Ale neuvazovali pri tom. Klasika. :)
    • Hnisavec
      hral si to? podla mna nemáš PS4, či sa mýlim? :D
      • Kozy
        Proč? Vždyť to neni exkluzivní titul.
    • Mně NMS od prvních ukázek přišla jako další Spore a to pro mě byl dostatečný důvod nepodléhat nadšení a nekupovat. Vyplatilo se. *4*

      Pro mě je největší zklamání překvapivě Call of Duty: Infinite, protože ji všichni (i po vydání) vychvalovali do nebes a já to pak dohrál (single player) jen z povinnosti.... Když jsem po x-té capal do hangáru, lezl do stíhačky, startoval motory a sledoval jednu a tutéž cut scénu odletu z lodi, tak jsem si fakt říkal, jestli to za ty peníze stálo. Příběh nedává smysl a jediná postava, která za něco stojí, je Ethan. Posledních pár dílů jsem vynechal a asi jsem mohl s klidným svědomím vynechat i tenhle. Nu což.
      • Mne se prvni dva akty Spore libily, ale NMS je o necem uplne jinem a take vydrzi mnohonasobne dele nez Spore.
    • Největším problémem NMS bylo nestoudné lhaní v kombinaci se stejně nestoudným mlčením po launchi hry. Kdyby aktivně komunikovali a nasadili nějaký "damage control", tak by NMS kontroverze byla přinejmenším poloviční. Takhle to jednoduše vypadá jako prvotřídní scam.
  • Hnisavec
    najväčšie sklamanie roka sú jednoznačne Žabie zlomky 2

    a ten No Man s Sky je nonsens...ten humbuk okolo urobili pc kriklúni, ktorí zasierajú každú diskusiu v only PS4 hrách svojimi youtube erudovanými názormi. Fakt je, že indie štúdio urobilo lepšiu hru zatial pre exploračných hráčov, ako tlčhuba Roberts nedokázal za 5 rokov a s rozpočtom GTA V.
    • Delikátní denial. Obhajovat lháře a navážet se do člověka, kterej už v herním průmyslu něco dokázal, to ani není smutný, to je na pěst...
    • Ještě že tě máme, aby jsi nás obohatil o tvé erudované názory.
    • hahahaha
  • Za me jednoznacne NMS. Mafie 3 nevypada nijak skvele ale myslim ze neslibila nic co by nakonec nesplnila (snad krome downgradu grafiky).
    NMS je po herni strance rozbita uz v zakladu a survival mod z posledniho velkeho patche tuhle rozbitost jenom nadherne podtrhnul.
  • neee, Mafia je božíííí, slint slint, kupuju, instaluju.
    • nightborne
      Binks Osvícení. Známky primitivního humoru. Ten člověk ví něco o ironii, satiře a imitaci. Možná, že s trochou péče by zvládl i jednoduché úkoly.
    • Tak pokud tě to baví, je samozřejmě v pořádku, že hraješ, co chceš a na herní "odborníky" a místní "herní důchodce" nebereš ohled. Hraní zdar. *5*
  • No nevím, ale NMS je rozhodně lepší adept na tuhle cenu, protože simulátor těžení snad nečekal opravdu nikdo.
    • homosexual_registered
      to opravdu ne, ale grind čekal asi každý. A to už máš jedno, v jaké formě bude.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit