Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koukám, že soulsboy toxická squadra to tady opět zaplevelila a proklikala.
    • Say10
      Já nevím jak ty chlapče, ale já tu nevidím nikoho brečet, že DLC k DS3 mělo vyhrát. Tady se akorát diskutovalo o tom, jak jsou tyhle Best of.. neobjektivně hodnocené vůči většině her a DLC k DS3 bylo použito pouze jako příklad. Ale, že by někdo plakal nebo tvrdil, že Ringed City mělo vyhrát, tak to asi vidíš špatně. *3*
      • kapesníček?
        • Say10
          Ano prosím *4*
    • správně anonymní bratře, musíme bojovat proti zlotřilé komunitě, která si dovolita být tak drzá a diskutovat a o hře, která dokonce je nominovaná. Pojdmě střídat nicky mezi lol/lolo/aaa/ zila a x dalších a napadat hru, kterou jsme viděli z rychlíku, pak si ještě pobrečíme, že ten náš trollfest je v mínusu.

      TVL takhle komunita má dost...
      • a) žádnou diskuzi sem neviděl, jen toxické rádobyelitní nesmysly fanboyů...
        b) opět ten mimoňský argument "vidím ti do hlavy, nehrál si to" - jeden z těch nejzoufalejších...

        Teď si dej pořádný náklik. To je jediné, co ti jde...
      • á, brekot pokračuje, "moje oblíbebná hra nevyhrála, buu, všichni sou tak zlí" to už je opravdu smutný pohled
  • TheGGG
    tak a teď best FPS
    • A nebo zase nějaká ROFL kategorie typu "Hra,o které jsme si zpočátku mysleli, že je nic moc, ale čím více jsme ji hráli, tím více se nám líbila" *3*
  • Z redakce to zcela jistě nikdo nedostal, proto nemá co dělat v nominaci, na druhou stranu The Old Hunters se dočkali nominace, i když tu hra nemá ani recenze, takže muže být hure
    • nebul zas
  • Say10
    Upřímně by mě zajímalo na jakém základě bylo do této kategorie zařazeno a hodnoceno DLC pro DS3 Ringed City. Neberte to zle, protože pro mě je to jasný vítěz této kategorie, ale jak to mohla redakce objektivně hodnotit, když na 100% (zabití povinných i nepovinného bosse) to dohrál max. pan Dort a to je jedna osoba. A opravdu mohou být věci voleny na základě slova jedné osoby?

    Například já před začátkem Ringed City měl ve všech souls hrách (včetně Bloodbornu) odehráno cca. 300-400h a i tak mi Darkeater Midir dal párkrát přes pytel a navodil pocit "F*ck it!", než jsem ho konečně sundal. Takže pochybuji, že krom pana Dorta, by někdo z redakce tohle DLC dohrál na 100%, aby mohli objektivně hodnotit. A to berme i fakt, že Demon Prince (pokud si vyberete špatné pořadí) i Slave Knight Gael jsou poměrně ostří hoši, takže bůh ví, jestli někdo další toto DLC vůbec dohrál nebo se aspoň dostal přes 1. bosse.

    Jinak tímto nechci zpochybňovat finální výběr nebo ostatní nominovaná DLC, jen bych rád upozornil, že tu je něco asi špatně.
    • Dark Souls je naprosto jednoduchá hra, kde prakticky nejde umřít - stačí hrát v coopu nebo podle návodů - to jen parafrázuju místního naklikávacího soulsboye, kterej to tady kdysi tvrdil.

      Mimochodem, zajímalo by mě, jestli světoví recenzenti porazili profesionální team v OW nebo profi korejce ve SC2, když už to teda recenzovali - to jen používám logiku místního rádobyelitního soulsboye...
      • Say10
        Upřímně tvůj názor je trochu z cesty. Podle tebe tvrdím, že aby někdo mohl hru hodnotit, tak musí být v ní totální God a to jak v PvE/Singl, tak v PvP a být v tom number1 a světový eso. Když to tedy přesunu na Dark Souls, tak by tedy musel porazit všechny bosse (nejlépe na first try) a smazat každého v PvP.

        Ale to já vůbec netvrdím. Podle mě, aby někdo mohl hru objektivně hodnotit, tak by jí měl minimálně dohrát a nejlépe aspoň zkusit i bonusové věci, ale že by musel být nejlepší z nejlepší, tak to jsem nikdy neřekl.

        A hlavně pokud se vybírá nějaká Best of..., tak by zúčastnění měli mít zkušenosti se všemi nominovanými a ne, že 1 to asi dohrál, 1 to zkusil na pár minut, 1 si to jen nainstaloval a zbylí 2 jen vědí, že něco takového vyšlo.

        Vždyť to je jak vybírat TOP filmy 2017, když jsi z 5 nominovaných viděl jen 2. Ale trolluj si dál nebo to aspoň zkoušej, protože zatím nejsi troll, ale jen hloupej člověk, sorry.
    • Co to blabolis? Protoze tys mel problem porazit nejake bosse, tak usuzujes, ze ostatni taky a protoze to nekdo podle tebe nedohral na 100% (??), tak se divis, ze je to nominovany, i kdyz tebe samotneho je to vitez? Vetsi snuzku jsem tady snad necetl.
      • Say10
        Hele já ti tvůj názor neberu, když si myslíš, že Midir je easy a vlastně není problém to s jeho zabitím dohrát. Třeba jsi herní God nebo jen blbě kecáš, já jen říkám, že podle mě, je Ringed City tuhý už od začátku a pokud někdo není úplně v DS kovaný, tak může mít problém toto DLC dohrát. Nemusí mít ani chuť, prostě ho to může sr*t, frustrovat a nebavit. Ale pak mi přijde blbost, aby na základě jednoho názoru bylo něco hodnoceno a poměřováno s jinými věcmi.

        Jinak pokud mi nevěříš, že i zkušení DS hráči můžou mít s Ringed City problém ( s Midirem hlavně), tak si koukni na YT na Lobosjr nebo Agraela. Oba jsou zkušení hráči DS a i pro ně to bylo obtížné.
        • na ranged se dá/ na meele je to oříšek....
          • Say10
            Nezkoušel jsem, ale teda musí to být na dlouho s jeho počtem HP. Magie a luky/kuše nejsou pro mě. Zkoušel jsem to, nějaký int, hex a miracle buildy jsem i dohrál, ale nejradši mám str, dex nebo hybrid buildy.
      • Nauč se chápat psany text...
        • Vcetne toho, ktery nedava smysl?
          • Co když jsi proste jen hlupec, co nechápe jasné psány text, Ringed City je totiž dost hardcore i na hardcore fandy, proto je dost jiste, ze to nominovali bez zkusenost
            • "jasné psány text" - to je madarsky?
    • Dort možná Midira nedal...
      • to nevíš, ale ve videu mu nakládal no...
      • Say10
        Tak to nevím. Ale jo nemusíš mít zabitého Midira, abys to mohl zhodnotit, ale dohráno a Midira aspoň vyzkoušeno, by měli mít pokud chtějí být objektivní. Protože, první část Ringed City je spíš pro nostalgiky, ale až po Demon Prince na člověka dýchne znovu ta frustrace :D
    • Na jednu stranu souhlasim, ale na druhou ti musim říct že jsem měl v DS3 jen cca 70h když jsem začal hrát Ringed City, takže nějaký že to muselo trvat dýl mi přijde zcestný.
      • Say10
        Já neříkám, že musíš mít v DS3 300h aby jsi mohl dohrát DLC. Já jen základní DS3 hrál tolik při vydání, že jsem v době vydání Ringed City měl v základní hře už asi 200h. Hrál jsem to furt.
    • Hrajes jeste bloodborne? Jakej mas nick? Potreboval bych pomoct s Romem v chalice dungu...
      • Say10
        Sem tam si ho dám, ale už jsem ho chvilku nehrál. S DS1 jsem ho hrál prakticky furt, tak si dávám od souls chvilku pauzu :)
      • "Pomoct s Romem"??? Ty rasisto!
    • 0011
      Takhle herní žurnalistika nefunguje, nemusíš hodnotit hru jenom pokud jsi jí dohrál na 100% to by mohli hodnotit jenom adventury a to ještě jenom ty s jedním koncem. Já taky poslední challenge v prvním DLC na Zeldu nedohrál abych mohl zhodnotit, že ač je základní hra skvělá tak v konkurenci ostatních tohle DLC nemá žádnou šanci.
      • Say10
        Je mi jasné, že to takhle nejde, aby každý dohrál všechno. Ale takhle to je jak vybírat TOP zpěváky podle toho, že jsi od každého slyšel max. 2 písničky. Proto myslím, že by se do těchto Best of.. měli zapojit i čtenáři, aby to rozhodovalo více lidí, tím pádem by se našlo i víc lidí co nehráli jen jednu z vybraných her, ale třeba 3 z 5 nominovaných a to už je myslím uspokojivější.
    • a co na tom chces hodnotit? vzdyt ty souls hry jsou vsechny na jedno brdo, porad jenom bijes nejaky nebohy panacky bez ai
      • TheGGG
        to mluvíš o pseudo rpg ala divinity?
        • pseudo troll ggg
      • Tvl ty jses šílené zapsklej troll...
        • to říká ten pravej *15* *15* *15*
      • Say10
        Hele tvůj smutnej názor ti neberu, poukazuje jen na tvou inteligenci. Já jen říkám, že mi nepřijde v pořádku formát "Best of...", když výběr probíhá tak, že se sejde 5lidí, každej hrál jednu hru, tak jí nominuje a pak se vítěz vybírá stylem "OK, tak tentokrát vyhraje tvoje hra, protože moje hra vyhrála minulý Best of, tak teď je na tobě řada.". Vždyť klidně nějaká hra či DLC může být další div herního světa, ale protože jí zrovna nikdo z těch pěti lidí nehrál, tak se nedostane ani do nominace. Proto si myslím, že by tu měla probíhat spolupráce při výběru se čtenáři nebo minimálně ať redakce zvolí nominace a čtenáři ať určí výherce, protože 5 lidí opravdu nemůže objektivně hodnotit.
        • Dark Souls 3 jsem se všemi DLC dohrál, příběh to nemá prakticky žádnej, design nijak závratnej a 90% času tam biješ tupý moby. Nebreč tad že autoři nesdílejí ten typickej toxickej DS elitismus.
          • Say10
            Tak příběh má zrovna Souls série poměrně bohatej a hlubokej. Jen ho každému necpe pod nos, jak ovci. Prostě pokud ti jde jen o gameplay, tak si hraj, ale pokud chceš lore, tak hledej šmudlo. Ale, že to nemá příběh, může říct opravdu jen troll a nebo inteligenčně slabší jedinec.
          • Určitě ti tu všichni veri
            • Ringed City je pro fandy, pro ty nejnáročnější fandy, pro kovaný fanoušky, co hru milují, když člověk napíše:

              Dark Souls 3 jsem se všemi DLC dohrál, příběh to nemá prakticky žádnej, design nijak závratnej a 90% času tam biješ tupý moby. Nebreč tad že autoři nesdílejí ten typickej toxickej DS elitismus. "

              tak si ani neuvědomuje, že vlastně sám sebe popřel, jelikož s takovým přístupem opravdu nemáš šanci Ringed City dohrát. Takže tohle neobstojí ani jako trolling. Příště lépe.
            • Vtipné :D ze ve stejný moment reaguje lol a aaa, tvl alespoň příště nenapadne mindracku
            • další? já narozdíl od tebe píšu pořád pod tím samým, taktéž nekradu lidem nicky a nenaklikávám si falešné hlasy, abych se zbavil mindráku že by mi jinak nikdo žádný nedal *5*
            • Ještě nějaký Nick vytáhnes?
            • přesně, a proč si ty nicky teda furt měníš, trollíčku?
            • Změna nicku nic nevyřeší, jdes poznat na hony daleko, určitě tvoje Žila muže ukázat např. Steam, ze jo...
            • já mu věřím, popsal to docela věrohodně
      • určitě někde existují i hráči DS, kteří nesmrdí elitismem na kilometr, tohle nebude jeden z nich *4*
  • TheGGG
    konečně dobrý výběr... i když dark souls 3 dlc nebo HZD by mě taky nevadili... btw: co se ještě chystá za kategorie...?
    • nejlepší diskutující na games.cz a jsi v nominaci
      • jack
        *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *14*
  • Zedla jak je fantastická, tak má mizerné DLC, to tam nemá co dělat, Ringed City, jen proto, že bez toho DLC není Dark Souls 3 kompletní a nefunguje bez něho na 100%.
    • Dodám ještě, že si nejsem jist, že někdo z redakce dohrál Ringed City, nechci je podcěnovat, ale už jsem viděl pár lidi z redakce Dark Souls hrát, Ringed City je pak asi to nejtěžší, co může série Dark Souls nabídnout.
      • TheGGG
        dohral pan Dort a pak jim řekl jaký to bylo.... a těžký to rozhodně je, ale po všech předchozích souls hrách už je člověk trochu naučenej...
  • Po zahraní Frozen wildlands si nejsem jistý jestli bych vybral The ringed city nebo právě Frozen wildlands.
    Obě naprosto neskutečné DLC které dychájí atmosférou(u fromsoftware prakticky norma), případně dokáží vyrazit dech(neskutečnej cauldron ve frozen wildlands). Což je tak trochu paradoxní je že obě DLC jsou si dost podobná v obtížnosti. Nic co by veterání obou her nedali ale přesto je pár desítek hodin bude mučit(koukám se na tebe ty ohnivá potvoro z Frozen wildlands).
    • Wildsl,ne Wildlands.
      • *Wilds
  • zaty
    Tady je to asi o tom, kdo co loni hrál. Nicméně za mě Ringed City. Důstojné uzavření Dark Souls, které mi napravilo, zpočátku mírně rozpačitý, dojem z DS3.
  • palacinka
    bylo by od games hezke, kdyby nekde napsala seznam, jake kategorie best of vlastne bude volit, aby tim predesla zdejsim spekulacim o tom, jake kategorie nebudou a ktere jsou zbytecne misto nich. nejlepsi by asi bylo, kdyby sme mohli pocitat se vsemi zabehnutymi/y a k tomu si nasekejte libovolne novych kategorii. to by pak nejspis umlcelo vsechny, kteri to kritizuji. a kdyby ste to stihli vyhlasit vse behem jednoho mesice by taky bylo super...

    p.s. nechcete uz vazne pridat vic druhu emotu? ta zakladni nabidka se tu drzi uz buhvi kolik let.
  • Na jednu stranu redakce omezuje kategorie spojováním her z viceméně různých žánrů do jednoho (např. Prey, Zelda, Mario v jedné kategorii)
    a pak na druhou stranu prakticky opakující se námět "Nejlepší DLC či datadisk" a ROFL kategorie "hra, která letos chytla druhý dech".

    Dvakrát prakticky to samé, akurát že v jedné kategorii chválí konkrétní DLC, v druhé všechny DLC a updaty dohromady.
    Myslím, že by většina lidí ocenila více (přesnějších) kategorií pro akční hry než pro DLC.
    • jamar28
      Co pořád máte proti kategorii druhý dech? Mně se to líbí. Občas se prostě stane, že hře nevyjde vydání, ale po roce patchů se změní natolik, že je na místě tu práci vývojářů znovu připomenout. A nic na tom nemění ani to, že ta hra tak měla třeba vypadat už v den vydání.
      • ale tomu sa dnes hovori Early Access, ci? *12* *16*
      • No já osobně jsem proti tomu, aby jsme poblahopříli vývojářům, že roce (a nebo více) konečně je jejich hra v dobrém stavu, navzdory tomu, že tak už měla vypadat během dne vydání.

        Tak dlouho dokud lidi budou kupovat a bránit nedodělané hry, tak dlouho vývojáři budou podobný bazmek vydávat...
        • jamar28
          Ale ta kategorie tu není pro vývojáře a proto ani nepíšu nic o blahopřání. Ta kategorie je evidentně pro hráče, kteří si tu hru při vydání zařadili do kolonky "tak za to jim prachy teda nedám", ale situace se mezitím změnila a teď by pro ně ta hra už mohla být lákavá.
        • Souhlasím s druhým odstavcem. Perfektně to shrnuje praktiky některých výrobců AAA her.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit