Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Viem že je to asi zvláštna otázka, ale neviete poradiť nejaký dobrý MP? Z tohoto som si nič nevybral.
    • jamar28
      Zkus třeba Paladins, to je takové Overwatch zadarmo.
    • Chicken Tournament je nestárnoucí klasika. Kdybys specifikoval žánr, bylo by snažší něco doporučit.
      • Na žánri mi nezáleží. Ale samozrejme tie najznámejšie hry ako TF2, Dotu a pod. poznám *3* Trebárs by som si dal nejakú realistickejšiu strieľačku.
        • Escape from Tarkov.
        • Red orchestra 1-2, rising storm 2, insurgency
          • + Squad a modovaná Arma 3
  • michaliuz18
    ste milo prekvapili, este nepatrite do stareho zeleza, oldchool rpg jak divinity si zasluzia pozornost. Skoda ze hra prisla velmi potichu a nemala hype jak ine srašky ktore hype nepotrebuju
  • Taky by mě to dost zajímalo. Když nemám nikoho, kdo má Divinity 2, tak mi to někoho přidělí, kdo chce taky hrát s někým?
    • Když nemáš nikoho v přátelích, kdo by si chtěl s tebou zahrát, tak singleplayer.
      • Oh sry, to jsem nenapsal blbě.
        Ještě je tu možnost připojit se k někomu online do jeho lobby, a tak hrát jeho kampaň.
      • takže to nemá co dělat v této anketě...
        • Samozřejmě má...
  • Darkness
    Divinity 2 OK ... tak jsme se všichni hromadně zasmáli a pak dali cenu splatoon 2 *1*
  • TheGGG
    hádám, že takové injustice 2 v redakci nikdo nehrál... přitom mulťák je super
    • Troll?

      Kdy hry typu Mortal Kombat vyhráli nějakou hru o multiplayer? Snad v dobách největší slávy, tehdy měli dokonce vlastní kategorii "nejlepší bojovka".
      • TheGGG
        a pseudo-rpg ala divinity 2 je mrtvý žánr...
        • Minev
          Asi moc mrtvý není, když se stále drží na předních příčkách prodejnosti na steamu. Se s tím smiř. Každého baví něco jiného a není důvod žánr zatracovat, když zrovna tebe nebaví.
        • Tohoto trolla si tady redakce schválně pěstuje? *8*
        • a pseudovysokoškolák GGG je mrtvý troll
          • TheGGG
            jů wiš anonymku... *3* lidi s jiným názorem nejsou trollové, to tě neučili toleranci?
            • jistě že jo anonymku, cool story...
            • TheGGG
              jistě že to je anonymku mrtvý žánr... respektive žánr nad hrobem, kdy už je jen otázkou času, než fanboyz této 90s mrtvé nudy vymizí... lidi chějí hrát hry, ne sledovat statický obraz a čísilka, to si mohu pustit excel a mám divinity zážitek jak vyšitej... holt tasteless jste
            • Ano... bohužel je zde pár lidí se špatným názorem... jako třeba takovej, co si myslí, že Divinity je pseudo rpg a mrtvý žánr. Ale tak je jasné, že tenhle clueless anonymek ztěží pochopí, že to je blábol...
            • TheGGG
              bohužel je zde hodně lidí se špatným názorem... jako třeba ti co si myslí, že nejlepší multiplayer hra je nějaký coop v pseudo-rpg matlanině, ale to tasteless anonymek ztěží pochopí
            • Přesně tak, anonymku. Lidi s jiným názorem nejsou trollové, neučili tě toleranci?
      • Proč na každého reaguješ že je troll?
        • To je Forrest Derp. Místní magor.
          • Del0 , nikoho nezajímá tvůj názor
      • troll? Kdy hra typu iso rpg vyhrála mp hru roku single hra s coopem? Vlastně počkej. Injustice je mnohem více mp hra než Divinity...
        • Del0?

          Já neřekl, že Divinity 2 má nějakej ultra multiplayer, který by si zasloužil cenu. Pouze jsem konstatoval, že Injustice si taky nezaslouží 1. místo.
          • takže troll?

            Proč reaguješ na Injustice s pojmem troll? Hru jsem nehrál, ale poslední Mortal Kombat má single jen proto, aby ses to naučil a mohl jít hrát mp.
  • já bych to klidně dal letos wowku, letos to dostalo fakt hodně kvalitního obsahu, dostali jsem konec(asi) příběh pro Illidana, zpoustů raidu, patchu.
    • Za grind artifact power při releasu a podobný kktiny by si zasloužili spíš cenu za největší zoufalost. S každým rokem z toho dělají víc instancovanou asociální parodii na mmo čím dál víc přípomínající korejský grindfesty.

      Cataclysm wow pro fanoušky rpg pohřbil a ostatní teď stříkají štěstím, že vykrádají starej content a Legion není mobilní hra jako byl garrison a celej Draenor předtím. Pěkně si vás vycvičili. S příštím datáčem tomu zasadí definitivní ránu minimálně novýma rasama přes kopírák a vy to zase budete opěvovat jako svěží změny. Fanoušci současných her od activision/blizzardu jsou sen všech publisherů. Loot boxy? Jupí. Víc vození za ručičku? Hurá. Víc toho, co jsme viděli už tisíckrát? Boží. Dal bych jim první místo za marketing.
    • zaty
      Tak si užívej ti shnilou mrkev na tyči a netahej ji do diskuse lidí, kteří mají život ;-)
      • jak se pozná, že ty máš život a já ne? Zkus to definovat...
        • zaty
          1. smajlík na konci
          2. Make love, not Warcraft
          • většinou to píši lidi, co jsou single a ještě zakomplexovaní, doufejme, že to není tvůj příběh, jinak asi máš hodně zkreslené představy o WoW komunitě.
            • TheGGG, to jsi nám právě popsal sebe?
            • TheGGG
              lidi bez vkusu, ucpané cévy, zbytky brambůrků v neckbeardu a bydliště mums sklep... to bude typický člen wow comunity
    • Jo WoW! Nejlepší z nejlepších!
    • Kompost
      uz sa to tiahne jak sopel od roku 2005, asi tazko wow vyhra kategoriu najlepsi MP 2017.
      • proč ne? Ja třeba nehrál Divinity 2. Má divinity PVP, PVE, má to nějaký hledaní přátel nebo je to čistý coop? Pokud je to čístý coop, tak to nemá co děla v mp hře, natož wowko zažilo skvělý rok, Anotorus má více mp obsahu, než ty nominované hry dohromady.
  • jak funguje ten multiplayer v Divinity 2? Když chceš hrát s někým, tak ti to vyhledá random hráče?
    • Tilwaen
      Buďto se připojíš ke konkrétnímu hráči přímo (zřejmě nejlepší možnost), nebo se připojíš k náhodnému hráči, nebo založíš vlastní lobby a někdo se může připojit k tobě. Nebo to můžeš hrát i SP, ale to je poloviční zážitek.
  • Jack1947
    Nějak se už začínám v téhle "anketě" ztrácet *7* to opravdu něco vyhraje i více krát a jiné hry se radši zapomenou ? hmm... zajímavÉ.
  • Chybí mi tam total war warhammer.Dostalo to obrovské hodnocení a nebylo to ani nominované :-) Má to taky multiplayer a kooperativní mód ! Asi to nikdo nehrál v redakci. Divinity sin 2 je asi zasloužený vítěz bohužel pouze pro fanoušky RPG.Zbytek tu bude asi vzteky bez sebe *15*
  • Chybí mi tam For Honor. Každý den tu hru zapnu na pár hodin, někdy dokonce najdu i jiné hráče *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit