Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Darkness
    Až na 2B/9S nominace dobrá, proti Senue nic nemám.

    Za mě Kokichi Oma .... ne že bych čekal že by tu někdo (včetně redakce) věděl o koho jde *1*

    Naprosto perfektně napsaná postava, kterou ze začátku nechápete, pak nenávidíte a nakonec milujete *1*
    • https://www.youtube.com/watch?v=zu8BrWJYoqQ

      To bych teda asi nedel ale proti gustu...
    • Na Games.cz tyhle hry vůbec nehrajou. Do top výběrů většinou nacpou nějakou hipsterovskou kravinu, ale kvalitní východní produkci ignorují.
  • Nesouhlas, nejlepší postavu má moje žena :)
    • TheGGG
      to se shodneme snad všichni *3*
  • Nejlepší příběh tu vyhraje Nier, ten příběh samozřejmě táhnou i dobře napsané hlavní postavy, přitom ty tady nemajíí ani nominace. Nechápu dlouhodobě zdejší redakci.
  • Zajímavé je, že máme slabost pro zrzky. Já taky. Proč?
    • Jak tady někdo dříve napsal: Rezavá střecha značí vlhký sklep *3*
  • Sebastian Castellanos!!
  • Hm a 2B nic? :(
  • V ktorej části, zabijal blackovic talianov?
  • za mě Red Prince..půl roku jsem Divinity nehrál, ale když jsem si přečetl nadpis "nejlepší postava" v hlavě mi hned vyskočil Red Prince..náhoda? *14*
    • Jj náhoda nebo neznalost ostatních her
      • kolik ti je, keku? mě je 26 a hraju hry celej život. bur.
        • i kdybys hrál od počátků časů, tak to neznamená, že máš vkus...
          • Vzhledem k tomu, že se jedná, z povahy věci, čistě o subjektivní měřítko, tak kvalitu vkusu objektivizovat nelze. Takže asi tolik k Tvému příspěvku.
        • TheGGG
          to jako když jsi se narodil v prvních letech jsi už hrál... gut story mejt
          • On se nenarodil ... on se spawnul.
  • skaven
    ...v podstate chapem, preco tunajsej komunite lezi v zaludku B.J. Dospely chlap, ktory bude otcom, a obetuje pre rodinu vsetko, aj vlastny zivot. A je verny jednej zene.Fakt osoba nie-hodna nasledovania. Millenials take nieco tazko nezvladaju *1*
    • TheGGG
      v žaludku tu leží lidem hlavně proto, že z něj v posledním díle udělali pomateného nudného blouznícího ubrečeného trapáčka s trapnými hláškami, kterému asistovala parta extrémě trapných, afektovaných, cringe edgy trapáčků, to vše v krátké kampani s otřesným příběhem nudnými cutscenami, nic moc visuálem a otřesně rozviklanou obtížností, o oš*lených DLC ani nemluvě----
      • skaven
        DLC sa B.J. netykaju, a mne sa jeho charakter pacil, konecne bol pocloveceny, nie rambo style vymletak, ako su postavy v 90% AAA produkcie
        • Jj neni nad to zabijet nacky s kalachem v kazdy ruce a pak hluboce rozjimat o tom zivote a smrti. Slo to k sobe jak p*del na hrnec. A vubec to dost BJe dost polidstilo. Treba ta jedna paradni scena kde mu vis kdo udelal vis co a pak mu proste tu hlavu prisili jako by to byl bolavej prst na telo ktery nahodou nekdo nekde ukradl protoze nackove maj skladiste plny nahradnich tel. To byl takovej hodne polidstujici okamzik.
          • este aj Rambo v prvej casti reval ako decko, ked prisiel za nim jeho plukovnik. JJ, cestovanie na venusu v 60tich rokoch ok, ale ze mu prisili naspat hlavu je uu nepochopitelne. vyberas si co sa ti hodi
            • No tak jsou tam nejaky magicky technologie od ancient alien astronauts takze to me zrovna trapilo nejmin. Jen si nemyslim ze to byl zrovna moc polidstujici okamzik kdyz BJ zazije zmrtvychvstani.
            • Oni nepřišili "nazpět" hlavu. Oni ji přišili na úplně jiné tělo!

              Nevěděl jsem, jestli se smát a nebo plakat v tom momentě, kdy tu hlavu chytli, položili na stůl, zapojili 2 drátky a hlava B.J. zázrakem ožila. Protože k životu přece nepotřebujete krev, kyslík, že? Úplně si vystačíte s elektrickým proudem!

              PS: samozřejmě všichni chápeme, že autoři hry to udělali jako satiru, ale bohužel to "trošku" přehnali...
            • Ale ja nemluvim o technologii kterou k tomu potrebujes. Ja mluvim o tom ze to neni uplne polidstujici cast.
              Celkove ten prisernej scenar moc pri polidsteni nepomaha protoze vsechno polidsteni o ktery se pokusili vyzniva uplne tupe a naprazdno stejne jako celej scenar k tyhle hre protoze to v kontextu ty hry kde musis opet delat uplne vsechno. A to i kdyz jsi zrovna sotva vstal z vozejku nebo po tom co ti zrovna prisili kebuli na super-telo.
          • Jack1947
            Celá ta hra byla jedno velký filozofický zamyšlení *3*
      • Jack1947
        Ta kampan nebyla krátká ale byla taková mdlá.
        • TheGGG
          byla kratší než WNO
          • Jack1947
            Možná o jednu necelou hodinu dle Howlongtobeat to mě fakt ze židle nevytrhne *7* *4*
    • Redakci doporučim hry hrát, ne o nich číst, vaše výběry na základě dvou dohranych her z pěti, nejsou moc dobreee
  • z nominovaných zaslouženě vyhrála Senua. z těch nenominovaných tu lidé často zmiňují 2B ale já bych tam ještě o kousek radši viděl 9S

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit