Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mario lol...
  • Zase Mario? To už není náhoda, ale trend.
    Je vidět na jakých hrách redaktoři vyrůstali, když ke každé hře započtou plusové body za nostalgickou hodnotu...
    • 0011
      Jaký trend? Pokud se dívám správně tak tohle je první kategorie co mario vyhrál, na trend potřebuješ aspoň 2 hry. Za mě je to taky překvapení roku a vyrůstal jsem na dosových hrách a atari 800 xe, nintendo mám poslední 3 roky a u Adama Homoly, který tuhle hru recenzoval mám dojem, že Switch je jeho první Nintendo konzole. Pokud bude kategorie plošinovky a vyhraje jí Odyssey tak naprosto zaslouženě, protože jedinou konkurenci měl loni na indie scéně, ale spíš tahle kategorie nebude a vzhledem k tomu, že závodní hry už byly tak tohle je první a poslední kategorie kde mario hra může vyhrát, no možná ještě soundtrack
      • Veskoslav
        Není to trend, ale Nintendo hry jsou všeobecně nejvíce preceněnované hry, zejména od recenzentů, kdy jim odpustí spousty chyb, co by ostatním neodpustili viz Zelda například a její téměř prázdný svět.
        • @Vesk
          Musíš to hodnocení Nintendo her brát jen v rámci série/žánru a s ničím jiným to nesrovnávat, pak to nepůsobí zase tak overrated...
        • Prázdnej v jakým smyslu?
          • Veskoslav
            Působí prázdně. Jako když se člověk rozhlédne, tak moc toho nevidí atd. Neříkám, že svět je prázdný, působí prázdně a místy až mrtvě. Není dobře zpracovaný. A delší cestování je vyloženě utrpení.
            • No, tady je to ale pravděpodobné :D

              Když si přečteš co Veskoslav napsal a pokud si Zeldu hrál, taky by ti ty jeho bláboly připadaly nesmyslné...
            • Tilwaen
              To osočování ostatních, že nějakou hru nehráli, je nějaký nový místní fenomén?
            • Taky mám pocit že to nikdy nehrál. Nahrává tomu i že se sem už nic nenapsal. Většinou nezavře hubu dokud novinka nezmizí z první stránky...
            • tvl prý není dobře zpracovaný svět, té hře můžeš vytknout něco ano, ale ne dobře zpracovaný svět? Ses zbláznil, nebo jsi to nehrál.
            • Veskoslav to nehrál, je to pohádkář na entou...
            • Vždyť tam máš shriny, který mužeš použít jako teleporty aniž by si je musel plnit, stačí je aktivovat a hotovka, navíc jsou u sebe i celkem blízko. Případně slide po štítu je strašně rychlej na cestování a přinejhorším si můžeš osedlat nějaký zvíře - popravdě už sem dlouho neviděl openworld, kde je cestování tak rychlé a příjemné.

              Ohledně prázdného světa - co chvíle je nějaký malý město (jedno si dokonce můžeš postavit), stáje, na cestách potkáváš obchodníky atd... mě teda prázdnej vůbec nepřijde. Když uvážím, že celý království je pod vládou těch posedlejch strojů, který ho začaly vyhlazovat tak mi vlastně i přijde, že je tam těch obyvatel až moc...
        • 0011
          Hele já osobně novou Zeldu zbožňuju, chápu proč někomu nepříjde tak přitažlivá ale já se rád toulám a zkoumám a ten svět není tak prázdný jak působí, jakmile se naučíš správně hledat a nemyslím jenom korok seeds. Pro info Zeldy nemám moc rád a hrál jsem jich hodně, tohle je první co mě opravdu baví a hrál jsem i nejlépe oceňovanou hru všech dob Ocarinu, tahle hra mě baví mj i proto, že to je nejmíň zeldovatá zelda co zatím existuje *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit