Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blue.Shark
    Naprostá nádhera. Drží se stylizace jedničky a přitom působí lépe. Opravdu doufám, že bude hraní tohoto Mirror's Edge stejně relaxační zážitek, jako tomu bylo u původní hry.
  • Jsem teda dost zklamanej. Hra se dva roky starejch ukázek nezměnila, vypadá spíš hůř a všechno je šíleně nedodělaný - grafika jsou samý velký prázdný ''naleštěný'' povrchy bez textur, s podivně přesvětlenejma odrazama, animace kostrbatý a neplynulý, tedy přesnej opak toho co vývojáři tak slibovali (tolikrát opakovaný slovíčko ''fluid''). Po střechách budov stojej panáci a Faith jim má dělat poslíčka (např. dones někomu tuhle sošku... wtf?) Hra vůbec není tak revoluční jako první díl, mně dokonce připadá podprůměrná. Je to betaverze, ale u velkejch vydavatelů se to potom už nezlepší, jenom se opravují bugy.
  • já se těším. jedničku jsem dohrál asi 4x ... strašně moc se mi líbila hudba a ta braevná stylizace města.. běhal jsem tam pro radost..
  • kubi-wan
    Social play ať si strčej za klobouk, na Mirror's Edge mě zajímá jen příběhová kampaň a můj vlastní herní zážitek. Nač si zas porovnávat pindíky?
    • C-BEAM
      vzájemná rivalita je běžnou součástí lidské povahy bez které bychom nebyli tím čím jsme. Už v jednotce se díky tomu vytvořila skvělá komunita s úžasnými hráči, kterých byla radost sledovat. Pokud máš zájem jen o kampaň tak hrej kampaň a ostatní ignoruj, věřím, že to dokážeš.
    • No zda se ze gaming pozvolna mutuje ciste v pomerovani vocasu -_-
  • BangMeInBangladesh
    Shrnu to do jednoho slova.


    FUJ.
  • Mirror's Ege... jeste ze tam nenapsal rovnou egg *1* *1*
  • Tak jsem se jen ze srandy podíval na to jestli tato hra má nějaký pre-order "bonusy". No musím říct, že EA nezklamala.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit