Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Who gives a shit? Stejně vyjde toliko lepších her, tak ať si Bethesda nemyslí, že se z toho teď všichni zesereme. *6*
    • Jack1947
      you?
  • deridon
    po takové době.. i když lidi po tom lačnili.. divné
  • Nemam na disku zazalohovanych mnoho hernich traileru (asi deset), ale PREY2 ma mezi nimi svoje misto. Spolecne s hladem po takovy hre.
  • škoda, gameplay vyzeral dobre. na druhu stranu bethesda nioč moc
  • Mato1987
    Je to len a len dobre. Prvý prey je dnes uź legendárnou hrou a som rád, že nedostane pokračovanie, ktoré by malo naozaj pramálo spoločného s pôvodným dielom.
    • nesouhlasím, prey byl dobrá hra(na svojí dobu), ale byl to koridorový skriptfest jako dnešní díly CoD a příběh jak od Eda Wooda
      • Mato1987
        hra je stará takmer 8 rokov, dĺžka kampaňe bola niečo cez 12 hodín, vo svojej dobe sa jednalo o revolučný počin hneď z niekoľkých dôvodov, ktoré si môžeš zistiť cez strýčka gogoľa. Hra mala okrem toho na svoju dobu niekoľko fakt originálnych nápadov. Je škoda, že sa HHS rozhodli ísť smerom mmo strilačky v pokračovaní a zanevreli na pôvodný príbeh, ktorý mal obrovský potenciál.
        • můj steam tvrdí 9 a to jsem to jel fakt langsam stylem a nemám důvod se k ní vracet, o revoluci teda fakt nešlo, to přeháníš, revoluce byl doom 3 a to jenom díky enginu, jinak nicmoc hra, Prey použil vylepšený engin a namíchal rollercoaster-strašná jízda dokud to člověk nedohraje. V tomhle byla dobrá, ale když se na to člověk podívá s odstupem, tak je to naprosto neoriginální příběh a střílení je naprosto standartní, akorát jsou tam zajímavé zbraně, AI nepřátel tupá až to bolí, proto jsem se těšil na dvojku na otevřený svět a né koridor, kterých je na trhu tolik, že je můžu přehrabovat vidlema, a u prey mi o příběh nešlo a pochybuju, že o něm tvůrci nějak hlouběji přemýšleli
          • Mato1987
            Prvý Prey mal hneď niekoľko revolučných noviniek a to využitie gravitácie, duchovného sveta a portálov, ktoré pridali do hry úplne iný rozmer a dodnes je Prey práve z tých hľadísk považovaný za revolučný počin. Neviem kedy si Prey prvý krát dohral, ale predpokladám, že to asi nebolo v roku 2006, pretože na svoju dobu bol prey nielen špičkovou fps so zaujímavým a pútavým príbehom ale herný engine bol na rozdiel od tretieho dooma už aj poriadne optimalizovaný a hra bežala na hocijakej zostave úplne plynulo.
            Neviem ale prečo porovnávaš tretieho Dooma s Prey, iste jedná sa o žánrovo podobné hry a bežali na rovnakom engine, ale tam tie podobnosti aj končia a ak chceš hovoriť o primitívnej AI ,tak vedz, že u doom 3 to tiež nebolo nič svetoborné. Mne osobne sa doom 3 vôbec nepáčil a prey mi naopak sadol úplne skvele, ale to som už odpočil.
            Tvrdíš, že prey si prebehol za 9 hodín a ak aj po tomto čase mi chceš tvrdiť, že ti príbeh prey nepripadal ničím zaujímavý, tak už si neviem ani predstaviť aký príbeh by ťa dokázal zaujať. Ber na vedomie, že prey bol v podstate prvou hrou vývojárov z human head studios, s ktorou dokázali preraziť aj celosvetovo keď predali za prvé dva mesiace v roku 2006 cez 1 milión kópií hry. Mimochodom niekoľko vývojárov čo pracovali potom pod novým názvom human head studios na prey, pracovali v inej firme raven software na takých hrách ako soldier of fortune, heretic a podobne.
            Ale evidetne sa tu s tebou o tom zbytočne bavím, lebo ty si ani nevieš predstaviť a uvedomiť, že prvý prey bol revolučnou hrou.
            • Mato1987
              Pred chvílou si sa snažil porovnávať doom 3 s prey a teraz to isté robíš so stalkerom. Neviem, mne to pripadá ako keby si ani nemal záujem čo i len konfrontovať moje pádne argumenty a preto sa snažíś odviesť pozornosť niekde inde. Hlavne vtedy keď začneš porovnávať post apokalyptickú hororovú fps s rpg elementami so scifi akčnou fps akou bol prey.
              Už tvoja prvá strohá odpoveď mi dávala naznačiť, že ty o tej hre asi veľa vedieť nebudeš keď si ju označil ako "koridorový skriptfest jako dnešní díly CoD a příběh jak od Eda Wooda" Ale chcel som ti nechať priestor vyjadriť sa, že prečo si to myslíš, pretože Prey sa snažil a v skutočnosti aj bol úplne niečo iné ako dnešné tuctové a laciné diely cod a v žiadnom prípade sa nejednalo o tradičnú koridorovku ako sa na prvý pohľad mohlo zdať. Na záver by som ešte rád dodal, že ak mi napíšeš názov aspoň jednej fps akčnej hry, ktorá nemala skripty tak ti prídem osobne zagratulovať.
              Prey u mňa patrí medzi top 10 fps strielačiek aké kedy na PC vyšli, kde na prvom mieste je jednoznačne wolf 3d, potom sú tesne za závesom na druhom mieste prvý a druhý half life, na treťom mieste rtcw, potom nasleduje prvý f.e.a.r., najnovší wolfenstein, rage, prey, no one lives forever 2, moh:aa a na 10 mieste je prvý resistance. Za zmienku a do mojich osobných top 25 by sa určite zmestili aj také skvosty ako duke 3D, doom, heretic, far cry trilógia, soldier of fortune, brothers in arms, killzone 2, crysis trilógia, prvé cod aj s datadiskom, painkiller a originálny shadow warrior spolu s remakom. chronicles of Riddick: EfBB, bf 1942 a vietnam a samozrejme counter strike.
            • protože nebyl revoluční, jinak použil gravitaci no bóže, jestli měl něco revolučního, tak to byl systém přizpůsobující se obtížnosti hráči. Já neříkám, že mě nebavil, za mě 8/10 ale rozhodně nepatří mezi mých top 50 stříleček co jsem kdy hrál. Jinak víc než příběh mě zajímá atmosféra, kterou měl prey doboru ale ničím výjimečnou, jako třeba první S.T.A.L.K.E.R. bez modifikací, kdy si člověk dává bacha na každý kus výstroje atd. ale hlavně má uvěřitelný žijící svět. Na mě nestačí zamávat mi před očima hollywoodskýmí klišé abych si z toho sednul na zadek, a přesně tak mi prey připadal - že hraju vysokorozpočtovou hollywoodskou scifi-akčňárnu levný brakový scénář s cílem přilákat co nejvíc lidí, takže ne já jsem trochu náročnější divák a když už akci tak starší filmy od johna woo, i když Stranglehold na které spolupracoval se nepovedla dle mých představ. Nevím kolik bylo tobě, ale mě v roce 2006 bylo 21 a měl jsem nahráno stovky her a u prey jsem se fakt bavil, ale neustříknul jsem si z něj do trenek, to fakt ne
  • Čů rá ci. *3*
  • Škoda no. Jednička byla vyjímečná a originální hra, hlavně ten příběh a zápletka bylo to co mě u hry drželo přibitého až do konce.
  • To je velká škoda.... skurvená Bethesda!
  • Shenkster
    Chm...radši budou dělat AAA hry, který jsou už tak moc ohraný a podobný jinejm než aby zkusili zaexperimentovat. Pamatuju si že jsem viděl nějaké video a to se mi moc líbilo ! škoda no
  • :/ škooda...aspoň film by mohli spravit..také to bolo krásne... *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit