Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ako moze niekto v diskusii tvrdit, ze Bethesda nevie robit RPG? O_o Prave naopak, zo vsetkych firiem robi Bethesda (snad ako jedina mimochodom) RPG, ktore sa aspon priblizuju tomu, co RPG znamena mimo PC, teda klasickym pen n' paper RPG. Jediny dalsi kto to ako tak zvladol je snad Troika a ich VtM:B
  • Já jsem rád, že to Bethesda odmítla, protože tahle firma vůbec neví, jak se má správně dělat RPG...
    • Hlavně že ty to víš, ty chytráku
  • Sice vyjde RPG a strategie od jiné firmy, ale určitě se objeví mod na Crusader Kings 2. Existuje i mod na Total War, ale z Total War už žádný mod dobrou hru neudělá.
    • Hairy_Ass
      " z Total War už žádný mod dobrou hru neudělá." - ? *8*
      • Pokud chci hrát propracovanou historickou strategii, sáhnu po nějaké hře od Paradox. Total War možná na první pohled vypadá hezky, ale Evropě Universalis 3 nesahá ani po kotníky. Lidi jsou asi u her líný přemýšlet.
  • Jsem rád, že to Bethesda odmítla. Kdyby si to do parády vzal Bioware se svým skvělým způsobem vykreslování charakterů postav a navozování atmosféry (Dragon Age: Origins..), a dal tomu pořádný sandboxový kabát jako má Mount&Blade od TaleWorlds, tak si myslím, že by SoIaF mělo jako RPG opravdu velkou šanci. Můj názor.
    • Hairy_Ass
      BioWare sandboxy neumí, resp. se o ně raději ani nepokouší.
  • To ze to odmietli to je len dobre, kedze nepospinia dalsi titul svojimi prackami. Niekto hovori je F3 je super, niekto ze je zly a ja patrim medzi ludi co tvrdia ze F3 a NW niesu az tak zle a maju aj svoje svetle chvile ... Pri titule ako je Hra o truny si myslim ze je treba klast doraz na atmosferu, dialogy a to Bethesda vobec nevie .
    • Hairy_Ass
      Tak jak to je? Fallout 3 a New Wegas (?) sice nejsou až tak špatné, ale stejně je Bethesda pošpinila svými prackami?
      • No ak to porovnavame z Fallout 1 a 2 tak vpodstate sa od predchodcov nezlepsili ba sli mierne pod kvalitou predchodcu na podmienky a technologie ktore maju v tejto dobe, to pocinajuc od atmosfery cez rozhovory ci engine.
        A ked chces vediet podla mna tie svetle chvile tak sa jedna skorej o velkost uzemia, vyplnenie lokaciami no premna to stale nema na tituly ako Kotor ci ME1 alebo Fallout 1 a 2.
  • Tak to je pozitivni zprava Besredu nesnasim. Popackala vse na co sahla.
    • Hairy_Ass
      Vážně? Co, že to všechno "popackala" (to je nějaké nové slovo?)? *4*
  • Prvne sem se lekl, pak sem si odychl.Skoda ze na zapadu uznavaji pouze zapad :-) ,CD Project kvalitu ukazal a aji ji potvrdil.
  • Cahir
    Není tahle sága náhodou založená na propletených vztazích, intrikách, dějových zvratech a silných postavách?? To jsou prvky, v nichž je Bethesda absolutně nejslabší. Vůbec si neumím představit, jak by se s tím zrovna tohle studio dokázalo vyrovnat. Myslím, že pro tenhle "job" existuje spousta kvalifikovanějších studií a jsem rád, že od toho dal Howard ruce pryč. Ševče, drž se svého kopyta.
    • PCfanos
      Vtip je v tom, že postavy, příběh a celý svět už mají jaksi dokonale vymyšlený od Martina, pokud by se drželi předlohy, takže toho bych se nebál. Kdyby k tomu přidali otevřený svět v novém enginu Skyrimu, systém frakcí ala FNV a svobodu hráče, ke komu se připojit: Starkové, Lanisteři, Noční hlídka, Divocí, Stanis, Tyrrellové, Daenrys atd vznikla by pro mě dokonalá hra. No stejně si myslím, že to spíš ztroskotalo na penězích za licenci, spatlat něco o zavírání pekelných bran přijde přeci jen levněji *4*
      • hlavně co stím když to není dopsané
      • Cahir
        Mají sice předlohu, ale museli by napsat vlastní scénář, vlastní dialogy, provázanost atd. A v tomhle jsou oni opravdu špatní. Jsou dobří v tvorbě světa a v designu světa plus mají zajímavé mechaniky (až na F3).
    • si to vychytal riadne.. ale také bioware by na to možno že aj mali, tí sú (dovolím si povedať) na vzťahy dosť experti.. proti bethesde nemám nič, ich elder scrolls milujem, ale ako si povedal, vzťahy to nieje pre nich
      • Cahir
        Ano, to jsou, ale zároveň jsou hodně špatní přesně v tom, v čem je naopak Bethesda dobrá - design světa. Jejich úrovně jsou nenápadité koridory, města si představují jako pár baráčků a různorodost prostředí taky za moc nestojí. Už od NWN brutálně recyklují prostředí i objekty - jedny a ty samé interiéry, exteriéry, lavičky atd. Lidi na to začali nadávat až v DA2, ale za poslední dekádu se z toho stal jejich trademark. Zdá se, že se situace změnila v TORU, což bude v podstatě první Bioware openworld. Jestli se jim to vydaří, pak bych je asi taky začal považovat za vhodné kandidáty na SoIaF.
    • ales.smutny
      Nu, na to jsem právě myslel. Nechtěl jsem přímo říct, že by Bethesda neuměla pracovat s postavami, ale k BioWare má daleko...a tedy i k tomu, co by potřebovala AGoT. Na druhou stranu, byla by to výzva, udělat de facto sandbox do dostatečné hloubky odpovídající předloze.
      • Nejlepší by bylo kdyby se CPR vrhnul na GoT po W3
        • Ešte pred "pár" rokmi by som povedal bioware, dnes : cdp red
        • Anal.S
          Přesně tak. CD Projekt má asi tak největší cit pro "realistické" fantasy světy. Musím se přiznat že jsem ještě nehrál nového Witchera 2, ale starej Zaklínač má stále čestné místo na mém HDD. Vlastně je to nejdéle nainstalovaná hra co tady mám *15*
      • Cahir
        Obsidian se zdá v současnosti nejvíce povolaný.
    • Hairy_Ass
      Souhlas.
  • hlavne aby tam byla moznost mit virtualni sex stou blondatou vladkyni draku
    • hitokage
      Myslím že v knize jí bylo 13.
      • V serialu uz byla vyobrazena jako dospela zena (nastesti) a soudim,ze prave na serialovou postavu reaguje poster nad tebou.
        • Ani v seriálu nebyla dospělá, to že jí hrála dospělá herečka je věc jiná, ale jako postava stále byla dítě, ikdyž tehdy (myslím středověk) to takhle nebrali *3*
  • Hairy_Ass
    Jinak jak bych si představoval hru na motivy SoIaF? RPG ne, protože tolik fantasy prvků v ní není, spíš strategií (série Total War) nebo rpg ve stylu Mount & Blade.
    • Lars
      Souhlasím, styl Mount & Blade by se k tomu skvěle hodil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit