Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To by me zajimalo, jestli to dodaj hratelny a spustitelny na aktualnich OS ... nebot puvodni hry na win 7 rozhodne pustit "naprimo" nelze ... a poustet to na LCD je taky docela utrpeni (precijen, nizky rozliseni na CRT vypada ponekud lip).

    Me osobne ovsem prijde vydavat neco takovyho jako projev naprostyho zoufalstvi ... cekal bych, ze starsi hry dostane jako bonus kazdej kupec. Kupovat si neco takovyho za cenu urcite dvou her ... (nehlede na to, ze to vsechno minimalne nekolikrat vyslo s ruznejam casakama za par fufni)
    • Co to blábolíš? Ty myslíš, že Morrowind, Oblivion nebo Skyrim někdy vyšel u časáku? A pak ses probudil a měl jsi ruku v nočníku, ne?
      • Z podobnych retardu musej mit jen radost ... Po morowind vsechno vyslo i u nas, Oblivion zatim u nas s casakem nikoli, ale das se koupit za +-300 v podobe goty, skyrim taktez. Takze si za krasnych 1600 muzes koupit gamesky v hodnote petikila a to se vyplati ... tardum urcite.

        A to nemluvim o tom, ze pokud zajemce vyrazi nekam "do frcu", tak to poridi komplet za 2-3 kilca.

        A jak sem psal, ocekaval bych, ze pokud si nekdo koupi novou TES gamesku, tak k ni ty predchozi dostane jako bonus. Marketing zcela zadarmo.
      • Morrowind byl kdysi u Score, dokonce se všemi datadisky. Takže až si koupím tuhle edici, budu ho mít už třikrát... *1*
  • tak sice od Morrowindu kupuju originály (včetně všech datadisků). Ale tohle si prostě koupím jako poctu Areně a Daggerfallu (na které jsem tehdy neměl.... a protože teď na to už mám). :)
  • CRYPT
    Ona byla nejaka mobilni miniserie Scrolls ?????? Muze mi nekdo poslat link pls, kde se mrknout na recenzi, nebo kde se to da koupit?
    • http://en.wikipedia.org/wiki/The_Elder_Scrolls_Travels
      Dole mas zdroje tak to zkoukni.
      A jen tak pro priste... Pan Google ti rad poradi.
      • CRYPT
        bomba, tak ja chci link primo na to a ty mi posles wiki a s blabolem o googlu :D ...........
        • Navic koukam, ze sem ti i psal, ze dole jsou zdroje, jsou tam recenze z ruznejch stranek. Takze jak to je? Ty neumis cist? Nebo ses jen linej?
          • Bože tak se z toho pomrdej ,že se zeptal *7*
        • Tak si precti to wiki a dole mas prameny vis? To se tak v lepsich kruzich dela, ze pokud o necem pises tak uvedes prameny, z kterych si cerpal :D A navic pan google neni blabol pan google je moc chytrej a najde ti odpovidajici clanek za mensi dobu nez si vyplodil ten prispevek.
  • Škoda Redguard a Battlespire, Bethesda se za ně možná stydí, ale je to součást Elder Scrolls. Ke Skyrimu jsem si pořád nekoupil datadisky, takže se mi investice do kolekce celkem vyplatí. Elder Scrolls je třeba podpořit všemi způsoby. Bude prima, jestli kolekce bude mít originápní CD/DVD, jako na obrázku. Jen mi dělá starost mapa Morrowindu - chtěl bych takovou tu pěknou se Solstheimem, co byla na západě u GOTY edice, ale nějak ji tam nevidím.

    Ideální dárek pro Dana Vávru!
    • Jo Redguardu a Battlespire skoda je. A taky je skoda ze Arena a Dagerfall jsou v DOS verzi.Podle me by Bethesde moc práce nedalo aby fungovali na novych systémech a třeba měli vetsi rozliseni.Reedice DOS her je trochu podivna.
      • To prijde ... casem, nejdriv se to proda tak jak to lezi, a pak se to proste pokusej prodat znovu, jako prekopavku. Mimochodem, NEkoupil sem si prekopanej "HD" baldurs gate ... vis proc? Protoze je to zabugovany jak svina a defakto to jen umi bezet ve vyssim rozliseni (= zobrazuje se vetsi kus mapy). Navic to (zcela oficielne) dodavaji s cestinou, ktere zcela zjevne je delana na kolene (prepodkladam ze nekde sebrali fun preklad), a ta cestina samozrejme neni pro ... zenskou postavu. To pusobi minimalne trapne, pokud to tak nekdo prodava.

        Takze predpokaldam, ze "HD" predelavka prijde, az se prestane prodavat tohle.
    • To byl byl super, kdyby se lidi složily a koupilo by se mu to. On to pak daroval FC a bylo by to v soutěži jako podepsaná kolekce TES Danem Vávrou! To byl unikát.
  • No gl při dohravání všech dílu ;)
  • Sběratelská edice = zlá předzvěst.
    • Nevím proč mínuskujete, to nejspíš neměl být hate. Mě to příjde jako zlá předzvěst toho, že se Skyrimem to všechno končí a už pojedou jenom Online Elder Scroll.
      • Minusko znamena nesouhlasny nazor. Co je na tom nepochopitelneho?
  • Kde jste to u nás našli v předobjednávce za 1299,-kč ???
    • Za tuhle cenu to má jeden nejmenovaný český eshop začínající na X a končící na zóna (AJ). Je mi ovšem divné jak se na ní dostali? 60EUR je podle ČNB cca 1560 + dph 21 %. Má někdo vysvětlení?
      • Pardon, moje chyba. To DPH tam nepatří.
        • Díky, už mám předobjednáno!
          Mám na disketách ještě stále funkční save z Areny i Daggerfallu, doufám že to bude kompatibilní, ale mělo by, když píšou že jde o orig v Dosboxu ;)
  • JustinBieber
    Pro panice a gaye skvely darek k Vanocum! To bude navrat do Gayrimu v plne parade.
    • MrSanta
      Se nevytahuj *3*
    • Hanzales
      Hehe, v tom článku "různí Mickové" hned mně napadlo MickTheMage :) A ono Jo :)
    • Overwatch
      Pěkná sbírka... :)
  • Nevíte jestli,Arena bude Cd verze s dabingem a videi nebo flopy bez dabingu??
    Jinak u Skyrimu mam skoro vsechny questy hotove krome dragonborn dlc a 1misc
    v dragon bridge tam to mam bugnute a setstage nepomaha *9* ,prez 100clear dungu.
    85level.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit