Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • může mi někdo poradit kde najít ten patch a kam ho vložit? nejsem ajťák a nerozumím tomu.
  • Co sa tyka modovania popripade vyuzita zdrojakov, tak asi nic take nehrozi. Uz povodny Doom3 resp. zdrojove kody/engine su celkom komplikovane a ostatne to vidiet aj na velkom rozdiely poctu modifikacii Q3 enginu a D3 enginu. Nehovoriac o tom ze D3BFG pouziva filesystem podobny tomu z rage a nie z povodneho D3 (preto okrem ineho aj nefunguju povodne D3 mody) ktory je dost odlisny (neni to v podstate premenovany zip ako u Q3/D3 ale su to interne resource file, ako si ich pomenoval iD soft, ktore maju uplne inu strukturu. Je to hlavne koli konzolam).

    Mimochodom docela by ma zaujimalo ako je s tym slubovanym videom/rozhovorom s niekym z iD softu z Gamesconu. Ste to slubovali dat na stranku ale sak uz je to niekolko mesiacov a stale nic......
  • eeeee
    Rage byla prvni poradna ID hra od dob Dooma 2. Doom 3 je pro me naopak nejvetsi ostuda, tim by se chlubit nemeli.
    • Tazko povedat ktora bola najlepsia hra od Dooma 2, kazdy ma na to asi iny pohlad ale co sa tyka uspesnosti asi to bol fakt Quake 3. Ci uz popularnostou, hranostou, poctom licencii enginu... Aj ked neobsahoval ziadny SP. Sam Carmack sa vyjadril ze engine Q3 bol posledny jednoduchy neprekomplikovany a elegantny co napisal.
    • No tak nejlepší id softí hra od dob dooma2 byl a asi ještě dlouho bude Quake 2. Nedávno sem si na to stáhl HD mod a dal sem to celý od začátku až dokonce, ta hratelnost je nadčasová. *15*
      • A co teprv ten soundtrack? *14*
        http://www.youtube.com/watch?v=IpndTkxFkVY
      • Black_Hand
        quake 3?
  • Já mám takový pocit, že Id v poslední době pohnojí všechno na co šáhne a to jsem jejich velký fanda. Už jenom čakám, že bude zas Carmack spitovat svědomí na QuakeConu. No hlavně, aby už konečně, zase začali vydávat pořádný hry.
    • No nevím už u Dooma3 bylo vidět , že to s OpenGL trochu přehánějí a GUI interface hodně odflakují. Skoro by se dalo říct že tak spartánské nastavení co povolili měnit hejblatama jsem u AAA hry dlouho neviděl ...
      • GUI interface? RAS syndrom?

        Ale velké možnosti nastavení jsou snad dobré, ne? U singlu.
        • :) Když jsem viděl poprvé menu Doom3 tak jsem se lekl , co to na mne vyskočilo za rozmazanou hrůzu . Ale oni si srandu nedělali ...
          • Robotron3
            Ty si radši snad kup konzoli, Doom 3 menu bylo uplně normální.
            • Veskoslav
              První verze rozhodně ne, úpravy ovládání a nastavení grafiky tak, jak to známe teď přišly až s 1. patchem:)
    • Ale vzdyt iD nikdy poradny hry nedelalo, teda krome Důma a prvniho kváka, vsecky hry od iD jsou vicemen techdema novych enginu, ktere iD opravdu umelo. Ja osobne za nejpovedenejsi hru io iD povazuju Quake 3 Arena a prvniho Dooma.
      • Ale právě že Quake bylo nehorázné demo (stačí se podívat na to v čem a za koho se hraje - děj nula jen pospojované levely )
        • Quake 1 byl revolucni co se engine a multiplayeru tyka, nemyslel jsem SP cast.
        • Veskoslav
          Ale Quake 3 Arena není vůbec o příběhu;)
      • .) No jo ID ujel vlak , teď panuje CRYtek
    • smejki
      A dyť Rage byl dobrej. Jen technicky zeslonili vydání.
      • No Rage nebol moc dobry. Snazili sa o pribej ale ten bol otrasny a hlavne ten nemastny neslany koniec. Po technickej stranke to bolo tiez hrozne. Sice niektore pouzite technologie su zaujimave a aj pokrokove, ale celkove pouzite v hre boli nic moc nehovoriac ze pouzitie nejakej super techniky este nezarucuje ze to spravy aj super hru. A tak isto to tvrdosijne vydanie a prararelne vytvaranie hry subezne na 3 platformy. Este Ps3 a Xbox by sa dali povazovat za rovnocenne ale PC je uz daleko inde a proste bud jedno alebo druhe by tak ci tak bolo poskodene prave rozdielnostou ci uz vykonu alebo architektury. Ale osobne si myslim ze najvecsi pr*ser (com'n to fakt aj taketo slova mate ako zakazane ?) bol Rage po financnej stranke a ani konzolova verzia im nesplatila naklady vzhladom na to ako dlho to vyvyjali. Docela by ma zaujimalo ako to teraz v idSofte vypada. Podla mna keby ich nekupila Bethesda moholi parave naklady na rage aj polozit id soft.
      • Robotron3
        Ještě tak dva roky vývoje a Rage by byla nejlepší FPS všech dob. (bez ironie) *4*
        • smejki
          já bych se bál přebujení. Pokud by se ale k tomu na dva roky přistoupilo stylem "vyházet zbytečnosti, přidat pár misí a dovyleštit" jo, taky bych si chrochtal.
        • Veskoslav
          To rozhodně ne;)Navíc by byla nejlepší pro Tebe, pro ostatní je něco jiného:)
          • Robotron3
            To má být nějaká výzva k trollingu?
            • Veskoslav
              To vím. Ale spíše bych se bál, že prodlužování by nepomohlo, spíše uškodilo:(
            • Robotron3
              V Rage byla řada věcí načrtnutých a nedodělaných, hlavně v level designu. Proto zmínka o delší tvorbě.
            • Veskoslav
              Ne, jenom narážka na to, že ani dva roky nemusejí stačit, naopak mnohdy můžou uškodit:)A navíc Rage není zase takové terno:) Je to skvělá hra, ale nejlepší? To určitě ne:)
        • Mato1987
          ešte dva roky a bol by to druhý duke nukem forever and ever :D
          rage je vynikajúca hra, len ten launch na pc hojne pohnojili :)
  • Veskoslav
    Jo jinak offtopic: Na Steamu je teď poslední CS za 5,49 a Legend of Grimrock za 2,74:)
  • Veskoslav
    No lákalo mě to koupit si to na Steamu ve slevě. Ale když jsem viděl, že za 14,99 si koupím: Deus Ex poslední, Orc Must Die 2, DLC k Trine 2 a Batman Arkhan City taky za 14,99, nebylo co řešit:) Tohle šíleně podělali s tou cenou. Za 30 euro si to koupí opravdu jenom masochista...
  • a čo tie recenzie Fíííf, Nhl, Cool of Djuty, Asasíínov, atd...tie tiež nič nové nepridávajú, len ryžujú peniaze....prečo to zrazu pri niecom vadí a pri inom nie?
    • smejki
      A dnes si řekneme něco o rozdílu mezi reedicí a sequelem.
      • Chtel jsi jiste rict rozdil mezi reedici a datadiskem. ;-)
      • Veskoslav
        Já myslel mezi trolingem a netrolingem:(
        • povedal najväčší troll games.cz odkedy tu nie je trol diskuzni
          • Boom
            Veskoslav trol? No co ty jsi za pako:-D Hlavně, že tvůj příspěvek ja jak z učebnice od trola.diskuzního.... *11*
          • Drtimlam
            Říká někdo, jehož úvodní "sračka" je jak z učebnice trolingu. Veskoslav občas sice píše debilně, ale povětšinou k tématu. U Tebe jsem si naprosto nevšiml, že by jsi psal k tématu. U ten první příspěvek je k FLAME WARS jako stvořený.....A neříkej, že nechápeš, co jsi za sračku napsal... *11*
  • smejki
    korektor radí: nastavení obvyklÁ

    id Soft jinak vydává zdrojáky úplně běžně, ni? Dokonce si Carmack při prodeji idu Bethině vyžádal zaručení práva v této tradici pokračovat. Spíš to zavání tím, že něco, co by udělali tak jako tak, označují markeťácky za bonus k omluvě. Ale no ták!
  • Robotron3
    A já myslel, že takovýhle hry se dávaj na gog za 5 jouro :)
    • Joudo na GOGu jen za USD ! Mají prý rádi hráče . Jasná ?
    • XorxoxTalarius
      Ono na tom GOGu jsou mozna jeste lepsi hry a i za daleko mene.
      • jo, třeba Shadow Warrior, hujá!!!
    • to bych ji hned bral, na steamu bez akce 30 ecek *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit