Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Klasickej pristu CA v poslednich letech. Po Empire vysel datadisk Napoleon, po Shogunovi Fall of samurai nebo jak a po Rome vyhde Attila, co nadelame. Po Attilovi vyjde normalni velkej Total War
  • Nu coz, vydaji se spozdenim velky patch k rome 2 , ktery snad opravi tu hromadu bugu a prida par ficur a je to nova hra za plnou palku :D Ale tak zatim to vypada dobre, tak v nejaky sleve za par ecek to nemusi byt zas tak spatne.
  • Magister_Peditum
    Dynamický požár, to určitě tahle série potřebovala, jako sůl. Všechno ostatní v cajku. *4*
  • Tak čakla sem o něco jineho ne další datadisk Rome sámi vyvojaři tvrdí že mají spoutu období kde nebyla a ted zase tohle lol.
  • Jack1947
    Ted jsem na vážkách, používá se ohnovou ale i ohnivou? nebo jak. *7*
    • species
      vic mi sedi "ohnivou"
      • Jack1947
        Vidíš, to si taky myslím ale já jsem vlastně poslední člověk co by mohl někoho opravovat v textu. *3*
        • species
          o to vic bych vsechny opravoval *1*
          • Jack1947
            Jo takhle že už je to tak špatné že si toho všimne člověk, co má problémy s gramatikou? No, tak zase tak zle bych to tady neviděl. *4*
            • Jack1947
              Ale prd měníš význam vět, neopravuje všechny... tedy aspon já neopravuji všechny. Mám problémy hlavně s I/Y a čárky. Tedy pokud bych opravoval, měl bych na to právo.
            • species
              Ne to sem nemyslel, me se jen libi myslenka cloveka co ma problemy s gramatikou a vsechny opravuje. *1*
  • Dle mého názoru, rád si počkám na výsledek, budou bitvy stejná přetlačovaná jako v Empire Edition. Zkrátka bude pět cest ( možná více) , kde budou barikády atd... Ty naběhneš třemi se svými muži, vytvoří se tlačenice obránců a útočníků. Vezmeme kafe a budeme pět minut koukat v závislosti na tom , jak CA nastaví kill rate, kde to dříve povolí....Dopijeme kafe a řekneme si za 8 kol v dalším městě bude čas na další kafe. Nepředpokládám, že by tvůrci kromě krásných zřícenin a ohně přidali něco co by obléhací bitvy vylepšilo. Snad překvapí
  • Mne to stale pripadá ako obyčajný datadisk k Rome 2.
    • species
      nebo je to jen megapatch kterej bude opravovat tu hromadu bugu?
  • Zase spousta reklamnich kecu ale nakonec dalsi recyklat, zacina mi to vadit i u tehle serie i kdyz ani zdaleka ne tolik jako spatna optimalizace a nehorazne prodlevy mezi koly. (porad lepsi nez konzolove rubanice, ahoj ggg)
    Pri spousteni rome 2 si clovek musi automaticky otevrit i knizku jinak je to cekani proste nesnesitelne.
  • snad na tom popracuju lebo obliehanie pevnosti bol problem skoro v kazdej casti TW serie...najmenej problemov mal asi Shogun2:) jedno z oblubenych : jazda stojaca pod hradbami, velmi tazke rozlozenie jednotiek na hradbach a ich pohyb v uliciach
  • species
    Doufam ze to bude podobna pecka jako Rome 2 (haha)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit