Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hry od Tale of tales jsou vždycky výjimečné a pokaždé se těším, co dalšího vymyslí. Zkuste ještě třeba starší The Path nebo Endless Forest ... Všechny po vás budou chtít dávku trpělivosti, ale za tu se vám dostane odměny (nejčastěji v podobě kombinace zvláštní znejisťující atmosféry a nečekaného vývoje). Někdy si Bientôt l’été pouštím jen jako abmient...ať už úvodní let vesmírem nebo postávání na pláži. ToT pracují se zvukovou složkou velmi sugestivně a citlivě. Na designu je bohužel vždycky znát, že jde o nízkorozpočtový projekt, ale už jen proto se na něj nedá žehrat, a také proto jsou výsledky hodny obdivu. Díky za hezkou recenzi :}
  • Zajímaví hrál to někdo má to cenu? Podotýkám že Dear Esther mě dostala ! :)
    • *zajímavé
  • Black_Hand
    hmm, tak mesic rozhodovani a nakonec ani lukasova recenze mi nerekla, jestli do toho mam jit. asi jo....ale asi ne ted...
  • Dotaz od nezasvěceného pro ty, co hráli: Když máte omezené množství frází (na šachovnici), které spolu ještě kolikrát sotva souvisí, nevyjde z toho spíš než poezie prostě repetetivní... matlagaliáš? :D (soudím jen podle videa)
    • janchor
      Je to hodně otevřený a tvárný, můžou i nemusí vznikat zcela souvislý dialogy. Jak píšu v recenzi, hodně záleží na dostatečným počtu frází.
  • taky by mozna chtelo zminit ze je potreba aktivni znalost francouzstiny co tak koukam na to demo. i kdyz mozna to jde nekde prepnout na en, zas tak moc jsem to nezkoumal.
    • Jde prepnout do spousty jazyku vcetne angliny.
  • Děkuju za ten úvod, díky tomu jsem to nečetl. *9*
    • hitokage
      Přitom tam stačilo trochu zalhat a mohl jsi číst dál ;-)
  • Jo takhle ... odjakživa se na erotiku muselo přes poezii ...
    • Nicméně na pořádný šoust je poezie krátká.

      Hra zaujala: to skládání frází v kavárně s živým hráčem může být docela zážitek.
      • Jak už říkal náš učitel , napřed napětí a pak proud ... a
        p o r n o natočíš i bez erotiky jenom to pak není ten pořádnej ... no harmonie přece ;)
        • shmeck
          To náš učitel zase říkal: Cívka je jako dívka hoši - nejdřív napětí potom proud *15*
          • Na FELu je to: "S cívkou jako s dívkou: nejdříve napětí, pak proud, odpor je pouze zdánlivý."
          • Spše Františka Křižíka?
            • smejki
              to se vypráví asi tak na 95% technických škol
              dtto SPŠ Mladá Boleslav
            • shmeck
              nn Jílová, Brno *2*
  • MikeiXX
    Hodně prazvláštní hra. Ale asi to vyzkouším, zaujala mě.
    Jinak, když sem si četl recenzi; neplánujete nějaký článek o hře The Cat Lady? Svoji kvalitou by si to jednoznačně zasloužila a na Games o ní ani čárka, pokud se tedy nemýlím. Minimálně příběhově je to AAA titul…
    • Jenže Bl´e je spíš (ne)hra, jako je třeba Dear Eshter nebo Proteus, zatímco The Cat Lady je horororová adventura klasického střihu jak vyšitá - mimochodem teď ve slevě a demo lze nalézt. http://www.thecatlady.co.uk/.
      • MikeiXX
        Myslíš, že z moji reakce není poznat to, že jsem hru hrál a líbila se mi?
        btw. The Cat Lady není klasická adventura ani náhodou, právě proto jsem si na ní při čtení této recenze vzpomněl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit