zavřít
...

Bílá vlčice se vrací, koncem roku vyjde na konzolích a PC vylepšená verze Okami

Akční adventura Okami je jedna z těch her, která v mysli mainstreamového publika nezůstala, ale ze srdcí těch, co ji hráli ji jen tak něco nevymaže. Vedle nepopiratelných kvalit původní verze za to do jisté míry může i remaster z roku 2012 a za dveřmi je další, pojmenovaný úplně stejně. Okami HD vyjde...
 • Neznaboh (anonym)
  6 souhlasí, 2 nesouhlasí
  Škoda že si Bětka ten japan bullshit nikdy nezahraje :(
  14.9.2017

  reagovat

 • Kravicka facebook.com
  3 souhlasí, 1 nesouhlasí
  Necekane moment po tom co to zacalo byt hratelne na PS3 Emulatoru, rofl japonci a neni to jedina hra ...a ani posledni ktera se takhle dostane na pc z jp
  13.9.2017 upraveno v 23:02

  reagovat

 • Widl_CZ facebook.com
  6 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Jedna z nejehčích a nejkouzelnějších her co jsem hrál. Nákupu PC verze neodolám, i když jsem si konzolovou krabičku nechal a čas od času ji zapnu v emulátoru. Okami si to zaslouží.
  13.9.2017

  reagovat

 • Prase (anonym)
  6 souhlasí, 0 nesouhlasí
  A vida, smáznu si další restík na seznamu. Výtečně.
  13.9.2017

  reagovat

 • nevim (anonym)
  1 souhlasí, 4 nesouhlasí
  jedina otazka co me zajima a v clanku neni, je jestli to pobezi v 1080 a 60 fps. jestli ne, tak at si to svoje 4k strci do ( ! )
  13.9.2017

  reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.224.108.85.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.