Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevíte někdo o češtině prosím
  • Phillios191
    Tak už to máte hoši na netu, RELOADED to vydali včera ;) tak sosejte
  • Nic proti této hře, ale radši pro PC udělejte NHL 12, Gran Turismo, nebo Dark Souls. Ale to se nestane, protože si těma několika málo esama chtějí udržet exkluzivitu konzolí.
  • Super, vypadá to pěkně, ale přeci bych jenom radši na PC viděl třeba Dark Souls nebo Uncharted *9*
  • rick23654
    Myslím si, že tato hra bude stát za to :-)
  • Už příští měsíc? To buď měli už připravené, nebo konverze nebude stát za moc.
  • Phillios191
    KOnečně!!! Bůh mě vyslyšel !!
  • Jedině CAPCONU věřím v kvalitní port z konzole. Nikomu jinému.
    • CAPCONU?? Jediný komu věříš, že ten port nepokazí?? A co takhle jejich port na PC Resident Evil 4 (Biohazard 4) to teda moc nerozjeli. Hraje se to tak debilně, že to ani není možné.
      • RavenHolm
        Stačí vlastnit gamepad. Problem solved.
      • 4ka se nedá počítat jako port. Je to čistě konzolová verze s emulátorem pro PC
        • No to není. Emulátor má mnohonásobně vyšší nároky na výkon. Resiho čtyřku jsem velice komfortně hrál na noťasu, co PS2 emulátor těžce nezvládal. Je to normální PC hra, jen nechali netknutou grafiku a ovládání včetně popisků tlačítek. Resi 4ka je jeden z nejsprasenějších portů v historii. Každopádně Dead Rising 2 třeba ušlo. Ale tam se s PC počítalo už od začátku, takže bych si moc netypoval a počkal. Ono se uvidí *3*
          • Rusák co dělal program na zprovoznění myši psal, že ta hra je čistá konzolovka s přímo zabudovaným emulátorem. Už je to dlouho. Musel bych projít config soubory co je a není pravda. Je to stejně jedno. Ostatní hry od CAPCONU jsou perfektní porty. Resident Evil 5, Bionic Commando, Dark Void, Lost Planet a další.
  • to bude asi velmi kvalitny port ked ho vydaju po jednom ci dvoch mesiacoch, ololoool
  • Dlasi zbytecna hra ktera kazi pc scenu na pc jsou vydavany jen bugetovky typu wot/wow jetio trpane jak jsou z vas tahany penize ako bytu kazdy byl bez duse ste jen loutky .
    Nevim ale tento web me prijde jako jeden z levicackych a podporovan stranamy typu ea.
    ANo bila doba je pryc a vse za vas udela koran a jeho waginy ktere budou brat domy byty vasi dedum praotcum praotcim a babickam prabababickam ano i praotec rip ktery sem prisel a udelat horu praotce cecha , praotec rip jsem prisel z recka kde uz to jednou znicil.
    • JohnyTheZik
      praotec rip :D.. krasna prace :D
    • tak pod to se podepisu *4*
    • Tady si nekdo zapomel vzit prasky :)
      • Asi tak, tyhle spasitelé vždy pobaví *5*
      • mozna ty kdyz nedokazes uznat ostatni
        • EuroSamurai
          *1* *1* *1* *5*
    • chci vic tvych prispevku, konecne mi otevrely oci
      • ironie? *6*
      • Tak samozrejme ze je naka sance ti povedeto svetu naucit neco o svete a zitit ve svete.
        Ak bys mohl dat treba skype? rad ti zavolam a muzem pokecat .
        • rikal jsem prispevky, ne ze budu rozdavat telefonni cisla ;]
          • To ber! Ne všem se podaří mít osobního retarda. Kdo ví třeba se ti povede ho vychovat na vydělávání peněz. *5*
    • http://files.sharenator.com/dont_feed_the_troll_RE_Ask_a_Dawn-s288x288-104455.jpg
      • Krásná práce Natálko, naprosto to samé si taktéž myslím... Těch levičáckejch sockomoušů si nevšímej... Mimochodem ačkoli s tebou souhlasím, z tvého psaného projevu je mi na blití... Praotec Čech by ti za to dal pořádně do Řípy...
      • trapny odkaz radsi se vyjadri ke hre *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit