Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím že pocitové vyadření k hře není recenze,tím spíš když z valné většiny se autor článku zaobírá tím co bylo před burial at sea a ne konkretní častí hry. Shrnuto podtrženo i dítě na prvním stupni základní školy by mohlo dělat práci autora této recenze. Za mě nejhorší práce co jsem viděl!!!!
  • Keyz
    Já tedy očekával konec takový jaký byl, navíc se to ke konci dost vleklo. Protože jsem nedávno četl příběh bioshocku, tak se dalo čekat jak do asi dopadne. Nebylo možné aby některé postavy prostě zemřeli.
    • postavy zemřely
  • Inquisitor
    s
  • Jack1947
    Neni mi umozneno reagovat, takze pisu tady

    Shenkster: Nebylo to pote trochu jasne, no nezdalo se mi ze to muze skoncit nejak jinak. Vzdyt uz byla defakto po ni. Pak se to jwen poskladalo dohromady a velikost je hororova temer nebo pres 40gb... obe epizody dohromady - dneska normalni. 5-6hodin hrani za to stalo ale nebo ne?
    • Shenkster
      No nevím jak tobě, ale mě přijde 5 hodin za 20 GB dost málo ! *7*
    • Tobě by vůbec nemělo být umožněno psát...
    • Lawliet
      Ty id*ote. Nauč se používat spoiler tag, nebo nelez do diskuze.
      • Jack1947
        Sam odsuzuji kdyz nekdo napise spoiler... a obcas sam tak konam achjo. *7*
  • Shenkster
    No já jsem těmhle epizodám moc na chuť nepřišel. Nejdřív mě štvalo že to má cca 21 GB a přidá to krátkých 5 hodin hraní, ale když jsem pak dohrál dvojku a Elizabeth na konci umřela tak to už mě dorazilo ! Moje nejmilejší herní postava přece nesmí zemřít !!!
    • Lawliet
      Každý jednou musí nakoupit v Tesco. Nezemřela náhodou jen jedna z mnoha Elizabeth v alternativní dimenzi? DLC jsem nehrál ani jedno, ale na konci základní hry bylo Elizabeth mnoho. Tudíž ikdyž tahle umřela, tak ta další pravá může žít. :)
      • Shenkster
        Díky za optimistický pohled, budu tomu věřit :D
        • Ty jsi to nedohrál nebo co? Když tam je jasně ukázáno, že další Elisabeth vyzvedává ty zachráněné sestřičky, čili umřela jen jedna jestli to byl originál těžko říct...řekl bych že ne..
          • SPOILER! *16*
            Eeee, nope, Elizabeth jenom vidí Jacka jak vyzvedává holčičky, a dodá jí to sílu při umírání, protože ví, že její činy vedou k dobrému konci pro... tu holčičku, co ji tam zachraňují. Viz např. bioshock wikia.
  • Lukáši, skvělá recenze. Upřímně, je tě na psaní o hrách na webu škoda.
    • To je vtip, že ano? *1*
  • XXHUGOXX
    Počujte, prečo mi nejde 1999 mod ? Hovorím o prvej epizóde. Vyberám si obtiažnosť a namiesto 1999 mod tam sú volaké divne nápisy. A keď na to kliknem tak nič, 1999 mod sa mi nedá. Tak idem počas hry do options a ako vždy sú tam 4 otiažnosti - easy, normal, hard, a namiesto 1999 mode tam je napísané volaké dfgs5zerusopfffgw. A to už som to dlcčko vyhral, takže sa mi ten mod mal otvoriť, ale nič, nefunguje to. A to platí aj pre pôvodný bioshock infinite. Nieje to náhodou tou češtinou ? *9* Pls pomôžte.
    • Ocelot
      V první epizodě není 1999 mod
      • XXHUGOXX
        Ale je : https://www.youtube.com/watch?v=_XMT9qbR5cs - on si ho dal. A mimochodom aj v normálnom bioshock infinite mi to blbne.
        • Zkus originalni verze.
  • Já mám Lukášovi recenze rád. Líbí se mi jeho kritika a střídmá hodnocení na rozdíl od ostatních. A v tom je ten problém. Lukáš totiž hodnotí podle toho mustru "jak hodnotíme" docela odpovídajícím způsobem, ostatní, jak se zdá, moc ne.
    • Skyrim 10/10
      • nekromant33
        skoro tři roky, bebí pořád bolí :(
        • Ani o to nejde, Lukáš je dobrý recenzent a osobně si myslím, že 10/10 by nedal, kdyby ho netlačila reklama, 10/10 zvedne návštěvnost webu. Na jednu stranu ho chápu a ani ho neodsuzuji, jelikož možná bych dal taky 10/10 kvůli webu a chápu, že TES je silná značka, ale ta hra má stěží na 6/10 .)
          • kickasl
            Taky bych dal 10. Mozna bych jeste vahal mezi 9 a 10.
            Ale ja se du radsi obesit, protoze clovek co da skyrimu 10 si nezaslouzi zit.
            http://goo.gl/bysnrZ
          • janchor
            Jestli mě při recenzování něco tlačí, je to maximálně židle, páč už je chuděra dost rozhrkaná.
            • To asi proto, že v ní víc spíte, než pracujete...
            • Nevěřím *3*
      • myslis ta hra, co se hraje dodnes a diky modum se v ni clovek muze vyblbnout, jako v zadnym soucasnym RPG?
        • Dan: Jako obhajovat hodnocení hry modama je vyložená hloupost.
        • Myslím tu hru, kde draka porazíš za minutu, myslím tu hru, kde většina questů končí v jeskyni u sarkofágu, myslím tu hru, která ignoruje tvoje činy, myslím tu hru, kde většina questů je dělaná copy and paste, myslím tu, ve které se vlkodlak může stát upírem, myslím tu hru, ve které okradeš obchodníka tim, že mu nasadíš hrnec na hlavu, myslím tu, která nemá bez modů inventář, myslím tu hru, ve které dobiješ opevněné město sám, myslím tu hru ve které se staneš mistrem magie, aniž by jsi byl mág, myslím tu hru, která ignoruje váhu meče, takže sprintuješ stejně s dýkami aji s obouručákem, myslím tu hru....
          • nikdo nerika ze skyrim neni bez chyb... ale hraje se tolik let po vydani a ma moznosti, ktere jinde nenajdes... minimalne dokud nevyjde zaklinac... jak jsem psal me je hodnoceni u zadele, ale chapu, proc takhle otevrena hra a dal modovatelna dostavala vsude tolik bodu
            • nemektam, mektaji kozy *7*
              Duvod proc tyhle hry lidi hraji je prosty, bavi je to, jako známka toho ze se zrejme jedna o zabavnou hru to postaci. Hype a reklamu ma skoro kazda hra před vydanim, jen málokterou pak hraje vetsi množství lidi leta. vazne, premyslej, opravdu to je tak ze spatne hry lidi nehraji a ty dobre ano, nijak to neprechcijes *3*
            • Co to mektáš? Mě zajímá můj vkus a ne mas. Nejhranější hry jsou LoL a Dota 2 a ty mi chceš tvrdit, že to jsou hry, které povznáší na duchu, protože jsou nejhranější? To samé v bledě modrém je Skyrim. Za Skyrimem stojí dokonalý hype a reklama a prvních 20 hodin, které jsou v celku zábavné.
            • Skyrimu se prodalo nejvic na PC, protože jakakoliv cisla nezahrnuji prodeje na steamu a vůbec digitalni distribuci obecne. Skyrim je trnem v oku hodne lidem, obvzlast tady na games, diky vavrove clanku. Ale nic to nemeni na tom ze Skyrim je jedna z nejhranejsich her posledních let, a je dost nepravdepodobne ze ta obrovska masa lidi co ho hrala nebo hraje budou samy bezmozci co by hrali, jak tady nekteri pisou, tak strasne hroznou hru. Chce se to zamyslet trochu vic globalne a ne prezentovat svůj názor jako bernou minci.
            • no mluvis o lukasovi a 10 tady, kde recenzovali PC... ten potencial modu je proste uz od morrowindu soucast minimalne PC verze a diky tomu vzdycky vydrzi tak dlouho. a jestli se tolik prodavala i mimo pc tak na ni asi neco bude i bez modu, nemyslis?
            • blabla mody, blabla mody... Víš o tom, že se několikanásobně prodalo více xbox verzí než pc??? A že většina recenzí byla na xbox 360 bez nějakých tvojich blabla mody. Výmluvy na mody je nanejvýše trapná.
    • taky mam cim dal vic tenhle pocit. na cisle s*re pes, ale je pravda, ze ostatni tu obcas nadhodnocuji... ale zas kdyz uz autory znas, tak s tim muzes pocitat dopredu a odnest si z toho svoje
  • Recenze zajímavě pojatá, ale mně prostě Lukášovo články nesedí. Píše je zbytečně komplikovaně v metaforách, kdy musim luštit co tím daným slovem myslel. Jo ta hlavně moje chyba, že tak trochu nechápu jeho myšlenku. Je zajímavé, že ve videorenzích mi to vůbec nevadí.
    Když to ale srovnám s Alešem nebo Honzou Olejníkem tak srozumitolenost a celkové pojetí mi sedí mnohem víc.
    • bez urazky... ale dneska uz lidi nejak ztraceji schopnost cist i texty, ktery by driv nikomu slozity nepripadaly. proste nova doba
  • Ale notak, preci nechcete nekomu rikat, ze jeho subjektivni nazor je spatny a vy mate jiny.
    • Ristoro
      Když je ten subjektivní názor podpořen dobrými argumenty jako tady, nemám s tím problém. Ale četl jsem recenze, kde autor vychvaloval hru do nebes a potom hodnocení 7. To stejné platí i o opaku, kde autor kritizuje hru celou recenzi a následně dá hodnocení 8.
      • Možná by nebylo konečně od věci pochopit (a to se týká i některých redaktorů), že 5 = průměr. Cokoliv je výše, je nadprůměr, stejně tak cokoliv je níže jest podprůměr. 7 je krásné hodnocení u DLC, které hru po technické stránce i stránce hratelnosti v podstatě nikam neposouvá (nedává nám nic, co bychom v jiné podobě v některém z předchozích titulů již neviděli) a v takovémto případě shledávám hodnocení kolem 7 bodů jako maximální, kterou taková hra vůbec může dostat. A neznamená to, že by snad proto byla hra špatná, ba naopak.
      • jesusek
        O důvod víc zaměřit se hlavně na text a číslem se nevzrušovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit