Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hrál jsem to od doby co startoval G+ až do teď a musím uznat, že to byla první hra se sociálním ražením, která mě chytla. Paradoxně právě proto, že sociální interakci skoro vůbec nevyžadovala, za celou dobu jsem měl přidaného jediného živého člověka, jen kvůli splnění questu, který to vyžadoval, jinak byl klídek. *4*
  • Facebookuvá hra zadara ke stáhnutí....to je ale od nich moc hezký... *1* ... *15*
  • MickTheMage
    Herna jednohubka - neurazi, nenadchne...len nech mi uz konecne daju ten save :)
  • Úplatky neberu
    • Co to má co společného s úplatkem?
      • Se nad tim zamysli. Si mysli, kdyz daj neco free tak ze z toho podelam a hned si koupim ty konzolovy sra**ky kterych mam plny zuby
        • Tak si je nekupuj.

          Prostě dál brblej a hrej 10 let PC starý pecky.
          • ja uz nehraju nic, ztrata casu. Jen me zarazi jak jim to porad nekdo zere
            • proč chodíš na tenhle server když už hry nehraješ a jsou pro tebe ztráta času?
  • KokyMetalGear
    Já jsem to často hrál. Bylo to jedna z těch lepších her na FB. Je to supr, když máš třeba jen půl hodiny čas, tak si tam "zamačkáš" 2-3 souboje a můžeš to vypnout. Hra se ti načetla tam, kde jsi skončil, takže no stres. Jen ta stažitelná verze pár lidem hapruje.
  • BoB.2
    Ten odkaz na Dragon Age II nefunguje ,já jen tak pro info.
  • Já bych dal ke stažení DA2, fail je to stejnej. Sic to zas tak špatná hra nebyla, ale trpěla stejným problémem jako například fallout 3. Nebyl to důstojný následník...
    • BoB.2
      Podle mě nebyla zas tak špatná jen ji prostě zjednodušily pro jinej druh hráčů než byla určená jednička.
      • No to teda pardon, ale to fakt ne! DAO zboznuju a dohral jsem ho tak 6x a u DA2 nebyl hlavni problem ve zmene mechanismu... Ta změna (alespon na PC kde byl stale auto attack) nebyla az zase tak velka, nejvetsi problem pro me bylo odstraneni ismoterickyho pohledu ve kterem se DAO hrale podle me nejlepe. Novej skill tree nebyl vubec spatnej a komba byla sice primitivni ale s trochou uprav by ten system nemusel byt spatnej. Sice je to zamereny na konzole, ale s tim se holt neda nic delat, nicmene se to da zvladnout pokud je to zabavny a to co je pod tim hernim systemem stoji za to.
        Pro me byl hlavni problem v nacpani do jednoho mesta ktery vypada jako by bylo postaveny z kulis a je naprosto nezajimavy, graficky opravdu to nejhorsi co jsem za dlouhou dobu videl (treba lokace co se jmenuje les a jsou tam v dalce videt 3 stromy a zbytek je pustina...) a vubec celkova "komiksova" stylizace do hry podle me vubec nesedi, recyklace lokaci, desitky absolutne dementnich fetch questu, pribeh sice zajimavy ale dost divne podavany, cely posledni act je uplne nesmyslny atd... Celkově je tam vidět snaha to co nejrychleji udělat a prodat. Prostě ten svět na mě neměl skoro žádný efekt ve srovnání s DAO.
        • Náhodou, mě městečko přišlo docela příjemný. Ale je fakt že nemuseli až tak moc recyklovat lokace. V DA:O je sice taky recyklovali co to šlo, ale nebylo to tak nápadné.
          • Mě prostě přijde, že když se má hra odehrávat z větší části v jednom městě, tak to město musí být trochu pestrý a ne uplne jednotvárný. Srovnej Kirkwall třeba s Atkathlou.
            • no musim suhlasit take baldurs gate 2 malo mapu mesto a okolie a nebola to taka reciklacia ako v dragon age 2
      • Tak to taky myslím. Příběhové byla skvěla a postavy byli prostě typická bioware klasa, jen ty herní mechanismy prošli debilizací.
  • Cosi
    Nechci.
    • Tak to jsme dva.
    • a koho to zajima?
      • Cosi
        Hrál jsem to a prostě to nechci.
        • a fakt to nechceš? *1*
          • Cosi
            A ne a ne a ne.
            • Cosi
              Ne.
            • ja bych to bral :D. zadarmo i to guvno z toitoi budky
            • no zvaž to.. nikdy neříkej nikdy.. *1*
        • Jsi si jistý? Nechceš se rozmyslet?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit