Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Yup ty songy jsou super. Zvlášť když se člověk dozví pozadí příběhu co se v nich zpívá.
  • fallanga
    DAI má skvělý soundtrack (nejenom tavern songy), tak jsem za tohle rád.
  • DA 2 mam snad raději jak jedničku... pěknej minimalistickej příběh o jedný rodině a jednom městě. Žádný že po sté musí člověk dát zase dohromady armádu proti bubákům.

    Mass Effect trilogie je prakticky nejlepší herní zážitek a kromě druhého falloutu hra, kterou jsem byl ochotnej dohrát několikrát.

    TOR je jediný MMORPG který jsem chtěl hrát a platit si předplatný - a to nejsem velkej fanoušek Star Wars. Jade Empire byla fajn hra, ale "asijská" kultura jde mimo mě.

    V Inquisition jsem momentálně na 60 hodinách a takhle megalomanskou AAA věc jsem dlouho neviděl. *4*
    • Teším sa s tebou že sa bavíš, bohužiaľ pre mňa bola každá s tých hier sklamaním a vyhodenými peniazmi.
      • Tak jasný, každej máme jinej vkus :)
    • Reakce na OPO *1*
  • martin.mares.984
    Ubisoft by se mohl taky inspirovat a vydat takhle vsechny sea shanties pro AC: Black Flag a Rogue, ktery taky na sountrackach chybely...
    • Cosi
      Námořní písně si můžete od vydání stáhnout přes oficiální mobilní aplikaci. Uložíte si je do telefonu a pak si s nimi dělejte co chcete. Já si je takhle přetáhl do PC.
      • martin.mares.984
        Jakou mobilni aplikaci? Jestli je rec o companionu k AC IV: Black Flag, tak tam me jdou jenom prehrat kdyz to mam na iPhonu a iPadu, nevim jak jinde...

        Stahnout se daji kdekoliv to je nadmiru jasne, ale me jde spis o to, ze nelogicky nejsou soucasti oficialniho soundtracku a Ubi je ani nevydalo pres normalni distribucni kanaly (iTunes, Amazon atd) nebo alespon jako ted Bioware...
        • Cosi
          Jo, companion: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ubisoft.assassin.blackflag&hl=cs

          Stačí se na to pořádně podívat. Písničky z lodí se dají i stáhnout a pak jednoduše najít v paměti telefonu.
    • eStar
      Ubisoft ti nic nedá a ještě naopak ti hry které jsi si zaplatil ukradne.
    • Ubi ti zadara nic nedá pokud nebude mít zase nějakej trapas. Tady zase těžko říct jak moc EA brblalo na Bioware ohledně songů zdarma.

      Každopádně teď koukám na portfolio Bioware, a za posledních minimálně12 let co je sleduju, neudělali špatnou hru. *14*
      • martin.mares.984
        to ja vim prece vim, mohly to alespon udelat jako unlockable content za napriklad porazku tech legendarnich lodi, ale tak ono to neni dostupne ani za penize, coz je celkem nelogicky, na soundtracku AC: BF byly asi jenom 4 sea sea shanties a zbytek ne, coz nedava moc smysl. U AC: Freeom Cry tam bylo vsechno - orchestralni + kreolske/haitske popevky
        • Cosi
          Viz níže. Popěvky se dají od vydání stáhnout přes mobilní aplikaci. To tu zas někdo neinformovaný něco vykládá a ještě od neinformovaných sbírá pluska.
      • DA 2 byl žalostný, Mass Effect 3 už byl taky nic moc. Inquisition je minimálně rozporuplný. Ale jinak palec pro Bioware.
      • Ristoro
        Dragon Age 2 byl špatný a Mass Effect 3 mohl být ještě lepší, než byl, ačkoliv jsem ho dohrál asi 3x..
      • DA 2, DA:I, Mass Effect séria,TOR a čiastočne Jade Empire.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit