Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magister_Peditum
    Je to vtipné. Svět/vesmír je ve všech hrách BioWare v ohrožení a hlavní, co se řeší, jsou nějaké vztahy. "Je mi jedno, že drak právě spálil naše město na popel, ale vytáčí mě, že jsi se mě dnes nezeptal, jak se mám!" *15* Každej normální člověk by si dal prostě jen sex kvůli tomu, že to může být třeba naposled a ty postavy tam řeší naproste banality typu "věříš mi?", "neflirtuješ náhodou ještě s jinou postavou", a tak dále.
  • tak určitě, měli by se zaměřit na realistické aspekty vztahu se ženou jako jsou hádky, odírání o peníze, buzerace když má zrovna krámy, vydírání pláčem/sexem, nevěra a tak *1*
    • a co realisticke aspekty vztahu s muzem, jako jsou hadky, nestarani se o domacnost, vyzadovani sexu, nevera, chlastani, mlaceni a tak?
      • ty už tam všechny dávno jsou, nebo jsi snad někdy viděla Alistaira starat se o domácnost? *1*
        • ovšem, muži jsou ve hrách příliš často objektivizováni na pouhé symboly, barbar, bojovník, lovec, v nepraktickém brnění, s nerealistickou muskulaturou co žádný normální chlap nemá a třímající obrovský dvoumetrový meč aka falický symbol co má zapůsobit na ženské publikum, muži, je čas zvednout hlas *2*
          • Ristoro
            Kdyby tam byl vzor moderního muže roku 2014, což je růžová košilka, nagelované 10 cm vlasy, výška 180cm a váha 60kg, růžové boty, nevím kolik lidí by to dokázalo hrát, já určitě ne. Radši ať to nechají pěkně tak jak to je, kde chlapi jsou ještě chlapi.
          • och, pepa je vtipalek. jen opatrne, at se ti s tim hlasem nezvedne i neco jineho.
  • TheGGG
    Super, už se těším na 4% trpasličí vegany.
    • 4% straight edge vegany! *15*
  • meh, ze Chie, co na nej vsetci ti amici vidia... Yukiko = best girl!
  • Přečetl jsem jen nadpis, ale .. pokud z toho neudelaj další The Sims tak vyssi metu nez lezbický sex takhle hra asi jen težce nabídne.
  • Khanemis
    No nápad je to sice hezký, ale co jsem tak koukal na ten seznam společníků, se kterými lze navázat vztahy, tak tam tedy moc na výběr není. Mám dojem, že to skončí zase jako v DA2, kde jsem si prostě nemohl pořádně vybrat a potom bylo už pozdě.

    Navíc mám pořád dojem, že v Dragon Age hrách je lepší výběr z chlapů než ze ženských. Hrozná diskriminace:))
  • furt ty kecy o vztazích jako by to byla hlavní náplň té hry, kdyby se radší zaměřili na gameplay, grafiku a příběh, než pořád tyhle s*ačky
  • Vztah je sex a city nic víc nic mín'.
    • Kéž by to bylo tak jednoduchý. *9*
      • Jo to máš pravdu ten komentář byl spíš přání než realita ;)
  • Náhodou, románek s Merill mi v DA2 přišel skvělý. Bylo to takové decentní, romantické a ta dívčina vzbouzela velmi silný ochranitelský pud. :-) Ale je fakt, že vykreslení postav v Mass Effectu je něco, co u mě zatím žádná jiná hra nepřekonala. Bohužel pro mě mne spousta novodobých "příběhových" her právě kvůli Mass Effectu nebaví. Když čtu ty tuny textu, není to vůbec osobní, neprožíváte to. Takže buď sáhnu po čistém příběhu, nebo čisté hratelnosti. Třeba Dark Souls 2. :-)
  • Jack1947
    Néé nebude to jen o sexu ale přibudou i groupies, jiné rozvětvené vztahy - tedy i míšené a tak... musíme se přeci zavděčit všem hráčským skupinám. *4*
    • NAkonec přidaj i mounty a zoofilii... ...v Dragon Age 4 pak už půjde svádět i draky.. ..proč s nimi bojovat, že? Láska zvítězí!!!!
      • Jack1947
        Jaká pak láska, jako v každé válce jde jen o chvilkovou záležitost prostě udělat potřebu a jít na další štaci. Nic vážného - tady koukám to bude bráno možná až moc vážně. Mohla být možnost výběru kdo chce p-rno a bez p*rna např. (taková menší cenzurace).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit