Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle mého Mass Effect bez Sheparda není Mass Effect...
  • Zatim to vypada na trapny pribeh a trapne hlavni hrdiny, doufejme ze to zachrani hratelnost.
  • Je to hloupost. Mluvit se dalo i s Hanary, kteří vůbec oči ani standardní tvar těla neměli. Elkosané taky vypadali jako krávy a mohl jsem s nimi normálně hovořit. Myslím, že je to jen lidský šovinismus a rozhodně jsou tihle nový emzáci velice tradičním zpodobněním s pár novými prvky, které ale celkový dojem stejně nezmění a sice: Upravte člověka víc, ale člověka, protože to je společensky nejvhodnější. Humanocentrismus z toho přímo stříká.
    • ale prd, proste maji vsechny animace, interiery a nastroje pro jejich tvorbu udelane pro humanoidy...kdyby nova rasa vypadala jako napr. pavouk, tak by vse museli udelat komplet znova. Stejne tak napr. nastaveni kamery pri rozhovorech, nebo zbrane ktere ,,cizakum,, po smrti spadnou a clovek by je chtel pouzit atd...ciste jde o velke ulehceni prace
      • Tak designové rozhodnutí je to zcela logické. Kdo by se chtěl bavit s pavoukama. :D

        Klidně bych jim dal jedno velký oko, jako Leile. *15* Vypadali by daleko více .."mimozemsky" A furt by byli sexi. *2*
    • jamar28
      V ME k tomu byly překladače. Poslechni si někdy, jaké podivné zvuky vydávají. Ten překladač to jen přetransformuje na řeč, které rozumíme. Nevím, jak jinak bys to chtěl dělat.
  • stejne to bude polovina lidi hrat jenom proto aby mohli zase vyplundrovat jeskynku nejaky asrijce *14*
  • Jako první se mi vybavila přeměna sochy Dagotha v monstrum z Conana Ničitele.
  • Zbroj která se doplňuje s kostěnými výrustky na tváři? WTF...podle obrázku to vypadá, že maj spíš trochu tý tváře okolo obnažený kostry...

    Jinak pokračuje to, že všechny ostatní rasy v ME universu vypadaj jak ještěrky...a galaxie Andromeda neni vyjímkou, evidentně jsme v celym vesmíru jediná rasa, která se vyvinula z chlupatých opičáků...
  • "A také se oblékají." ... Hned jsem si vzpoměl na Žvejkala ze StarWars :D
    https://www.youtube.com/watch?v=c69JkiUa0DE
  • Magister_Peditum
    Vzhledově se mi zatím "záporáci" příliš nelíbí. Takoví vzdálení bratranci Collectorů ze dvojky. Na jednu stranu sice musím dát za pravdu, že takový mluvící lišejník by asi důstojným soupeřem nebyl, ale musím dát za pravdu kolegům v diskusi, že se mohli s designem emzáků trochu víc rozšoupnout. Takový Alien ukázal, že to jde. Prostě něco, co dokáže obstojně interagovat s hráčem, a přitom to nevypadá jen jako další namaskovaný panák ze startreku (nic proti).
  • Jack1947
    Takže nepřátelé spíše zklamání - to by tam rovnou mohli dát nějakej hologram Shepharda z jedničky bylo by zase *7*
  • žádná fantasie, opět trapní humanoidi s lidským xichtem a o velikosti člověka. Ti grafikové stojí za prd. Chtělo by to talent formátu Gigera.
    • kdyby byl kazdy druhy format Gigera, razem by to bylo stejne nezajimave jako to co predvadeji v ME, a z Gigera by se stal tuctovy umelec.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit