Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty vole co to tam ten autor mele o autohealu? To je nějaká známka postižení? Díky bohu že s nima na téhle modifikaci nepracuje...
  • I kdyz tu budu zrejme casem uminusovan tak mi to neda nenapsat svuj nazor, ze me Black Mesa trochu zklamala. Prostredi je sice predelano s gracii, skvela byt postarsi grafika source engienu jakbysmet, paradni fyzika, ale co me zklamalo je pochybna A.I kdy obcas reaguje u vojclu prehnane hned jak hrac vystrci z poza rohupixel, jindy postavaji a nic nedelaji, dale jsem si vsiml pomerne nevybalalcovanych co do ucinnosti zbrani a ani tech bugu nebylo nejmene na ktere jsem postupem hrou narazil. Mozna meli radeji pockat, vydat to i s Xenem a hlavne dovybalancovane a odbugovane. Hral jsem dobre 2 desitky sp addonu (modu) co postupem casu vysly k HL2 (Dangerous World, Strider Mounrtain, Ravenholm a dalsich x), kdy nejen ze se nektere z nich zcela regulerne kvalitami vyrovnaly puvodni hre, ale i v porovnani s Black Mesou ji hrave strci kvalitami a hlavne odladenosti do kapsy. Zkratka cekal jsem po tech letech vyvoje vice.
  • GGG: Ty jsi háklivej na pravopis? Proto píšeš jako prase, už jen napsat video s tvrdým, to je debilita. Kamaráde ty na VŠ být nemůžeš, ty jsi nějaké jelito z učiliště, co tady bleje kraviny.
  • Nevim, Half Life mi vzdycky prisla jako celkem OK hra, ale hloubkou a kvalitou obsahu nesaha Call of Duty ani po kolena. Napr. Valve se u Halfa ani neobtezoval nadabovat hlavniho hrdinu. *6*
    • To myslíš vážne ? HL nemal obsah a hĺbku ale CoD má ? Možno to z prvého dielu nie je až tak jasné, ale príbeh a obsahom je pri Halfe to najdôležitejše.
      CoD ešte teraz po 14 rokoch od vydania tejto hry nedosiahol úroveň AI. Je to samozrejme na osobných preferenciách, ale CoD je priamočiara skriptovaná strieľačka s pokryveným pohľadom ako americkí vojaci na cudzom uzemí zabíjajú a ničia v mene slobody.
      • A jaká je ta hlouba H-L? Vždyt je to nesmysl - invaze mimozemštanů. Co je na tom hlubokého? CoD nás ale varuje před mnohem aktuálnějším invazí, před invazí muslimů. H-L by měl hloubku jenom v tom případě, že bychom mimozemštani chápali jako metaforu pro muslimy.
        • Že nemáš rád žánr sci-fi ještě neznamená, že je k ničemu - tisíc lidí tisíc chutí. Byla by to nuda, kdyby se všem líbilo to samý a tak by bylo každej rok na výběr ze dvou her, ne?

          S takovou lolínkovatou bys mohl leda tak do europarlamentu a kázat, co je (rádoby) správné a co nikoliv.
    • Tak H-L není příběhová hra. O to tam nejde. V tomhle ohledu je to taková srandička. Ale dnes už jsou hry dál, takže hry jako CoD nabízejí hráčům realistické prožitky v kůži vojáka + spoustu zamyšlení na současnou politickou situací.
      • Nejvíc mě irituje, že všude hlavní hrdinové jsou bílý a ne černý a když se někde objeví černej, tak umře. A přitom se to jmenuje Black Mesa. *13*
        • Např. v BF3, tam je Assault taky černoch..to by bylo ok..ale jenže nejvíc lidí chodí právě za Assaulty, tudíž je tam spousta černochů, tzn. nejvíc tam umírá černochů a jako jediný umí ostatní oživovat. Rasismus je všude.
  • Podotýkám, že to nebylo "fifafo", ale "hihaho" *1*
  • a proto kupujes ty trotle hry na Steamu v akcich ze? :D :D :D :D Ty jsi tak hloupy a ulhany :D SOCKO *11*
  • Tohle mě skoro láká si to zahrát http://i.imgur.com/V8hZB.gif
  • No teda autore, ze se nestydis. Je fakt, ze je BM ostrejsi nez puvodni verze, ale ze by to bylo nehratelny? Hral jsem to na nejtezsi obtiznost a je pravda, ze sem tam jsem musel urcity situace opakovat (treba i 5x), nez jsem to prosel (pro me) uspokojive. Ale rozhodne jsem nebyl v situaci, kdy by mi zbejvalo 1 hp... Mel jsem nervy uz kdyz mi dosel oblek *4*
    • :D že ti na nejtěžší ubrali max armor? ježis to je zas blábol , že to svět neviděl .. na tydle "like a pro" kecy ti fakt neskočím .. už vidím jak to dáváš na tý přehradě s vrtulníkem nad hlavou s prstem v nose, to ti fakt nežeru x) nejsem žádnej nub ale situace na hard kde sem měl 1hp, když tam stím aimbotem měli vojáci s kulometem mužku jak sniper, se teda rozhodně objevily
      • Kein
        No... a čist ze zvědavosti...to tady opravdu brečíte nad tím, že hra na HARD je HARD? Když, je hard pro mě moc těžké tak si ho co? Tak si ho nedávám...
        • To ještě ujde, najdou se lidi, co si stěžujou, že sci-fi hra neni reálná nebo že v ní jsou mimozemšťani a pod. M2 se akorát tak vybavuje Trautenberk jak řve na Anču "Anče! Kyselo je moc kyselý!" :D
    • smejki
      "ale ze by to bylo nehratelny"
      říkám to snad? nevkládej mi do úst a do textu nic, co tam není.
  • No konečně! Už jsem ani nedoufal, že někdy Black Mesa vyjde, říkal jsem si, když se začali tehdá objevovat první informace a screeny, že si vzal moc velké sousto. A oni to zvládli. Gratz, vyzkouším :)
    • konecne mam zas co hrat.. opac, bo pecka je to, dake chybky tam su, ale zadarmo?
      a vazne je to paradna hra, popri tej dnesnej 'konkurencii' jasny vitaz pre mna ;D
  • jak koukam na ty screeny zda se mi že to je stary engine z hf2, vydat v dnesni dobe hru na takovem enginu je na facku
    • Pro me si zatim sampion v discipline, jak se vyjadrit tak, abych vypadal jak nejvetsi blbecek:-D
    • jackherrer
      hf, to znamená high five nebo tak něco?
      • High Five 2: Bro Fist
    • Ty asi budeš taky na facku.
      • napis odkud jsi muzeme se sejit a jednu dostanes.
        • DangerousDave
          to by si ju musel dať sám...
          • lool ja mam kamarady
    • x_ander
      A já už měl strach, že Cody v téhle diskusi nepobaví.. *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit