Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Oproti povodnemu demu dost pokrocili: https://www.youtube.com/watch?v=WXT4JbpEsCY
  • victor
    Square collective za tím taky stojí .... no je fakt , že pro tuhle hru jsem nehlasoval . Až moc prvků z jiných již úspěšných her . Deadlight byl krátký, Limbo zase odrazuje stylizací .... ale ani tak to není nic po čem bych slintal u Pavlova ...
  • Je to pekny.. ale zjevne se z vykradani Limba stal dobrej byznys :) Nerikam ze hry ktere nasledovaly jako Deadlight, The Fall apd. nejsou dobry, ale uz je to stejne invencni jako dnesni ostatni hry... nebo dnesni remaky 1 filmu na 50 zpusobu. Fakt dirty byznys.................
    Doufam ze alespon Limbo 2 opet rozseka vsechny tyhle parazitujici vyzirky, aby meli co zas nejakou dobu kopirovat. To dneska staci.
    • GlaDOS
      Vždyť ty jmenované hry Limbo vůbec v ničem nevykrádají. Deadlight i The Fall jsou grafickou stylizací jinde. To už rovnou můžeme říct, že každá temná plošinovka vykrádá Limbo. Tohle už mi spíš hodně připomíná Monochroma.
    • wenceslaus
      Limbo? To je ta vykrádačka Abe's Exoddus? :-D Takhle na to fakt nemůžeš koukat.

      Btw tak podobný to není.
      • hmmm ne. Bavim se o stylyzaci hry, ktera se proste poprve objevila v Limbu. Nejde o to ze to je plosinovka.. Ja mam takovej styl rad ne ze ne, ale pokud vidim uz asi 4. hru ktera je az moc podobna uz to proste trosku smrdi :)
  • The_Nameless_One
    Vypadá to hezky temně a depresivně, což se mi líbí. I vývojáři jsou sympaťáci, ale tomu "hlavnímu mluvčímu" by měli svázat ruce za zády. Asi je to fanoušek hip hopu nebo nějakého podobného nesmyslu, protože ta gestikulace je maličko směšná. *4*
    • Podobneho nesmyslu ? Jen tak mimo tema... jaky hudebni styl se libi tobe ze bych jen napsal ze je to nesmysl protoze to zrovna neni muj salek ? :) Jak obohacujici komentar.
  • Hrozne mi to pripomina Deadlight coz je dobra hra

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit