Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajímalo by mne jak hra vychází ve srovnání s takovým Soul Caliburem. Je to něco podobného ?
  • Tak nějak postrádám logiku v této recenzi. Samozřejmě je ok, ale...
    Pochopil bych, kdyby byla hra fakt jako nářez, ale zmiňovat se o hrách tohoto typu (řekněme si mezi AAA tituly) je celkem zbytečné. Ty, co to zajímá to nemine, zbytek (naprosto majoritní skupinu) tahle hra naprosto nezajímá :D Možná by to sem tam chtělo přehodnotit vytváření recenzí :D
    Ale což...
  • palver
    ... a já z recenze nabyl mylného dojmu, že to je o šermu. Pak se ale stačí podívat na pár vteřin z videa a je jasný, že třeba takový Mount & Blade má proti téhle hopsačce opravdu sofistikovaný šermířský soubojový systém *15*
    • Z určitého úhlu ano, ale když si vezmeš šerm, tak k němu má mnohem blíž BS. Souboje ve Warbandu jsou v případě zkušených hráčů krásná podívaná, ale spíš to má blíž k armádě, vojsku, kde si vojáci většinou vystačili s několika jednoduchými výpady. Na cokoliv složitějšího tam ani nebylo místo. V BS máš mnohem větší škálu možných úderů a např. úhybných manévrů.
  • Kde je recenze na Bayonnetu 2? Jednu z nejlepších her letoška? Kde je recenze na nejlepší letošní DLC a to trilogii k Dark Souls? Od 10 k 5 to jde na games.cz. PC- trolly v diskuzích podporujete, Veskoslava chránite. Opravdu děs, co se tady děje...
    • Ale nech už toho GGG vždyť přece máte svůj web o konzolích tak proč furt prudíš tady ty druhořadý občane...
    • VergiliusGrey
      Tak se přesuň jinam, to tu nikomu vadit nebude :)
  • BoB.2
    Poslední videorecenze 16. 7. 2014. *9*
    • Hold, čas je len jeden. Niekto z Games sa vyjadril, že dokým bude GamesTV, tak žiadne nové nebudú. A mám taký pocit že lets playe vystriedali videorecenzie.
    • Prečo ?
    • Jack1947
      A? tahle pařba beztak není v cz takže můžeš jít zas o dům dál. *3*
      • Ty chudák. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit