Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Věrné PC komunitě to může , vlastně si to může strčit tam kam slunce nesvítí jako herní vývojář mně zklamal. No třeba se ještě umoudří a nezůstane u Frýtuplej grcáních. Třeba... *7*
  • Tenhle vývojář je prej pěknej douche a já tomu věřím. Co si pamatuju, tak co prohlášení tak to kravina.
    • Krescz
      a ten jeho uces....hodil by se do noveho Dragon age *1*
  • kubi-wan
    "free to play" a "starého střihu" v jedný větě mi spolu nějak nesedí. *6*
  • faitheater
    Cliffy B... Nie je to ten pan, ktory pred par rokmi prskal na PC ako hernu platformu? :-)
    Zeby sa toho tolko za tych niekolko rokov zmenilo?

    No nic, drzim palec, nech mu to vyjde.
  • MickeyMutant
    Nejlepší Bleszinského hra stejně zůstane Duty Calls, která sice nebyla z nejdelších, ale dokonale mne uspokojila po stránce příběhu i gameplaye. Nikdy nezapomenu na smrt kamaráda ve zbrani pod nepřátelským džípem nebo šokující výsadek komanda těsně před finálním bossem. A potěšilo mě, že jsem získal úplně všechny ečívmenty.
  • MickeyMutant
    Neplánuje sáhnout po modelu "pay-to-win", ale po revolučním "pay-to-lose". Dokud nezaplatíte, nepřátelé budou před vámi automaticky padat bez jediného výstřelu. Hru tak sice můžete dohrát (žádné klamání zákazníka), ale možná si ji úplně neužijete, nepocítíte žádnou výzvu. Tanhle model bude perfektně vyhovovat většině hráčů. Pokud ovšem vyžadujete aktivní nepřátele s pudem sebezáchovy, budete si muset něco málo připlatit,

    dodává Cliff na Redditu.
  • Raziel_cz
    Bleszinského.
    • MickeyMutant
      Tak konec legrace, on jim tam ten Bleszinskiho visí už přes šest hodin a pořád ne a ne chcípnout. To je ale vostuda!*4*
    • MickeyMutant
      Blešického.
      • Keyz
        Zablešeného *3*
  • to je ten pan co se vyprdnul na lidi co si koupili originalku GearsOfWar na PC? tomu to verim :D
    • vazena redakce, muzete prosim nejak zaridit abychom videli, kdo dava negativni hodnoceni? rad bych tomu cloveku tu originalku GearsOfWar zaslal.. treba ji na svem nabusenem PC rozchodi ;)
      • MickeyMutant
        Dal jsem ti teď mínus. Dostanu originálku?
        • Já se hlásím jako další! :-)
  • Ted se mu to hodi.. xD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit