Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jednička byla jednou z nejlepších her posledního desetiletí a dovoluji si tvrdit že patří mezi TOP5 FPS. Dvojka měla perfektní technické zpracování, zasazení do Afriky a vůbec plno geniálních myšlenek. Bohužel, jak psal někdo podemnou, tuhle hru zabily blbosti jako byl respawn hlídek na palpostech. Těch originálních titulů, které nejsou nějak očekávané a vyjdou PC only jako FC1 v dnešní době již moc není. A pokud vyjdou a mají úspěch, často se stanou dojnou krávou distributora, který z původního konceptu udělá mainstream určený primárně na gamepady konzolí za účelem vydělání na masách . . .
  • Gamespot
    Zrovna hraji Far Cry 2 a jsem cca 50% hry.
    Ze zacatku,me hra moc nechytla,ale casem k ni clovek tak nejak prijde.Je to rozhodne hra,ktera se neda hrat rychle,ze se ji nekteri snazi zahrat za 2 vecery.
    Prisel jsem na to,ze staci kazdy den tak 2 hodky a hru si clovek uzije.
    Jen skoda nekterych chyb.
    A pokud teda vyjde Far Cry 3,jsem hodne zvedavy kde se bude dej odehravat a jestli zmizi nektere chyby z 2.
    A nemyslim si,ze by to nemelo vyjit na PC,uz tady bylo spousta her ktere mely vyjit jen na konzole a nakonec vysly i na PC.
    No nic zbyva jen cekat a hrat Far Cry 2.
  • Bez PC verze... vážně škoda. Jakkoliv byl druhý díl stereotypní a nakonec stejně skončil pod tunou prachu, měl přeci jen něco do sebe. A věřím, že Ubi se, stejně jako v případě Assassins Creedů, dokáže poučit. Doufám, že si to ještě rozmyslí - FPS beru domů jen pro klávesnici a myš.
  • Zahrajte si multiplayer a budete cucet :-) bezva hra. SP me moc nebavil ale MP stoji za to :-) Doporucuji. http://farcry2.cz
  • štve mě to mrchožroutství na dobré značce. Asi hodně dlouho se neobjeví něco, co by se vyrovnalo 1. Jednička byla špičková, tak po ní pojmenujem tucet následujících sra***.
    • Masa-san
      Jednička vskutku stála za to, dvojku jsem snad ani nedohrál. Trojka bude asi trochu lepší než dvojka, ale pořád půjde o rýžovaní na jménu původní hry, to si myslím a jsou to čisté spekulace, tak bych byl rád aby si toto uvědomil ten co by se chtěl začít přít *2*
      • Nechci se hadat... ale tak proc nejsi zticha ? *2*
  • jestli to vyjde jenom na konzole, tak už se fakt nase*u *10*
    • Masa-san
      Mě to vadit nebude pokud to bude odpovídat kvalitě dvojky, at si ty odpadky na konzolých nechají *1*
    • Kys kys :P
  • Far Cry 2 byla špičková, lež bohužel dost "hloupá" záležitost na odreagování. Vychytat nelogický kraviny typu "střílí po tobě všichni včetně těch, pro který pracuješ", "jednou vystřelíš na 200m vzdálenost ze sniperky a všichni běží tvým směrem (a stávalo se to tuším i s tlumičem)", nebo "zabočíš za roh, byť na vteřinu, a stanoviště se opět hemží nepřáteli", plácnout na to nějakej aspoň trošičku lepší děj a je to snová záležitost. Pocitem ze střelby, počtem zbraní, grafikou, zvuky, optimalizací, volností a teoreticky možnostmi postupu naprosto úžasná hra se vším všudy. Jedna z nejlepších stříleček, co jsem kdy hrál. Bohužel i jedna z nejhloupějších a nejvíc k vzteku *7* Jestli na tomhle zapracujou a udělaj PC verzi, jasná koupě.
    • A nevi nekdo, nevznikl uz na ten prihlouplej respawn v FC2 nejaky osetrujici mod nebo patch, tohle byl nejvetsi prusvih tyhle jinak pekny hry, s tim to bylo hrozne unavny a stereotypni likvidovat stale znovu naspawnovany hlidky, kterym se poradne nedalo vyhnout.
      • O ničem jsem neslyšel, a když jsem chvilku googlil, tak taky nic. Můžeš zkusit štěstí.

        A cestování po mapě se mi náhodou dost líbilo. Vždycky mě bavilo načnout si lahev piva a dívat se, jak ubíhá vyprahlá krajina, navíc sunrays efekt byl tenkrát ve hrách celkem vzácnost a sem sednul jak hrnec na prd... Dopravní prostředky se pohybovaly poměrně svižně, takže s tím jsem problém neměl a nejradši jsem využíval cestování po řece. Konečně hra, kde se člověk mohl dívat do mapy a zároveň sledovat, kam jede. Samozřejmě to dost kazil pitomej respawn a pravidlo "nikdo proti nikomu, ale všichni proti tobě". Proto jsem moc nemusel vozidla. Zatímco s lodí člověk prosvištěl kolem stanoviště a oni než se zmátořili, byli jste dávno pryč, tak auta s kulomety byly to nejotravnější, co jsem kdy viděl. Každou hvíli zastavit, postřílet všecko co se hejbe a pak jak magor minutu utahovat šroub v motoru *1*

        Ne, ale tak k Far Cry 2 musí člověk přistupovat trochu jinak, než se třeba přistupovalo k druhýmu Halfovi. Tohle je prostě čirá radost ze solidní akce (inteligence nepřátel celkem ušla) v nádherným, částečně zničitelným prostředí. 2 hoďky si užít a pak vypnout a jít dělat něco užitečnýho. A pozejtří třeba zas. Není to jedna z těch her, co byste měli chuť projet jedním dechem a je to škoda, protože mohla bejt. Ale kdo nad tím nezlomil hned ze začátku hůl, dalo se z ní vymačkat dost šťávy *3*
        • Samozrejme ze stylem 2 hodky denne a dost tzn. v ramci hodne rozumneho (a hlidaneho) davkovani se dalo stereotypu a vsi te unavnosti ze zdejsiho gameplaye predejit, nicmene otazkou je, zda-li tohle neslo osetrit mnohem smysluplneji a ve vysledku lepe, vzdyt prave tohle byl prvek, diky kterymu dala vetsina lidi (vc. me) tehle jinak pekne hre vale, a to je skoda. A co si matne vzpominam, jako stealth to neslo taky hrat, jakmile se clovek priblizil ke stanovisti na urcitou vzdalenost tak uz reagovali ve stylu "hrr na me". Takhle zkratka ne. V urcitem ohledu mne tahle hra silne pripominala byt zanrove zcela odlisneho, ale presto ve spouste bodu podobneho Assasins Creeda jednicku, taktez od Ubiho...
        • MrSanta
          Amen ekologická katastrofo *3*
    • Chtěl jsem tu napsat podobný elaborát, páč mě štve, jak všichni na druhý díl málem až plivou, a přitom bych ji nazval dílkem nepochopeného génia, páč se do ní muselo proniknout, aby chytla. Já ji dohrál jedním dechem(no ke konci už sem skřípal zubama při přesunech a čištění palpostů...), ale zase zabrala na střílečku neuvěřitelné desítky hodin. No a mulťas byl v hardcoru taky dobrý, sice asi nesedl každému, páč neměl tu CoDovskou chytlavou hratelnost, ale stálá komunita potvrzuje jeho kvality. Pak bych ještě chtěl připomenout léčení, které je pro mě zatím to nej ze všech fps a je velká škoda, že se nechytlo. A na konec si přičtěte příspěvek surikaty a to by bylo z mé strany všechno.

      Hlavně odufám, že se autoři nenechají odradit "neůspěchem" dvojky a zachovají geniální koncept včetně Afriky. A když vyladí nedostatky ze dvojky, kritici budou muset zavřít hubu a hru si koupit. *1*
    • nojo .. tak moc se bali aby herni oblast nepusobila prazdne a hrac se necitil malo akcne, az tim uplne zabili hru s velkym potencialem ... ono dokad vyvojari nebo vydavatelstvi budou zit v predstave, ze hrac potrebuje non-stop akci tak to bude spatne .. viz temer vsechny dnesni FPS ..
    • Přesně to co tady píšeš mě na Far Cry 2 štvalo nejvíc. Kolikrát sem si chtěl užít tý dechberoucí grafiky jenže sem nemohl protože se najednou předemnou spawnulo pár nepřátel a musel sem střílet dál. Garfikou, optimalizacím, zasazením do Afriky atd. Dělalo tu hru úchvatnou, škoda těch pár chybek :(
      • xPantherx
        štvalo mě i to, že tam nedali masožravá zvířata ..dodalo by to větší efekt
    • práve tieto mínusy boli u mňa neodpustiteľné. kúpil som zberateľku a po pár hodinách hrania som sa rozhodol predať tú hru. snáď u žiadnej inej som nebol viac sklamaný (a hral som aj dragon age 2). príbeh o ničom a respawnovanie nepriatelov na každom kroku? pomalé cestovanie a nutnosť ukladať pozíciu v savehousoch? samé deviatkové a desiatkové hodnotenia? jasná pecka, must have titul? tak to teda nie! aspoň u mňa. *9*
  • Doufám, že hra bude pokračovat v otevřeném prostředí jako bylo ve dvojce. Lineárních stříleček je až až. Jen bych to chtělo kapku poutavější vyprávění, lepší questy a nějaké ty RPG prvky by taky neuškodili. Studio Ubisoft je myslím slušná záruka kvality.
    • Hry maji pekny, ale s multiplayrem vubec neumi.
      • Masa-san
        Multák u FC 1 jedna byl špičkovej a crysis multiplayer je taky docela svižný a zábavný, tady bych se tolik nebál. *3*
  • Jen to vydávejte na konzole, děláte fakt dobře ..na počítač to vycházet nemusí, na co taky že?! .. Nevím proč furt někteří vývojáři dělaj rozdíly ..jednou na konzole, po druhý na pc ..
    • Masa-san
      Je to protože jsou hloupý a koukají jen na profit z příštího titulu, nehledí dál a na celkový obraz. Jsou to prostě trubky *1*

      PS: jen aby bylo jasno, žádná konzole /pc hádka se se mnou nekoná, mě je jedno kdo na čem hraje a kolik vás je a co to má za výhody atd *2*
  • Pokud Ubisoft predvede stejny progres jaky byl k videni v pripade pokracovani AC tak se na dalsi Far Cry docela tesim.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit