Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • v seznamu her pro rok 2016 chybí hra Alone In Space

    http://store.steampowered.com/app/444580/
    • Je to určitě česká hra? Název týmu je stejný jako název jednoho českého týmu, ale ten o té hře nemá ani zmínku ani na svých stránkách, ani na Facebooku. Pokud by samozřejmě česká byla, rádi ji na stránky přidáme.
      • Předpokládám, že ano. Hra vyšla i na mobily. Na Google Play je Alone In Space vedena právě jako hra zmíněného týmu. Navíc na jsem viděl, že tam nějakému hráči odpovídali v češtině. Ony stránky a facebook toho týmu asi už nejsou aktivní.

        https://play.google.com/store/apps/details?id=com.butterflyware.ais&hl=cs
  • KamilZm
    Lukáš kývl na moderování spolu s tím puberťákem Králem? Ach jo :(
    • Lukyz
      A sponzorem bude BubbleTea *7*
      A já doufal, že pánové z redakce budou nohama na zemi a tyhle YT celebrity si odpustí.
      Jenže mainstream hýbe světem a prachy nesmrdí... představte si tu parádu, kdyby to moderovali třeba Viktor Bocan s Martinem Bachem, prostě lidi co se v tom odvětví pohybují a kterému rozumí.
      Zbožné přání *9*
      • Tilwaen
        Ať už se nám to líbí nebo ne, nedá se popřít, že s moderujícím Králem ta akce bude mít násobně víc diváků, než by měla s Martinem a Viktorem, bohužel. Pro nás ostatní je tam aspoň Lukáš.
        • Lukyz
          Já ty důvody absolutně chápu, jen jsem prostě "stará" konzerva a cesta kam tahle popkulutra(?) směřuje se mi jednoduše nelíbí. Nenadělám s tím nic, jen se k tomu můžu vyjádřit tady v diskusích a věci které nechci podporovat prostě nesledovat.

          Každopádně na diskusi pod článkem kde bude vyhlášení jsem zvědavej, stejně tak na hry roku *1* *16*
    • MickeyMutant
      Taky se tomu divím, zvlášť když za to moderování dostane o tolik menší honorář.
  • Tak schválně, co vyhraje za hrůzu.. *1*
  • V titulke je Original war, ale v konkretnom zozname na stranke uz chyba...
    • Tak oni OWAR uvedli jako příklad skvělé české hry. Na seznamu není protože vyšel v roce 2001
  • Tuhle soutěž nebude moderovat Libor Bouček? *8*
    • Ne, Jirka Kral ho ovsem nepochybne plnohodnotne zastoupi.
    • Libor Boucek nemohl, jinak by to samozrejme moderoval on ;)
  • Jack1947
    Kolik českejch her bylo ? *7* Já nevím ale tyhle ankety jsou celkem o ničem ( těším se na čtenářsskou anketu třeba vyhrajer Mafia3 *1* - i když spíše asi něco jiného noo).
    • Mafia 3 neni ceska hra jacku
      • Jack1947
        Jsem psal čtenářskou anketu lol, to chce naučit se číst celé věty *3*

        ( Bohužel na Mafia3 češi dělali je to v titulkách nakonci i přestože ji dělali převážně amíci - trochu podobné - horší než v díle minulém).
  • Víte někdo, jestli bude letos "best of" hodnocení?
    • Bude, minulém Fight Clubu na to byla redakce dotázána, říkali, že se připravuje
  • Podle mne by jsme meli viteze vybirat my ctenari games v ankete, protoze my jako hraci a platici zakaznici, popr. backeri tomu rozumime nejlepe. V tomto smeru sklamani.
    Ja jako Slovak vam zavidim takovou sirokou a uspesnou vyvojarskou zakladnu. Taky jirka kral by tam nemusel bejt. Kdyztak sterakdary
    • Zrzzek
      Je to otázka. Je lepší, aby hodnotil malý okruh "profesionálů" anebo velká masa "laiků"? Já si myslím, že ty výhody/nevýhody tam jsou tak 50/50, takže v tom moc velký problém nevidím. Navíc, čténáři games.cz svojí anketu mají (máme *4* ).

      Jinak k tomu Jirkovi, nějakou jeho tvorbu jsem viděl. Narazil jsem na něj, když natáčel s českýma olympionikama. Vlastně se navzájem propagovali. Zkouknul jsem i nějaká další videa. Jeho vystupování je fajn a herní negramota to není. Nemám s ním problém. Je pravda, že Sterak má vážně dobrej hlas, ve hrách se asi vyzná víc a na to moderování by se opravdu hodil. Ale jak říkám, Jirka Král se mi zdál taky dost dobrej. Takovej seriózní...
    • Tak bylo by fajn, kdyby přidali kategorii, kde by hlasovali hráči Osobně si ale nemyslím, že by to byl úplně dobrý nápad aby hráči hlasovali o všech kategoriích, protože většina hráčů nemá o českých hrách moc velké povědomí, a tak by hlavním kritériem bylo to jak je hra známá
  • MickeyMutant
    Pokud se hlasování účastní samotní herní vývojáři, otázka by měla znít:
    Jaká je DRUHÁ nejlepší hra, která loni vznikla v Česku?
    • já bych to upravil na "jaká DRUHÁ česká hra loni vyšla?" *15*
    • Doufam ze kingdom come se nekvalifikuje, to by byl vysmech. A ktera hra je podle tebe prva?
      • PreidaQ
        Já bych řekl, že proti American Truck Simulatoru nemůže žádná jiná česká hra obstát. Ale je dost pravděpodobné, že odborná porota bude mít na tohle dost odlišný názor.
        • Kozy
          No tak zrovna třeba ten Dark Train.
        • jakubc
          Jak nemůže obstát? Factorio je podle mě +- stejně úspěšná hra a není to "jen" další hra ze série.
          • Paulcz
            Factorio ještě nevyšlo, je stále ve vývoji.
            • jakubc
              Jj, na Steam šlo Factorio snad už se 100k prodanými kusy vlastní cestou, takže jestli bylo zařazeno loni, tak to chápu. Dává mi to větší smysl, než nezařazovat early access hry vůbec. :-)
            • nightborne
              Steamovej early jo, ale k dispozici to bylo aj předtím =).
            • MickeyMutant
              nightborne: U Factoria na Steamu vidím early access 25. únor 2016. Wiki praví totéž. Ale těžko říct, co vlastně pořadatelé považují za datum vydání.
            • Paulcz
              Tak Factorio bylo loni :)

              https://cs.wikipedia.org/wiki/%C4%8Cesk%C3%A1_hra_roku
            • nightborne
              Factorio neni early access, kterej začal v roce 2016 =). Takže bohužel nominován není.
            • jakubc
              Hry v Early Accessu se zpravidla jako vydané berou, a když se o Factoriu mluvilo hned v cca první větě, tak jsem ho bral jako jednoho z nominovaných.
      • KCD ještě nevyšlo, takže se nemůže ankety ještě účastnit. Podle mě vyhraje Dark Train nebo Samorost 3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit