Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po totalne doj*banym D3 a preminstrovanym, predimenzovanym a preplacanym WoW co se chysta blizzard znicit ted ? Ze by vsechny warcrafty jednou provzdy ?
    To je fuk na co se zase stado chytne, hlavne ze je to od blizzardu a rotacky penez se opet roztoci.
    • dojeban*j seš tak maximálně ty , po pateční kalbě *5*
    • prave som sa dozvedel, ze uz pol roka si uzivam totalne doj*banu hru. ospravedlnte ma, idem sa obesit.
  • hezky obrazek, skoda ze presne takhle wowo nevypada....
    • No jo, no, chtělo by to nový engine. Nebo rovnou značku, nezlobil bych se. :)
  • Ze by Warcraft Adventures? Asi zbozne prani ... tak aspon Warcraft IV!
  • XorxoxTalarius
    Je to jednoduche, bude to nejaka prohlizecova strategie ... bude je to stat malo penez i usili a zisk se jim vrati milionkrat :)
    Uz vidim ty reklamy "Pres 10 milionu registraci behem jedineho dne!" atd ...
  • Čo chystá ? Novú práčku samozrejme :)
  • Možná singl nástupce (duchovní) Warcraftu 3 respektive Wowka??
    • i když úplně singl asi ne...když kouknu na Diablo 3...špatná doměnka )))
  • Ostatne jako vzdycky
  • Jen že jsem hodím a předem se omlouvám offtopic, dneska vychází PlanetSide 2...myslím, že za zmínku to stojí vzhledem k tomu, že je to MMOFPS...jediná hra svojeho druhu...i když to vydání Black Ops 2 jistě nezastíní, tak myslim, že zmínka o tom by se šikla .)
    • kapalka
      Ani nestoji, je to celkem spatna hra...
      • Já si nevšiml, že by redakce uvěřejňovala nějaký info o hrách podle toho, jestli je špatná nebo dobrá (imho co to znamená?)
    • jediná hra svojeho druhu - DUST 514? žeby? a myslím že sa ešte pár vecí najde.
      • Firefall
      • Neni dust to pro konzolový hráče? provázaný pro PCčkáře v EVE?
        • špatně vyjádřený...konzolová FPS Dust a na orbitě planetky kde se bojuje budou lítat hráči z Eve
        • Já samozřejmě mluvil o PC platformě...
  • To už není ten samý Blizzard, co zplodil Warcraft 1-3. To už je farma na peníze. Starcraft 2 v recenzích uspěl, u mě totální nuda, původní Starcraft s lepší grafikou, totálně obšlehnuté. Co asi bude toto ? Obšlehnutá dota ?
    • Nehledě na fakt, že fanoušci Starcraftu dostali přesně to, co chtěli. Stejnou hru v lepším kabátku. :)
    • kapalka
      Tim mas na mysli, ze pred tim to delali za chleba a vodu a libilo se jim to? :)
      • Samozřejmě, že se produkt dělá vždy pro peníze, ovšem rozdíl v kvalitě je snad jasný každému kdo si koupí uzeniny na západ od nás a pak v "našem" východoevropském ghetu.

        V jednom je maso, v druhém rozemleté kosti a soja.


        A to samé je s Bliz hrama, dřív se museli snažit, jinak by je konkurence rozdupala, teď se snažit nemusí své mají min. na pár dalších let (pokračování) jisté.
  • s blizardem jsem skončil ani to nove mmo neskusim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit