Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blizz zjistil že musí před kompletně předělat celou grafiku, všichni jejich vývojáři po dvou hodinách tvorby map začínají zvracet.
  • Kýč křížený asijským ultrakýčem. RIP Blizzard
  • Tak tímhle podbízením se východním trhum azijskou stylizací postaviček už u mne Blizzard stratil i zbytek respektu.
    • Asijskou, ztratil...
      • na tohle poucovani se vykvakni.
        nejsme ani v televizi, ani ve skole a ty nejsi nas pan ucitel.
        takze dokud nepise jako 12-lety lenoch, muzeme snad byt k sobe tolerantni. ne?

        abych nebyl ciste OT.
        mi se tenhle styl grafiky libi, videl jsem ve hrach uz mnohem vic prehnane asijske vzhledy.

        CTF by mozna mohli udelat ve stylu: dovedes k nepratelske vlajce droida, ten pak vlajku nese domu a ty ho jen branis. kdyz je droid zniceny, vlastnik vlajky musi k upustene vlajce na zemi dovest sveho droida, ktery vlajku nese domu a musi byt taky braneny. nebo vlajku vezme jiny droid z tveho tymu ...
        1 droid na 1 hrace. a kdyz hrac prijde o sveho droida, musi se pro noveho vratit na zakladnu/spawnovaci bod.
        to by se mi libilo. *5*
        • A ty ses zase vykvákni na to, říkat cizím lidem co by měli a neměli dělat. Pokud někdo hovoří o ztrátě respektu a sám naseká v jedné krátké větě dvě hrubky, je to celkem vtipné, protože sám takto respekt ztratil.
          • eStar
            Ty máš koukám daleko větší problém než je gramatika.
            • Chybí ti tam čárka před "než", jinak v pořádku.
          • del0
            Aneb logický klam přímé úměry obsahu a formy... *7*
            • On ani ten obsah nebyl nic moc. *4*
  • Vogon
    Postava na obrázku vypadá jak postava z Evangelionu, teď se na Overwatch těším ještě více!
  • Vývojáři museli najednou řešit co dělat například s postavami, které se umí teleportovat. Ty vezmou vlajku, pomocí teleportů se s ní rychle přesunou pryč a nepřátelskému týmu zůstanou jen oči pro pláč.....A to je problém???? Tolik lidí na tom dělá a nikoho nenapdalo, že stačí vypnout schopnosti pro teleporty, zvýšení rychlosti atd jen pro hráče co zrovna nese vlajku????
    • Kr.Pa
      Kdyz si v UT pouzil translokator, tak hrac tu vlajku proste upustil. Blizard "asi nechce opisovat" od konkurence.
      • Jn, nechcou opisovat. Proto pulka heru je kopie nekoho z lolka. *15*
    • Už se k tomu vyjadřovali v původní zprávě. Ano, vyřešit by se to nějak dalo, ale Blizz. se nelíbí možnost omezovat postavám schopnosti a proto hledají alternativy.
      • Jack1947
        Proto to je přeci B2P ne ? mnohé by to vysvětlovalo *5*
        • Zrzzek
          B2P znamená buy to play? Co by to vysvětlovalo?
          • Jack1947
            Unique technics *3*
    • To sice mozna resi problem, ze se hrac bude s vlajkou plouzit bez teleportu, ale uz to neresi problem, ze se hrac s teleporty k vlajce o dost snadneji dostane. ;)
      • tak vo Wowku mas tiež teleporty, bubliny na nezranitelnost a dalsie veci a tam to poriešili
      • proc by to melo vadit?
    • Jack1947
      Blizzard zapoměl, vybalancovat postavy? hehe, v HOTS např normálka. *3*
      • XXDarthVaderXX
        Ono je to možná o tom, jak kdo umí hrát. Pokud mluvíš o HotS, tak si hru hrál naposled asi před rokem... Vybalancované je to asi tak stejně blbě jako u ostatních moba her...když to s danou postavou umíš, tak si nestěžuješ, když ne, tak je vše nevybalancované.
        • Jack1947
          Dit jo, proto jsem to napsal mimochodem jak se máš? Long time no see^^

          Po těch pár emailech co jsme si vyměnily už to vypadalo že tě tu neuvidím...

          Jinak jsem rád že tu je zase někdo normální s kým se dá i normálně bavit... hodně lidí je tu děsně zlejch... HOTS hraju docela často... ale vyloženě nic mně u hry moc nedrží... prostě dám občas, bud vs ai nebo proti hráčům a jelikož nemám ským hrát tak se zase odpojím, ani to HL mně nebaví ty lidi to hrajou debilně.

          Třeba Lunara je pěkná pýýča s tím hyper escape skokem a to i jako bot :X většinou hru kazí ruské děti... které lámou angličtinu nebo prostě nějaký moc el macho borci co hážou všude noobama... ale jo když dáš "LFG" tak se taky dají najít lidi které sice nejspíš nikdy nevidíš už respkt s nimi hrát nebudeš ale sranda to je ovšem nechápu proč někdo je LVL40 v party 3lidi a trollí celou hru sice hraje proti mně ale ok... nepotřebuji hrát proti noobům jako nemusím hrát proti Premades "" takže HBU? jak to jde... dřeto ? Jde to dřeto...
      • Nepovídej *3*
  • to byla jasné už dávno.. máme superhrdiny se super vlastnostmi, uděláme dva týmy, postavíme je pro ti sobě.. ale nemáme obsah. Beta ukázala, že je to sice zábavné, ale ne na tak dlouho jak by Blizz chtěl..
    • tak proto z typicky free hry udelali hru za plnou cenu...
  • Jack1947
    To se začalo drhnout brzo.... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit