Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XorxoxTalarius
    Jak jsem videl ten nadpis, tak jsem si hnedka vzpomnel na toho nemeckyho komika co toci ty kratka videa "Deset veci ktera by jste nemeli delat kdyz ...."
  • WoW už je mrtvy ...at zije WoW
    Jsem pro GW2. Dynamicky svet rulezz!!!
  • Ja si myslím, že nová rasa pro hordu podle hearthstone budou Orgove. Takovy ti dvojhlavi obri. Za alianci netušim a napadaj mě jen Tuskarrove, to jsou mrozove z 2. datadisku.
    • No jestli bude název dalšího datadisku Warlords of Draenor, pak nově hratelné rasy pravděpodobně budou z Outlandu. Já jsem si vždycky přál hrát za Arakkou (ti ptačí lidé). Ale asi se mi to nesplní.
      • Ta je fakt, že Ogrove taky pocházejí převážně z outlandu. Takže ty ptačí lidi by mohli být za Alianci. *3*
  • Juch, Kopejtka :) Ze bych se po 5 letech vratil?
    • Do wow se vracim uz mnoho let :D Ten svet je jedinecnej *14*
    • Na chvilku mě to taky napadlo. Ale ještě s tim počkam;)
  • vralis
    Tohle jsem našel včera někde na FB :) https://scontent-b-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1452282_667191089967637_70352399_n.jpg - 2 nové rasy (Mo'arg, Ethereal), nová classa(Demon Hunter), navýšení lvlu o 10 atd.

    Myslel jsem si, že je to fake, ale teď bych tomu i věřil :)
    • Koukal jsem na to na redditu, tam jsem se shodl s většinou, že to je fake.
    • Silně pochybuju že by blizzard nechal lidi farmit SoO rok, zvlášť když řikal že chce vydávání datáčů zrychlit. Dle mého názoru 100% fake a ani se to neobjevilo na objektivních webech jen v "bokovejch" kanálech.

      A +10lvl si taky dost odporuje s tim co řikali předtim.
  • Jsem zvedav, jak dlouho jeste tento MMO hnuj, bude vymyvat mozky, jiz tak zdegenerovane komunite wow, ale co zavislaci jim sezrou vse i kdyby se 24hod cumeli na ho*no, hlavne at je to ho*no od blizzardu.
    • No tvle.. dalsi klobasa. Kdyz se ti to nelibi, nehraj a neotravuj.
  • Nebudou kotatka? Kdyz uz sou pandy ja chci svoji kocicku ... mohla by trebas vrazdit ocasem?
    • Vocasem? Jedině kocouři..
  • Takže projekt Titan je posunutej? Proč by vydávali další datadisk k WoW, když má být Titan následovník Wow? Asi ho teda posunuli. Jinak já bych zakázal všechna tahle MMO.
    • Titan už je dáááávno odsunutej na 2016(nejdřív), ne nemá to bejt nástupce WoW.
  • Nedávno se objevila zpráva že už to registrovali i v USA...

    Bylo by to celkem logické, páč blizzard už se jednou nechal slyšet že chce v příštím datáči aktualizovat outland i wotlk jako aktualizoval starej svět v cataclysmu, myslim že to řikali po vydání pand že to je jejich target do budoucna.

    Osobně by mi to nevadilo, rád bych se vrátil na staré legendární místa, ale pak zase člověk rád vzpomíná jak to vypadalo dřív a hledá mnohem více mouchy než na novém kontinentu... jako já teď každou chvíli vzpomínám jak vypadal starej svět před cataclysmem se slzou v oku.
    • No hlavne ti vlkodlaci z Cataclysm jsou mi trnem v oku. Ti skreti se jim povedli, ale za alianci mohli dat neco jineho, nebo meli nechat skrety jako neutralni narod. To uz by byli lepsi ti Murlokove.
      • Tož já tu rasu beru, i ten příběh pro ně udělali dobrej, jen model se jim moc nepovedl.
    • Pro me osobne byly mapy v outlandu ty nejkrasnejsi. Hellfire peninsula, Nagrand...no pohádka *14*
      Az sem z toho celej smutnej *13*
      • Tragickej příběh jednoho království a nejlepšího z rytířů, plnej undeadů a zástupů hrdinů. Outland je na muj vkus moc magie, ne že by to bylo špatné ale raději Arthase. Celkem mě mrzí že nakonec film nebude o něm, z toho by se dal udělat geniální fantasy film pro dospělé.
      • Osobně preferuju Wotlk a příběh Arthase...
  • dreanor by znamenal posun v čase - vůbec bych se nebránil změny universa, návrat Groma by byl super
    • Myslím že až tak daleko by se blizzard nepouštěl, musel by změnit znova starej svět kterej měnil už v cata(celkem nedávno), spíš přijde zase s nějakou kličkou aby se tomuhle vyhnul.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit