Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • s.hih
    tak Naxxramas pokořen i Heroic s vlastními decky a bez legendárek (které nemám)
  • Tak dohráno vyjma heroic modu ten dám zítra je to šíleně zalagované. Normal a class challange jsou jednoduché jak prase. Stačí mít správný deck.
    První boss nějaký control deck já jel Palu. Druhý boss super aggro. A třetí s miracle rogunou s prstem v nose. Mage spell deck bude taky nádherně hratelný.
    • Miserius
      Heroic je spis Cheat mod... Mam jen 1 z 3 na heroic a je to teda poradna vyzva... Obcas okate cheatovani ale alespon ma clovek ten tyden co delat. A ze je prvni wing prozatim zdarma taky ocenuju
      Tak uz 2 ze 3 :)
      • mno ja sem zkousel teda par her a nedokazu si predstavit ze bych ten heroic dal *6*
        • S Anubem jsem na heroic neměl žádný problém, ale s Faerlinou a Maexxnou to byl docela oříšek. Faerlinu jsem nakonec porazil s Priestem (zachránil mě Ragnaros) a Maexxnu s Druidem, když jsem jí nechal zaplnit board miniony s 1 attackem a v každém kole se dohealovával a pomalu útočil.
          • Faerlinu jsem taky dal s Priestem, i bez Ragnarose. Maexxna je opravdu těžká, ale dal jsem ji s Mágem s tunou kouzel a pár levnýma minionama co mají battlecry, které jsem summonoval každý tah znovu a Maexxna mi je vracela do ruky. :-) Tím jsem byl schopen zničit všechno s čím Maexxna přišla a pak ji dorazit.
    • ten trapny nazev roguna jste si vymysleli na drak thulu že jo?
  • Nyní už mé Angry Chicken nic nezastaví! MUHAHAHAHAHAHAHA
  • už je to live :)
    • ale je to zahlcene jak se dalo ocekavat :)
  • Hurá více agro karet, jako kdyby všichni tu současnou metu zbožňovali
    • doba se zrychluje..můžem dát sbohem zápasům, které trvají více než 10 tahů
      • Takhle spíš můžu dát sbohem tak 1/2 Class
  • Leeeeeroy Jenkins!
    • OP Jenkins 18dmg za 8 many v jednom kole *11*
      • mne se povedlo i 26dmg v jednom kole..leeroy ftw
        • Tak za ideální konstelace s prázdným boardem a bez zbraně je roguna schopná dát 34 dmg v jednom kole. Samozřejmě za 10 many. Leeroy + 2x cold blood, 2x shadow step Leeroye, Preparation, Eviscerate, Prep., Evis

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit