Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mam dotaz to duležite atd. co tam je si musim koupit ten posranej ticket že ? abych viděl první gameplaye z Heroes of the storm atd.
  • Ten trailer na novy datac ... asi tento krat radsej makali na hre viac na hre ako na movie trailer.
    co poviete. Aky mate nazor na tento trailer. Ved v podstate sme toto vlastne cakali.
    • Klasický blizz game trailer. Čeká nás určitě ještě cinematic ..
    • Ronox
      Podle mě neměli moc času, ale určitě se plnohodnotnýho intra dočkáme :)
  • yeee bude zas moct fetovat a bejt first 100
  • Už vidím jak se lidi v Heroes of the Storm rozdělí na "frakce" Diablo vs Warcraft vs Starcraft *4*.
    • neboj toho se bát nemusíš SC frakce existovat nebude*1* ... bez svého roje, zelotu, battlecluseru a kvanty SCV to přece fandové SC hrát nebudou *1* nač ovládat jednu jednotku když můžeš ovládat celý roj zergu? *1*
  • Tak beru zpět. Heroes of the storm mě dostalo do kolen. Už jsem se dlouho tak nepobavil u videa.
    • Ronox
      Jo to video je super. Hlavně ty kytary jak se rozjedou, tak paráda. Taky mě potěšila novinka, že konečně upraví modely postav ve WoWku. To bych se možná zase na nějakej ten čas k tomu vrátil jako "kažuál".
      • Já teď zkusil TERA, dost mě to chytlo
        • moc grindu, malá variabilita questů
  • Mimochodom bude to este finale WCS Starcraft 2. Inak celkom slusne peniaze pytaju za vip ticket na online streaming a archiv videii. Zacinam mat pocit ze Blizzard je pomaly silnejsia znacka ako niektory vydavatelia.
    • Blizzard je vydavatel
      • Blizzard je vydelavatel
        • Myslim ze vecsina pochopila ako som to myslel. Blizzard si akurat tak vydava svoje hry a aj to len digitalne. Myslel som v porovnani znacky ako EA alebo Ubi. Ty keby si vypitali peniaze za online prenos tak by sa im asi vecsina ludi na to vykaslala.
          • a ty se divíš? :D blizzard za svou historii ještě ani jednou nešlápl vedle (možná tak d3 ta byla jen "excelentní" namísto legendární
        • Blitzzard je dodavatel
  • Když tak koukám na to, co budou archivovat, žádných překvapení se asi nedočkáme.
  • Kéž by se to nějak posunulo ta beta HS, třeba oznámí open betu, nebo aspoň rozdají nějakou velkou vlnu beta klíčů *9*
    • gert
      Open beta by měla přijít příští měsíc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit