Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kostejnesmrtelny
    To mě poser! S tím Diablem to myslí seriózně?? *8*
    • seems so. Zda sa, ze sa skutocne obavaju odletu ludi pri spusteni GW2/SW:TOR. No co, pre ludi hravajucich wowko to moze byt fajn, pre ostatnych to je jedno :)
  • jindra.veliky
    jezis slet nerdu je tu *1*
    • Mayuri12
      Ty mínuska se v tvým případě prostě klikaj sami plus ta zrzatá profilovka a přesdívka to už je pak celkem jedno co napíšeš. I když ani to nebývá bůhví co.
    • morik
      Co jiného by tu tak mohlo být, že?
    • ty si hlavně malé děcko co je na netu furt ,píšeš tady furt kraviny !
    • fallout
      Lidi pojďme dát pro jednou Mínuskovi... eh teda Jindrovi pluska... *3*
      • Když já za to nemůžu, prostě ve mě vždycky vyvolává nutkání dát mu mínus, je to prostě silnější než já *9*
        • fallout
          *1* já myslím, že nejsi jediný... myslel sem to dobře, ale v případě Jindry je to asi opravdu beznadějné. Sám sem se jednou nachytal jak mu dávám mínusko aniž bych si přečetl jeho komentář... já nevím proč, jestli ta profilovka nebo co... *4*
          • A ten jeho hnusnej rezavej ksicht *1* Za ten dáva servr mínuska automaticky *5*
            • To ano, třeba se snaží o achievement o nejvíce mínusek na Games.cz, ale konkurenci má velikou
          • Irisis
            Pro mě je jinda něco jako místní disident *1* Mínusek se mi jako nick líbí
            • fallout
              ale musím říct, že je Mínusek docela nezákeřný... nikomu nenadává, nikomu podle mě ani neoplácí mínuska, jenom hold ty jeho komentáře jsou mu osudné... *4*
        • a ty mas velike PLUS za Drizzta. *thumbs up*
    • LMAO!!!!! XDDdddddddddddddddddd

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit