zavřít
...

Blood Rage - recenze deskové hry

Krystalická forma testosteronu v podobě Vikingů prosákla do filmů, komiksů, videoher, a samozřejmě se jí nevyhnuly ani deskové hry. Zatímco řešíme, jak hrubou silou oplývající mládenci rozmlátí tlamy evropským knechtům a japonským samurajům ve For Honor, případně jatka mytických potvor ve Wolves of...
  • Bob (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Da se to hrat i solo? Popripade muzete doporucit nejake podobne hezky spracovane a dobre stolni hry na solo hrani?
    27.2. (26 dnů)

reagovat

• Richmond (anonym)
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Jedna z nej deskovke ciste jen pro jednoho hrace vysla nedavno a jmenuje se Comanchería, akorat byla v CR vyprodana skoro ihned (resp. tech 5 kousku). Neni to ale figurovka (nastesti), jsou tam hlavne zetonky :))
      27.2. (26 dnů)

reagovat

• Bob (anonym)
        0 souhlasí, 0 nesouhlasí
        já bych chtel ale prave neco s figurkami a spíš ladené do fantasy rpg/prozkoumávání dungeonu a pod.
        27.2. (26 dnů)

reagovat

• aaa (anonym)
          0 souhlasí, 0 nesouhlasí
          Descent?
          27.2. (26 dnů)

reagovat

• xxxy tiscali.cz
            0 souhlasí, 0 nesouhlasí
            descent ale velmi obmedzene, vacsinou musi byt 1 pan jaskyne (keeper), sam s apkou je tusim novinka a iba mala cast z celeho descentu sa da hrat sam, co je skoda samozrejme (myslim ze je to tak, nechcem nikoho zavadzat)
            27.2. (26 dnů)

reagovat

• Drpa (anonym)
            0 souhlasí, 0 nesouhlasí
            Descent madneska už asi 3 solo kampaně, hrajš za 2 hrdiny... ale je to trochu obkleštěny a potřebuješ si vytisknout pdfko s pravidlama a jak to hrat.
            28.2. (25 dnů)

reagovat

• Richmond (anonym)
          0 souhlasí, 0 nesouhlasí
          Mage Knight (i kdyz ten bude nesehnatelny)
          27.2. (26 dnů)

reagovat

• xxxy tiscali.cz
          0 souhlasí, 0 nesouhlasí
          pripadne dungeon and dragons - su 4 a kazda trosku ina, daju sa aj kombinovat dokopy : Castle Ravenloft, Wrath of Ashardalon, Legend of Drizzt, Temple of Elemental Evil

alebo Mansions of Madness 2nd edition - to vies tiez hrat solo za viac postav...
          27.2. (26 dnů)

reagovat

• Bob (anonym)
          0 souhlasí, 0 nesouhlasí
          diky všem za tipy, vygooglim si to a snad si neco vyberu
          27.2. (26 dnů)

reagovat

• Jenda Rendlík (anonym)
          0 souhlasí, 0 nesouhlasí
          Descent: journey in the dark (second edition) - co se týče tohodle žánru ( deskový fantasy dungeon crawler), považuji v současnosti tuto hru za nejlepší. Lokalizováno do češtiny.

https://www.fantasyobchod.cz/descent-vypravy-do-temnot?gclid=CKnEuJ-fstICFaky0wod_6AENQ

Nebo i stařičký Talisman šel hrát v jednom hráči. Lokalizováno do češtiny.

https://www.fantasyobchod.cz/talisman-deskova-hra?gclid=CLvhzIGgstICFXQz0wodR4AKyQ
          28.2. (25 dnů)

reagovat

• Jejdásek (anonym)
          0 souhlasí, 0 nesouhlasí
          Muzes take zkusit kooperativni hry a hrat za vic postav. Nabizi se treba Andor, to by se ti mohlo libit, prinejmensim prostredim.
          28.2. (25 dnů)

reagovat

• alladjex tiscali.cz
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Descent 2ed si hraní s aplikací lidi hodně chválí. (Osobně jsem hrál jen klasicky s pánem jeskyně.) V srpnu by snad měla navíc vyjít k reedici české lokalizaci (nová kniha questů, ale taky vyšší cena) i komunitně počeštěná aplikace.

Dungeos of Masmorra - mám zrovna doma, ale ještě jsem nehrál. Uváděný počet hráčů je 1-5. Základem je kompetitivní hra, ale pravidla obsahují i kooperativní variantu.

Mice and Mystics - Sympatický dungeon crawl s myšma.

Většina současných kooperativních her je už od jednoho hráče. Pokud figurky, tak se podívat například po dalších hrách od CMON. Napadá mě B-Sieged. Osobně mě single hraní nebaví a když už, tak sám hraju buď na počítači nebo maluju figurky k WH ;] Ale přeci jen jedna single player hra mě bavila a to tak, že moc. Robinson Crusoe: Dobrodružství na prokletém ostrově. Ještě mám v plánu jednu hru, kterou bych si rád zahrál v jednom a to je FireFly, ale to vázané na oblíbenost seriálu. *3*
      28.2. (25 dnů)

reagovat

• Jejdásek (anonym)
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Karetni Pan Prstenu je pro solo hrani asi to nejlepsi, co muzes sehnat.
      28.2. (25 dnů)

reagovat

• Pastelka (anonym)
    0 souhlasí, 5 nesouhlasí
    Docela mne udivuje, že neexistuje digitální verze podobné deskové hry, ale tak, aby bylo zachováno vše "deskové". Prostě přehled nad herní plochou, nutnost brát figurky do "ruky" a ručně posunout na místo, házet kostkou a podobně. De facto simulace fyziky. Jako bonus by herní prostředí mohlo být decentně živé a postavy trochu interaktivní.
    27.2. (26 dnů)

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
    0 souhlasí, 8 nesouhlasí
    Chybí verdikt ? Oh, nojo vlastně to není hra *1* teda je jen ne počítačová.
    27.2. (27 dnů)

reagovat

• Ondra (anonym)
    1 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Neskutečná náhodička, zrovna včera jsme hráli s bandou poprvé :)
    Jinak hra dobrá, svižná, jednoduchá, krásnej artwork atd. Ale je tam podle mě minimálně jeden game-exploit, kterej to celý rozbije. Chce to si trochu upravit pravidla podle sebe a nastavit určitým věcem strop.
    26.2. (27 dnů)

reagovat

• nolife (anonym)
    16 souhlasí, 3 nesouhlasí
    S deskovkami mám jeden velký problém... potřebujete kamarády, nemám kamarády
    26.2. (27 dnů)

reagovat

• maxipes (anonym)
      9 souhlasí, 1 nesouhlasí
      Můžeš si je vymyslet.
      26.2. (27 dnů)

reagovat

• Standa (anonym)
        3 souhlasí, 1 nesouhlasí
        A pokud nejseš uplně mimo tak nad nimi i pokaždé vyhraješ :-)
        27.2. (26 dnů)

reagovat

• Katka (anonym)
      6 souhlasí, 1 nesouhlasí
      Kamarády zas tak moc nepotřebuješ *15* Často se různě po ČR konají deskoherní akce, kde si s tebou někdo moc rád nějako deskovku zahraje. A třeba si tam nějaké ty kamarády nakonec najdeš *5*
      26.2. (27 dnů)

reagovat

• Jejdásek (anonym)
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Nektere se daji hrat solo. Nebo se daji hrat s potomky. Me uz muj syn umi obcas v nekterych hrach pekne vydrtit, treba ve Star Realms.
      28.2. (25 dnů)

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.211.56.110.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.