Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uher

    10/10

  • Původně jsem si Bloodborne koupil díky skvělým recenzím a po prvních patnácti minutách ji odložil. Grafika škaredá, nepřátelský editor postavy, smrt v prvních asi 30 sekundách... Po přečtení nějakého toho lore nakonec zvědavost převážila nad znechucením a musím řict, že jsem rád, že jsem dal hře šanci. Je to neskutečně návyková záležitost. Ten adrenalin, když poprvé procházím neznámou nezmapovanou lokací je jako droga. Je to vážně chytře vymyšlená hra a když vás zaháčkuje je těžké ji odložit, i když vás pravidelně válcuje.
  • totalni picovina - vstanu projdu mistnosti a neco me sezere, Vubec nevim kdo sem kde to sem a co tam mam delat - motivace nula, to uz je zabavnejsi tetris
    • Tak jsi jdi zahrát the Sims nebo Call of Duty. *16* *16* *16*
      • TAK asi to nema uspech ze???? proto jsou jen 2 zanry tohodle druhu Bloodborn a DARK SOULS!!! ASi tak 1% lidí má rado sado maso :D a hrát jeden part 100000000x dokola...
  • Zdravím,potřeboval bych poradit(u Bloodborne),mám všechny kalichy k dungeonům ,ale kde získám potřebné materiály...nemůžů je ani koupit u messengeru...mám první dungeon po zabití třetího bose jsem získal ten první kalich-tam jsem měl vlastně tři bosse ty mám za sebou(jinak jsem už u boje s Gerhmanem,ale chtěl bych dohrát všechny dungeony)hraji na PS4...dík za informaci
    Radim
  • Ano, souls hry pribeh nemaji a to je proc me nechavaji totalne chladnym. Jen tak chodit bez hlavy a paty sem a tam me nebere. Zlaty gothic, ktery byl taky hardcore ale zaroven mel pribeh a zivouci svet
    • No jo, když něco nechápeš, těžko radit...
    • Jo tam se právě dělí zrno od plev, protože Bloodborne ti příběh nevypráví způsobem "každou chvíli polopatická animačka" ale ty si to pěkně postupně sám odkrýváš. Ten koho příběh nezajímá, se o to vůbec nemusí starat a opět si to užije, protože mu nikdo nebude cpát (pro něj otravné) vysvětlovací animačky.
      Co si víc přát?
    • xH4wK
      V kazdej souls hre bol pribeh rozpravany casto aj prostrednictvom description itemov, trebalo taktiez rozvinut predstavivost a schopnost si zratat kolko je 1+1

      Mala ukazka lore len jedneho z bossov:
      https://www.youtube.com/watch?v=uY0nHjhi5_Y

      Takze, pribeh v hre je.. len treba vediet kde hladat (a treba vediet anglicky), preto tuto hru a aj predchadzajuce souls hry milujem, nutia pouzivat mozog a fantaziu, co sa v dnesnej dobe tak casto nevidi.
  • k čemu slouží ten Insight kromě nakupování a MP? má to nějakej vliv na monstra?
    • Údajně když máš víc jak 15, tak monstra získají nové schopnosti a budou obtížnější. Ale není to nic hrozného, já jsem hru prošel skoro celou s 15 a více a v pohodě (relativně).
    • Malleth
      S vysokým insightem uvidíš malý změny v prostředí a má to vliv na některý nepřátele.
      Je to vidět na tomhle videu
      https://www.youtube.com/watch?v=-cKEM7NuyQw
  • Tak dohráno.

    Čas mi na konci hlásil 45:21:52.

    Za mě (zatím) hra roku.

    Jen je velká škoda, že to nepočítá počet úmrtí :)
    Jo a jde se na druhé kolo.
    • Nahlásil jsem a doufám, že führerovský profil bude smazán. Tohle už není trolling, to je čirá prasečina.
      • Jawohl!
    • Draken69CZ
      Mohli by jste tohle svinstvo bloknout kdo na to má koukat na takový *12*
      • ?
        • Draken69CZ
          Ještě dělá blbého no nedělá asi si vypláchnutej jak necky, na co jsi myslel když sis zakládal profil ty hov@do!?!
          • Chim
            Patrně myslel na to, jak nas*at lidi jako jsi ty. A povedlo se *4* .

            Já taky nemám rád "chlupaté zelené cosi" a stěžuji si snad?
            • Jack1947
              Udivuje mně že to zrovna tebe pohoršuje, vždyt je to sranda ne. Kdyby tam měl karikaturu lenina/Stalina tak nikdo nepípne ale to že to byl masový vrah, co vyvraždil více než 20národů včetně svého ( ne celý samozřejmně) to ani nikdo pomalu neví.
            • Draken69CZ
              No a slovo symbol jsi už slyše, ale s tím diskem jsi mě rozesmál jo jeden tu mám a začal jsem ho nenávidět.
            • https://www.youtube.com/watch?v=K_qgRLRAqpA&feature=player_detailpage#t=25
            • Draken69CZ
              "chlupaté zelené cosi" nerozmrd@lo půlku Evropy, ale co tady to všem přijde kühlen, já jen čekám kdy přejdou na doménu .DE a přidají si ještě jedno S.
              • Chim

                Reakce na příspěvek:

                Řeknu ti tajemství o kterém možná nevíš. Žlutý smajlík s patkou a knírkem tu Evropu taky nerozmrd*l.

                Řečnická otázka: Taky máš jako já v počítači SS disk? *1*
            • Jack1947
              Ty si jiná liga, takže si nemusíš stěžovat *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit