Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem to jen já, nebo fakt mi tohle připomíná engine Dark Souls 2 z dema na e3 2013, kdy vše bylo hezčí v porovnání s výslednou hrou. Bylo by fajn, kdyby posléze vyšla i pc verze, ale nevím, nevím...
  • já si z nudy a sychravého počasí nahrál na PC Skyrim, naházel do toho tunu modů a musím říct, že Skyrim co jsem hrál kdysi na PS3 byl fakt totálně vyklešťený demíčko, PC verze se neseká, už v základu vypadá mnohem líp než konzolová verze (a s modama i líp než ten Bloodborne) stojí míň peněz, má asi tak 1000x víc obsahu a herní funkce od šikových modderů, co z toho dělají mnohem lepší a zajímavější hru, kterou si člověk může upravit dle svých preferencí, ovládání je přesnější a příjemnější, no, musim říct že mi to docela otevřelo oči co se týká nákupů her na konzole, pokud hra vychází na vícero platform tak konzolovou verzi už nikdy. PC MASTER RACE RULES!
    • To si neměl dělat. Psát pravdu se tady nevyplácí. Akorát tě peasanti vytrolujou.
    • kennyB
      Tak to jsi frajer, srovnávat to s ještě nehotovou hrou, klobouk dolů *1*
    • to byla reakce na týpka co psal že hraje Lost Alphu a že jsou mo konzole u piči, načež ho místní fašocenzura smazala, to si dovolil hodně, napsat pravdu *1*
  • Když tak koukám na screeny, tak sem rád, že myslí i na majitele PS2. *15*
  • Hrozná diskuze :/ mudry a krasny konzolista hnisavec mě dostal do kolen XD ..no nečekal bych že PC vs konzole diskuze pořád někdo řeší..to je nějakej komplex? Jinak hra vypadá parádně..
  • maros.goc
    Michael Wandmacher robí prekvapivo soundtrack ...zdá sa že to bola skvelá voľba
  • "Hidetoky Mijazakiho" *7* *7* *7*
  • Malleth
    Stejný datum jako u Demon's Souls. Jen doufám že to evropský taky nezreplikujou.
    Tohle bude masterpiece.
    • Sere pes hadky nehadky come on bloodborne
    • Hnisavec
      čo ti bráni to objednať s Hongkongu s poštovným zadarmo a za lacnejšie ako to predávajú tunajšie shopy?
      • Malleth
        Fakt, že sem to ještě nezkoušel a rád bych to měl v jazyku, kterýmu rozumim.
  • deridon
    tady se to zase hemží hnisem
  • Hnisavec
    Vždy som si želal pri hraní Towers of Latria, aby taká bola celá hra. Normálne som mal odpor to hrať a prvý raz som bol v šoku z tej úrovne. Väznica, kde po chodbách počut len lampáše zmutovaných čarodejníc, ktoré z vás vysali život, kvíliace náreky uväznených o pomoc, temnota...hororová odbočka so zachovaním základných propriet Souls série je vlhký sen. Viktoriánske Anglicko a jeho atmosféra je snáď najvhodnejšia....Z pekla mixnuté Demon´s souls hrané v noci nemôže byť zlá hra...atmosféra sáľa už z traileru..Silent Hills a Bloodborne,,,,dve naj hry, ktoré očakávam a kupujem kvoli nim PS4
    • TheGGG
      Zajímalo by mě kdo ti dal mínuska? Že by nám nepřizpůsobivé herní etnikum závidělo temné fantasy hry, když sami hrají jen omalovánky s plastovými mečíky.
  • Stehovacka do japonska!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit